Каталог: Годинники Pierre Cardin
Знайдено 1 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 28

Годинники Pierre Cardin

У салонах годинника Торгівельної мережі ДЕКА, а також в Інтернет-магазіне на нашому офіційному сайті, у Вас є можливість купити годинник Pierre Cardin на найвигідніших умовах.

Пьер Карден був темною конячкою, але дуже швидко став одним з ведучих світових дизайнерів, новатором, що подарував миру м'які вільні силуети 1950-х і «космический» стиль 1960-х. Впродовж багатьох років Карден постійно змінював і розширював мир моди своїми творіннями. Його вважають живою легендою фешн-індустрії.

Пьер Карден народився 7 липня 1922 року недалеко від Венеції, в Італії. Його батьки були заможними виноторговцями, які хотіли, щоб їх син став архітектором. У 1936 Карден починає навчання у Віші, у Франції, у кравця Менбі.

Вже в 1946 робіт Кардена можна було побачити у фільмі французького режисера Жана Кокто «Красавица і чудовіще». Кокто відмітив молодого Кардена і познайомив його з Крістіаном Діором. Незабаром Карден починає працювати в будинку Dior. Незабаром критики і покупці заговорили про нього як про наступника Діора.

У 1949 Карден покидає House of Dior і незабаром відкриває власний будинок. Карден обшиває багаточисельні паризькі бали і створює власну лінію костюмів для своїх клієнтів, кількість яких продовжує зростати. Його роботи отримують визнання; Карден шиє костюми для багатьох інших французьких дизайнерів включаючи Діора.

Не бажаючи, щоб його ім'я асоціювалося лише з традиційними чоловічими сорочками і галстуками, в 1954 році Карден розділяє свій будинок на два окремі бутіка: «Адам» і «Ева». Карден починає шити авангардні галстуки, світери і піджаки які стають неймовірно популярними в Европе. Влітку 1957 в Парижі року Карден представляє свою першу колекцію із понад 120 моделей. Шоу проводить фурор, і незабаром Карден стає членом Паризької палати високої моди як один з кращих дизайнерів Франції.

У 1960 Карден продовжує розробляти чоловічий і жіночий одяг, незвичайно яскравий і химерний. Пьер Карден незабаром починає створювати окремі, більш традиційні лінії для універмагу в Парижі.

В 1966 році Карден вирушає до Нью-Йорка, щоб представити жіночу моду американським клієнтам. Його моделі для жінок немедленно завойовують популярність. Окрім цього, Карден випускає лінію дитячого одягу, який стає таким же популярним, як одяг для дорослих.

На початок 1970-х Кардена вважають одним з провідних дизайнерів миру, він отримує безліч премій і винагород.


Карден живе і працює в Парижі, постійно розробляючи і оновлюючи свої багаточисельні лінії одягу, взуття, головних уборів і парфюмерії. Моделі Кардена і його комерційний успіх зробили його живою легендою.

Розкіш, мода і оригінальність властиві моделям годинника Pierre Cardin. Ця марка стоїть в одному ряду з такими визнаними фешн-лідерамі, як Chanel або Dior, лише у відповідній ціновій категорії.

Всі моделі годинника нових колекцій Pierre Cardin виконані із сталі 316l і володіють водозахисними до 30 метрів. Механізми в годиннику Pierre Cardin використовуються відомих фірм Ronda і Seiko, що гарантує високу точність і якість вашого годинника.

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Pierre Cardin 100652F01
4 000 грн.
товар є на наявності
Купити