Каталог: Годинники Swatch
Знайдено 8 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 20

Годинники Swatch

Швейцарська компанія Swatch була заснована в 1982 році і з самого спочатку спеціалізувалася на виробництві годинників. Перші лінійки продукції відрізнялися провокаційним дизайном і продуманою конструкцією, завдяки чому відразу привернули увагу споживача.

До теперішнього часу бренд випустив 250 мільйонів годинників. Продукція компанії займає більше 20% світового ринку годинників. Swatch знаходиться в числі 100 найдорожчих світових брендів.

На початковій стадії розвитку компанії головний упор виробник робив на повернення популярності швейцарських механізмів, так як в той період азіатські компанії захопили першість на світовому ринку.

Годинники Swatch: сміливі та оригінальні рішення
Одним з перших експериментів виробника стала розробка супертонкіх годинників. Конструкторам вдалося створити модель з товщиною всього в 1 міліметр. Вироби були випущені тиражем у 5 тисяч примірників і були реалізовані за рекордно швидкий термін.

Далі бренд почав рухатися в бік здешевлення продукції без втрати якості. Щоб знизити собівартість годинників, їх корпус стали виготовляти з пластику, а число рухомих деталей було знижено з 90 до 51. На приміщення механізму в корпус на виробництвах йшло не більше 10 секунд. У покупця з'явилася можливість придбати справжній швейцарський годинник за доступною вартістю.

Сучасні лінійки Swatch представлені:

  • чоловічими колекціями з масивним корпусом, підвищеною точністю роботи механізму, великою кількістю додаткових функцій (кілька часових поясів, будильник, органайзери);
  • спортивними колекціями з протиударним корпусом, водонепроникністю, стійкістю до перепаду температур і інтегрованими функціями глибиноміра, хронометра, підсвічуванням, висотоміром;
  • жіночими колекціями з витонченим декором;
  • дитячими колекціями з яскравим дизайном і корпусом із захистом від вологи, ударів.

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Swatch YGS740G
-50%
2 215 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch YRS409
-50%
4 430 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch SFK282
-50%
2 025 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch SUJZ111
-50%
1 855 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch YGS128
-50%
2 215 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch YLS161G
-50%
2 405 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch YLS171
-50%
2 025 грн.
товар є на наявності
Купити
Swatch YNG101
-50%
3 695 грн.
товар є на наявності
Купити