Годинники Rue du Rhone

(66)

Годинники 88 Rue du Rhone

Свою назву марка отримала завдяки престижної вулиці в Женеві ー Rue du Rhone, що названа на честь річки Рони ー однієї з найбільших річок Європи. Число 88, задіяне в назві колекції, має на увазі вдачу та символізує нескінченність, одночасно будучи логотипом Rue du Rhone. Можна припустити, що це двозначне число вибрано не випадково, швидше за все, воно має магічну дію та вказує на двох засновників колекції.

Засновники Rue du Rhone орієнтують свою продукцію на молодих людей, що цінують годинникову майстерність і бажаючих завжди виглядати стильно, не відставати від моди та йти в ногу з часом. Брати Бернгейм добре зарекомендували себе в сфері виготовлення годинників вищого класу, в першу чергу, завдяки успіху свого дідуся. Так що можна сказати, що годинникове мистецтво ー улюблена справа всієї династії Раймонда Вейля, що передається у спадок. Брати, натхненні талантом свого дідуся, побачили вільну нишу в цій галузі та вирішили створити свій бренд для молодих і стильних, що відповідає всім вимогам в розробках дорогих інноваційних годинників.

До колекції увійшли як жіночі, так і чоловічі годинники з корпусами різних діаметрів: від 29мм до 42мм. Вироби цієї колекції оснащені як автоматичними, так і кварцовими механізмами.

Незважаючи на те, що годинники 88 Rue du Rhone ー перші роботи цього проекту, вони розроблені та виготовлені дуже майстерно. Годинники виконані в класичному, витриманому, але в той же час сучасному стилі, тому вони підходять як молодим людям, так і тим, хто, незважаючи на поважний вік, молодий душею.

Трохи символізму ...

Число 8 має багаті та різноманітні символічні значення. В азіатських культурах число 8 вважається щасливим і символізує удачу, амбіції і силу. У подвійному повторі цифри 8 можна побачити листя конюшини, які також є широко поширеним символом удачі. При горизонтальному положенні 8 є математичним знаком нескінченності.

Престиж ...

Відома вулиця Rue du Rhône проходить через саме серце Женеви паралельно однойменній річці. Символ абсолютної розкоші ー вулиця Rue du Rhône. Тут знаходяться найпрестижніші магазини міста, як Єлисейські поля в Парижі чи Медісон авеню в Нью-Йорку.

... і трохи таємничості.

Число 88 магічним чином виявилося на логотипі 88 RUE DU RHONE. Номер 88 можна побачити на яких-небудь дверей або вікні на цій вулиці. Чудеса, але це єдиний номер будинку відсутній на вулиці RUE DU RHONE. У тому місці, де повинен знаходитися номер 88, ви знайдете скарб: прекрасний вид на річку Рона, яка витікає з Женевського озера. Саме тут знаходяться витоки швейцарської годинникової промисловості з історією понад 500 років: Де Починається Час.

У 2013 році молодий перспективний бренд 88 Rue du Rhône є офіційним годинниковим партнером премії Британської академії кіно та телевізійних мистецтв (BAFTA), тому він активно брав участь в церемонії нагородження BAFTA, що пройшла в неділю. Женевський бренд виготовив лімітовану серію з 50 годинників, які були подаровані під час вікенду BAFTA.

Моделі Limited Edition BAFTA від 88 Rue du Rhône відрізняються оригінальним гравіюванням логотипу Британської академії кіно та телевізійних мистецтв на задній кришці корпусу. Компанія також надала кілька годинників цієї серії для нагородження переможців конкурсів у соціальних мережах та щасливчиків з публіки.

Чоловіча версія годинника має 42-міліметровий корпус з рожевого золота та чорний циферблат з індикацією дати та хронографом і забезпечена ремінцем з м'якої шкіри коричневого кольору. Жіноча версія відрізняється 35-міліметровим сталевим корпусом з 11 діамантовими годинними мітками та фрагментом арабської цифри 8 зі срібла. Ремінець годинника зшитий з сяючою чорної телячої шкіри з алігаторовою підкладкою.

Каталог - на офіційному сайті www.88rdr.com/

читати повністю
сортувати: