Rado

спеціальна пропозиція
-40%
Часы RADO 963.0763.3.071
108780 грн 65268 грн
-40%
Часы RADO 541.0832.3.001
67310 грн 40386 грн
-40%
Часы RADO 963.0920.3.070
176090 грн 105654 грн
-40%
Часы RADO 629.0970.3.110
60610 грн 36366 грн
модель для тебе
Часы RADO 115.0927.3.015 - Дека
Колекція Centrix
Стать чоловічі
Версія Класика
Тип механізму кварцевий
Матеріал корпусу сталь
31900 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Rado — аксесуари з найкращими корпусами у світі

Наручні годинники Rado — це регулярний об’єкт усіляких інновацій та змін. Особливо в області кераміки, тому що компанія спеціалізується на випуску аксесуарів саме з цього матеріалу. На сьогоднішній день керівництво підприємства володіє більш ніж 30 патентами, які підтверджують досягнення в створення нових матеріалів для годинникових корпусів.

Усі вищевказані дослідження не проходять дарма. Сьогодні корпуси Rado цілком справедливо відомі як найміцніші у світі. Під час виробництва та випробувань отримані нові сплави додатково вкривають спеціально розробленим алмазним покриттям. Нова розробка створена у співробітництві з алмазним будинком Gassan, що знаходиться в Амстердамі.

Сучасні часи Rado вкриті шаром синтетичних алмазів завдяки унікальному процесу хімічного напилення на корпус. У експертному середовищі це вважають серйозним досягненням, оскільки раніше алмазне покриття вдавалося покласти лише на ідеально відполіровану поверхню. Так був створений корпус, міцність якого в десятки разів перевищує заявлені стандарти. При цьому задня кришка виготовлена з титану, який абсолютно нешкідливий для людської шкіри.

Незвичайні матеріали з унікальними властивостями та оригінальний дизайн забезпечили моделям Rado особливе місце у світовій годинниковій ієрархії. Сьогодні купити годинник Радо виробництва Швейцарії вважають за честь відомі спортсмени, акторі, політики та бізнесмени.

Особливі відносини склалися у бренду з великим тенісом. Торгова марка вже 20 років поспіль виступає спонсором престижних турнірів. А останні 10 років має престижний статус генерального спонсору відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Тривалий час успіх Rado був пов’язаний із співробітництвом з відомою швейцарською групою Swatch. Компанія нарощувала обороти з року в рік, тоді як інші годинникові бренди переживали справжню кризу в індустрії. Особливо важко доводилося компаніям, які виробляли дорогі аксесуари преміум-класу.

У 2004 році компанія вирішила повернутися к першоджерелам та випустила оновлену лінійку годинників під робочою назвою Original. Вже через рік на відомій виставці в Базелі успіху Радо аплодував цілий світ.

Робоча назва Original стала основною та допомогла бренду повторити приголомшливий успіх, випустивши дуже вдалий ремейк моделі DiaStar 1962 року.  

Сучасні годинники Радо в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині ДЕКА. При виникненні будь-яких запитань звертайтеся до продавців-консультантів.

Причини купити Rado у нас
 • 1Компанія ДЕКА є авторизованим партнером RADO в Києві, Донецьку, Луганську і Харкові. Підтвердження Ви зможете знайти на офіційному сайті RADO . А це означає, що купуючи годинники у нас, Ви можете бути абсолютно впевнені в якості, оригінальності і високому рівні сервісу!
 • 2Rado сьогодні - один з найпрестижніших і відомих брендів в світі. Компанія Rado випустила колекцію найтонших у світі годинників з high-tech кераміки - Rado True Thinline.
 • 3Перші в світі годинники з синтетичних алмазів, занесені в Книгу рекордів Гіннесса як найтвердіші годинники на Землі.
 • 4Rado - не тільки почесний володар 30 міжнародних нагород в галузі дизайну: RADO також є почесним засновником конкурсу Rado Star Prize для перспективних дизайнерів. Дизайн - це основа бренду.
 • 5Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
 • 6 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
 • 7Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
 • 8Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
 • 9Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
 • 10Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
 • 11Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
 • 12Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!