Годинники Tissot Le Locle

Знайдено 1 годинників

Годинники Тissot Le Locle - втілення швейцарської бездоганності

Вперше механічний годинник під назвою Le Locle були представлені публіці в 2003 році. Їх випуск відома швейцарська годинникова компанія Tissot приурочила до 150-річного ювілею з дня свого заснування. Саме в містечку Ле-Локло, колись були зроблені перші години Tissot, які сьогодні добре відомі в усьому світі.

Годинники з колекції Тissot Le Locle створені для ділових людей, які цінують свій час і вміють раціонально його розподіляти. Вони об'єднали в собі високий стиль, виняткову надійність механізмів, високу точність роботи. І природно, що цей годинник стали відмінним втіленням фірмового стилю марки Тissot.

Дозволити собі придбати такий годинник можуть тільки по-справжньому успішні люди. Адже їх ціна не така вже доступна для широкого кола покупців. Але тепер ці хронометри все ж стали трохи ближче українському покупцеві. Щоб придбати їх, достатньо звернутися в інтернет-магазин «Дека» або зайти в один з роздрібних салонів нашої торгової мережі.
Ми пропонуємо вам широкий вибір моделей як з жіночої колекція швейцарських годинників Тissot Le Locle, так і з чоловічої.

Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Tissot T006.428.16.058.00
20 880 грн.
товар є на наявності
Купити
Фільтр по параметрам: