Сьогодні починається неймовірна акція!


Нашим покупцям ми повертаємо 100% вартості будь-яких куплених в магазинах мережі ДЕКА і в інтернет-магазині годинників, аксесуарів або прикрас!

Для цього потрібно просто зробити покупку з 23 грудня 2017 року по 31 січня 2018 року.

І опинитися в числі щасливчиків, яким пощастить стати переможцями акції. * 

 

Не пропустіть мить Вашого везіння разом з ДЕКА!

 

скидка минус 100% на часы

знижка 100% на годинники

 

 

*

Кожен покупець, що зробив покупку годинниів будь-якої марки, будь-яких аксесуарів і ювелірних прикрас в магазинах ДЕКА та на сайті deka.ua в період c 23.12.17 по 31.01.18, має можливість повернути 100% витраченої суми.

Визначення переможців акції буде проводитися 6 лютого 2018 року в 11.00 за допомогою сервісу random.org в нашій групі Facebook.

За результатами розіграшу буде визначено 3 переможця, яким буде повернута повна вартість купленого товару. Інформація про результати акції буде розміщена в групі Facebook і на сайті deka.ua. Переможцям акції буде вислано смс повідомлення.

Для отримання повернення вартості товару покупцеві необхідно в семиденний термін після розміщення результатів акції на сайті deka.ua звернутися в магазин, в якому купувалися годинник, аксесуари та ювелірні прикраси. У разі, якщо покупець не звернувся в магазин в семиденний термін з моменту визначення переможців, він позбавляється права на повернення грошових коштів.