Годинники Rado Ceramica

Знайдено 2 годинників

Rado - один з найбільш популярних годинникових брендів. Годинники цієї компанії відрізняються неперевершеним дизайном і дивовижною міцністю, яка забезпечується використанням при їх виробництві дорогих високотехнологічних матеріалів.

Годинники з колекції Rado Ceramica - це моделі класу хай-тек, виконані з надміцної кераміки з використанням сапфірового скла. Годинники мають кварцовий механізм з хронографом. Більшість моделей цієї серії відрізняє наявність трьох лічильників різної величини. Всі елементи цього годинника взаємопов'язані і одна деталь переходить в іншу, зливаючись в єдине ціле.

Кераміка, використовувана для створення годинника Rado Ceramica, завдяки своїм унікальним властивостям, що не схильна до подряпин, завдяки чому годинники зберігають чудовий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Якщо ви хочете прикрасити своє зап'ястя цими елітними швейцарськими годинниками, тоді пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом торгової мережі «Дека». Відвідавши один з наших магазинів або оформивши замовлення на сайті, ви можете стати власників однієї з моделей годинників, представлених у знаменитій колекції Rado Ceramica.

Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Rado 152.0711.3.070
-30%
54 761 грн.
товар є на наявності
Яка буде знижка?
Rado 538.0824.3.015
-40%
57 030 грн.
товар є на наявності
Яка буде знижка?
Фільтр по параметрам: