Ulysse Nardin

спеціальна пропозиція
модель для тебе
Часы Ulysse Nardin 675-00 - Дека
Колекція Complications
Стать чоловічі
Версія Класика
Тип механізму механічний
Матеріал корпусу титан
1172480 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Ulysse Nardin

Швейцарська компанія Ulysse Nardin веде відлік своєї діяльності починаючи з 1846 року. Вона була заснована Уліссом Нарданом, майстерним годинниковим фахівцем, гідним продовжувачем справи свого батька та учнем кращих годинникарів тих часів. Завдяки отриманим навичкам Улісс Нардан навчився створювати високоточні механізми, які стали незамінним інструментом для мореплавців. Такі хронографи допомагали орієнтуватися в просторі та в часі, перебуваючи на кораблі у відкритому морі.

Роботу іменитого майстра продовжив його син, який підтримував і розвивав традиційну якість Ulysse Nardin. Завдяки копіткій праці та постійному вдосконаленню складних механізмів наручні годинники Ulysse Nardin не раз удостоїлися вищих нагород на престижних світових виставках.

Ulysse Nardin ー елітні годинники класу люкс

Годинники цієї марки є не просто пристроєм для вимірювання часу, але й престижним аксесуаром для солідних людей, що вміють цінувати якість та готові платити за годинник ціну, яку вони заслуговують. На сучасному ринку оригінали годинників «Юліс Нардін» виділяються унікальним механізмом з запатентованими технологіями, які залишаються секретом бренду та недоступні іншим виробникам.

Заслуговує на особливу увагу та унікальний дизайн. Ulysse Nardin відрізняються оригінальним корпусом, незвичайними стрілками, сучасними матеріалами та цікавим оформленням. Їх можна порівняти з твором мистецтва, що гармонійно поєднує в собі нестримну фантазію дизайнера та професіоналізм інженера.

В інтернет-магазині ДЕКА можна купити годинники «Нардін» з різних знаменитих колекцій. Кожен покупець може підібрати собі модель відповідно до улюбленого стиля.

 • Годинники Ulysse Nardin Marine з морської колекції асоціюються з морськими подорожами та пригодами у владі водної стихії.
 • Класичні моделі будуть ідеально поєднуватися із суворим діловим костюмом.
 • Годинник «Улісс Нардін» з додатковими функціями нададуть інформацію про різні астрологічних явища, часу в іншому часовому поясі та точну дату у вічному календарі.

Ціна на оригінал годинників Ulysse Nardin в нашій торговій мережі ー найкраща в країні. Наші консультанти нададуть вам професійну допомогу на всіх етапах здійснення покупки.

Ми гарантуємо високу якість та надійність, а також справжність швейцарських годинників Ulysse Nardin.

 

Причини купити Ulysse Nardin у нас
 • 1Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
 • 2 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
 • 3Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
 • 4Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
 • 5Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
 • 6Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
 • 7Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
 • 8Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!