0 800 211 652 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0

РЕМОНТ ГОДИННИКІВ У КИЄВІ ТА ДНІПРІ.

Одним з найбільш красномовних фактів, які демонструють увагу компанії до своїх партнерів, безумовно, є наявність сертифікованого сервісного центру, що забезпечує гарантійний та післягарантійний ремонт годинників, які продаються фірмою ДЕКА.

ГАРАНТІЙНИЙ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ ГОДИННИКІВ.

Сервісний центр, сертифікований японськими та швейцарськими виробниками годинників, обладнаний за останнім словом техніки. Фахівці центру щорічно відвідують тренінги з підвищення кваліфікації та використовують тільки новітнє обладнання для ремонту годинників. Тому наші клієнти можуть бути впевнені: їхній годинник в надійних руках.

Для оптових покупців цей момент украй важливий, оскільки вони розуміють, що в подальшому не залишаться один на один з проблемами, які можуть виникнути з ремонтом такого високотехнологічного товару, як годинник

РЕМОНТ ШВЕЙЦАРСЬКИХ МЕХАНІЧНИХ ТА ІНШИХ ГОДИННИКІВ.

В нашому сервісному центрі працюють 6 фахівців з ремонту годинників. Кожен з них є висококваліфікованим в певному напрямку. Ремонт швейцарських годинників і ремонт механічних годинників здійснюють два висококваліфікованих годинникових майстра. Один майстер присвячує себе цілком ремонту настінних і підлогових годинників, а також інших великих інтер'єрних годинників. Також три майстри здійснюють ремонт будь-яких наручних годинників.

АДРЕСА СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ПО РЕМОНТУ ГОДИННИКІВ:

вул. Березинська, 80, м Дніпро, Україна

Тел.: +38 (095) 485-15-46

Email: remont@deka.ua