0 800 211 652 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0

Готові браслети

(3)

Готові браслети — як зібрати свою ідеальну прикрасу

Сучасні браслети у зборі від бренду Christina — це дорогоцінні прикраси з вишуканим дизайном, які користуються неабиякою популярністю по всьому світу. Виробами зі срібла, шкіри та кераміки захоплюються відомі спортсмени, артисти, та навіть королівські родини.

Якщо ви хочете зібрати дійсно стильний готовий браслет, варто в першу чергу розібратися з видами підвісок.

    Розглянемо найбільш цікаві та популярні з них:
  • Шарми — кільце зі срібла або золота, до якого прикріплений певний символ або фігурка. До цього виду підвісок відносять фігурні намистини, які надягають безпосередньо на основу, та намистини з муранського скла.
  • Кліпси та стопери — підвіски, які кріплять на певній ділянці браслету, поділяючи його на сегменти.
  • Розділювачі — невеликі золоті або срібні намистини, які розділяють між собою шарми та урівноважують композицію.
  • Об’єднувальні ланцюжки — дві однакові кліпси, зв’язані між собою ланцюжком. Знаходяться по обидві сторони від застібки, щоб не втратити намистини при раптовому розкритті застібки.
  •  Паве — звичайні шарми, інкрустовані розсипом каміння.

Як зібрати стильну підвіску

Часто буває так, що людина купує гарні намистини, а на браслеті вони виглядають не дуже привабливо. Перед купівлею нових елементів варто визначитися зі стилем майбутньої прикраси:

  • Збирайте лаконічні та універсальні бусини зі срібла. Для більш гармонічного зовнішнього вигляду розбавляйте їх невеликою кількістю муранок.
  • Не перевантажуйте браслет різними підвісками. Намагайтеся використовувати схожі за формою та кольором елементи та встановити між ними хоча б мінімальний смисловий зв'язок.
  • Шарми мають властивість зливатися між собою. Щоб цього не сталося, використовуйте муранки чи яскраві шармики меншого розміру.

Найбільш ефектно виглядає поєднання двох браслетів з невеликою кількістю шармів. Добре, якщо одна з основ буде шкіряною.  

Цікавлять також наручні годинники? В нашому інтернет-магазині найбільший вибір моделей на будь-який гаманець.

Ціни на Готові браслети

Назва товару Ціна
Браслет CC 605-Val.2018-G 2780 грн
Браслет CHARM 506591 15080 грн
Браслет CHARM 506596 7560 грн