Каталог: Годинники RG512
Знайдено 1 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 81

Годинники RG512

Фірма ДЕКА є ексклюзивним представником французького бренду годинника RG 512. У Вас є можливість купити годинник RG 512 в інтернет-магазіне, а так само в мережі наших магазинів. Ми запрошуємо до співпраці фірми і приватних осіб на взаємовигідних умовах.

Існує безліч брендів, яким удається йти в ногу з останніми тенденціями моди, і це, безперечно, заслуговує на пошану. Проте «RG 512» - це зовсім інша історія.…

Бренд був заснований 15 років тому у Франції як марка одягу для вулиці. Розвиваючись на міжнародному рівні зараз годинник Rg512 пропонує свій унікальний стиль. Впродовж багатьох років Rg512 створювали свій стиль, свою філософію. Ні під кого не підстроюючись, нікого не копіюючи, вони зумовили направлення моди нового тисячоліття.

«RG 512» -ето мода міських вулиць, що вирвалася з одноманітності, стала яскравою, динамічною, зухвалою. Не поважно, скільки Вам років і чим Ви займаєтеся: якщо Ви не боїтеся виділятися з натовпу, годинник «RG 512» - це Ваш стиль.
«RG 512» - це приналежність до касти сильних, упевнених і незавісимих чоловіків які зробили себе і свою долю, які прагнуть впокорювати і бути першими.
Бренд представлений більш ніж в 37 країнах міра

Характеристика годинника RG 512:

- механізми- Citizen, Seiko
- корпуса-сталь, вартовий сплав
- покриття Pvd
- ремінці - шкіра, текстиль резіна
- водозащита від 30 до 100 м
- стекла-мінеральне

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
RG512 G50641.201
-50%
900 грн.
товар є на наявності
Купити