Каталог: Годинники Ted Lapidus
Знайдено 1 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 27

Годинники Ted Lapidus

Фірма ДЕКА є офіційним ексклюзивним представником годинників Ted Lapidus в Україні. У Вас є унікальна можливість купити годинники Ted Lapidus на нашому офіційному сайті в інтернет-магазині, а також в наших магазинах у багатьох містах України. Гуртові покупці мають можливість купити годинники Ted Lapidus на дуже вигідних умовах.Є вічні імена, які відразу збуджують фантазію та мрії, вони асоціюються з прихованими бажаннями й найбільш яскравими снами. Ted Lapidus – одне з таких імен, відомих як символ в світі моди та розкоші.

Шлях до успіху почався у 1957 році з відкриттям першого паризького бутіка (Parisian Boutique), який негайно завоював популярність. Протягом наступних десяти років Ted Lapidus відкрив три бутіка в Парижі, а також бутіки по всьому світу. Справжній поет світової моди, Ted Lapidus залишив свій незабутній слід в моді шістдесятих і сімдесятих.

Вперше застосувавши певні стилі й оригінальні крої, він випустив піджак-сафарі та морський блейзер, які в моді й сьогодні.

Перш за все, Ted Lapidus – це незвичайний покрій, який забезпечує впізнавання бренду. Випередивши свій час, він ввів стиль унісекс. Будучи відомою людиною, Тед Лапідус одягав таких відомих людей, як Бріжіт Бардо, The Beatles, Френка Синатру, Мішеля Леграна та ін.

З 1964 року Тед Лапідус починає шити для Haute Couture. Новаторський дух дозволив йому виразити весь свій творчий потенціал у рамках консервативного світу моди. Музичний супровід під час показів – його нововведення, що відтоді стало традиційним для всіх.

Висока мода надала йому широкий простір для експериментів із різноманітними напрямами. Таким чином, Ted Lapidus вдалося донести моду до вулиці.

Найелегантніші стилі й неповторний дотик відомого кутюр’є дозволили Ted Lapidus створити годинники з оригінальним дизайном, спрацьовані з професійною точністю.

Колекція годинникiв Ted Lapidus – це комбінація виняткового французького дизайну та швейцарських годинникових традицій, а також контроль якості на кожній стадії виробництва й різноманітність сучасних матеріалів, починаючи від міцних корпусів і браслетів із неіржавіючої сталі до точних механізмів, виготовлених кваліфікованим швейцарським виробником.

В годинниках Ted Lapidus використовуються високоякісні механізми RONDA, годинники мають клеймо Swiss made. Також бренд Ted Lapidus пропонує покупцям у деяких колекціях аналогічні моделі з механізмами Citizen.

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Ted Lapidus TL61261NNR
-50%
6 785 грн.
товар є на наявності
Купити
Фільтр по параметрам: