Каталог: Годинники Wize and Ope
Знайдено 0 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 22

Годинники Wize and Ope

Годинники Wize & Ope - молода і яскрава французька годинна марка. Wize & Ope, на відміну від інших фэшн - годинника, мають здатність мінятися. Ви можете постійно міняти ремінці і слайди, щоб ваші години були унікальними і новими щодня, а також відповідали моді тенденціям і оточенню. Асортимент постійно поповнюється новими ремінцями, слайдами і новими колекціями найяскравіших забарвлень, малюнків, і навіть є слайди, інкрустовані кристалами Swarovski. Годинник Wize & Ope доповнять будь-який стиль.

Годинники Wize & Ope офіційно з'явилися в січні 2008. Марка відбиває певне бачення світу і пропагує пізнання життя інших культур. Годинник Wize & Ope - результат багатьох подорожей, відкриттів, і зустрічей з різними людьми, і понад усе, Wize & Ope - це розуміння того що "у світі безліч різних культур і прекрасно бути відкритим для кожної культури".

Важливу роль в створенні Wize & Ope зіграла музика. Саме за допомогою музики злиття культур стає зрозумілим характер "Wize". Це, наприклад як з'єднати оригінальний хип-хоп DMC з поп-роком Aerosmith, незважаючи на різні концепції. А пісня "Walk This Way", яка була популярна на MTV в 80-х, стала супроводом пошуків пригод Wize & Ope. Wize - образ, який пересувається по всесвіту у пошуках нових світів їх історії і культур.
Подорожуючи, він міняє зовнішній вигляд і зливається з представниками співтовариств і культур. У момент такої трансформації Wize перетворюється на Ope. Ope - від анлийского Open (відкритий) для "Open Minded" (відкритого кругозору).

Wize & Ope розвиває інноваційні шляхи, об'єднуючи в творчу групу прихильників Wize&Ope, які можуть брати активну участь в створенні нових образів Wize&Ope. Це дозволяє створювати всілякі комбінації ремінців і слайдів з корпусом. Слайди Wize&Ope унікальні і не мають аналогів. Малюнки на слайдах характеризують те або інша пригода Wize. Здатність мінятися і відповідати певному образу або культурі дозволяє створювати кожного разу новий годинник. При цьому процес зміни слайду або ремінця настільки простий, що не вимагає ніяких інструментів або допомоги майстра.

Усі моделі тонкі і ультра легені. Кварцеві механізми аналогові (із стрілками) або з цифровою індикацією часу. Причому електронний годинник Wize&Ope мають сенсорний дисплей. Дотиком до екрану здійснюються усі налаштування. Ремінці поліуретанові стійкі до зносу і стійкі до дії довкілля. А ремінці з колекції FLUO яскраво світяться під неоновим освітленням.

Якщо ви шукайте що - те особливе, і звернули увагу на Wize & Ope, то ви на вірному шляху.
www.wizeandope.com
www.wizeandope.fr

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Ничего не найдено
Фільтр по параметрам: