годинники Atlantic Speedway Royal

Витончене, меланхолійне, вкрадливе нагадування неперевершеною розкоші ретро відчувається у вигляді нової версії Atlantic Speedway Royal, родом з п'ятдесятих минулого століття. В Atlantic вирішили знову розповісти про те, яким чудовим може бути ретро, оновивши колекцію, що вийшла в 1957 році.

Компанія представила шість варіацій легендарної колекції. Серед розмаїття представлених моделей свій годинник знайдуть шанувальники класичної механіки, надійності автоматичних механізмів, точності хронометрів, магії покажчиків місячних фаз.

Дизайнери не перестаралися з естетичними надмірностями, знову віддавши перевагу незмінною класиці впізнаваного стилю компанії. Традиційні сині та червоні вкраплення, фігурні наконечники стрілок, накреслення цифр і обов'язковий каліграфічний розчерк імені бренду - кожна модель досконала. І безсумнівно - бажана.

Серед характеристик, які збігаються для всіх моделей колекції:

  • корпусу з нержавіючої сталі,
  • ідентичний діаметр корпусу 42 мм,
  • сапфірове скло,
  • люмінесцентне покриття на стрілках,
  • водонепроникність 5 ATM.
  • Запрошуємо вас ознайомитися з повною колекцією Atlantic Speedway Royal, лаконічно зупинившись на кожній з її варіацій.

      Тріо Speedway Royal Automatic 

Лінійка з автоматичним механізмом ETA, в свою чергу, включає три версії, і кожну з них представляють по дві моделі.


Зовнішність чорної і сріблястою моделей з телеметричної шкалою побудована на яскравому контрасті, як один з одним, так і всередині пари. Тонка червона шкала по краю циферблата виглядає немов магічне кільце, що стискає чіпкими пунктиром не тільки час, але ще й відстань.

Модель сріблястою версії отримала гарний сатинований циферблат. На противагу їй чорний циферблат повністю матовий. По внутрішньому краю індексів окреслена ненав'язлива темно-сіра або біла окружність в тон циферблату.

Індексація виконана накладними індексами з нержавіючої сталі, доповненими люмінесцентними точками. Цифрове позначення лише на позиції "12 годин", під якою красується фірмовий розчерк "Atlantic" і напис "since 1888".

На позиції "6 годин» зазначено назву колекції та тип механізму, на 3-годинний позначці - віконце індикації дати.

Обидві моделі - на чорному шкіряному ремінці, зі світлою або червоною строчкою.

годинники Atlantic Speedway Royal

Інші дві моделі з цієї серії також мають матовий чорний і сріблястий з сатинуванням циферблати, декоровані великими цифрами на позиціях "3 години", "6 годин", "9 годин» і «12 годин". Яскраво-червоний тонкий промінь секундної стрілки дуже вдало виглядає в обох варіантах. У сріблястій версії це єдине пляма кольору, не рахуючи накреслення назви серії. На чорному циферблаті торжество червоного поширюється на шкалу циферблата, накладні трикутники на трьох- і дев'ятигодинної відмітках і на кольоровий рядок на шкіряному ремінці. Віконце індикації дати переміщено тут вниз, на 6-годинну позначку.

годинники Atlantic Speedway Royal

І ще дві симпатичні моделі з білими циферблатами з вкрапленнями синього кольору і рожевого золота. Матовий циферблат отримав елегантну обробку по краю кола. Накладні індекси придбали тут форму гостровершинних трикутників.

Модель з PVD покриттям рожевого золота - на тисненими коричневому ремінці.

Віконце індикації дати - на позиції "3 години".

годинники Atlantic Speedway Royal

Крізь прозорі вставки в задній кришці корпусу можна побачити привабливість напівоголеному механізму.

годинники Atlantic Speedway Royal

       Унікальність Speedway Royal Mechanical

Єдиний в колекції годинник з ручним заводом - точна копія одного з варіантів моделей, пропонованих з автоматичним механізмом. Хіба що тиснений шкіряний ремінець - чорного кольору. В іншому - та ж ненав'язлива розкіш ретро. Контраст синього і білого, прикрашеного матовим ж візерунком по зовнішньому колу циферблата, виглядає дуже вишукано.

Задня кришка корпусу, виконана в спліт-форматі, відкриває погляду чарівну красу биття ETA.

годинники Atlantic Speedway Royal

       Елегантність Speedway Royal Moon Phase

Нейтральний сріблястий і теплий відтінок рожевого золота, білий і антрацитовий - така палітра чотирьох моделей цієї елегантної серії, що працюють на кварцовому механізмі Ronda. Серія ускладнена індикацією місячних фаз. Відображення числа, місяця і дня тижня винесено в три індивідуальних додаткових циферблата. Індексація органічно чергує накладні парні цифри і індекси.

Одна з моделей пропонується на сріблястому mesh-браслеті міланського плетіння. Три інші - на тиснених ремінцях світло- і темно-коричневого відтінків.

годинники Atlantic Speedway Royal

годинники Atlantic Speedway Royal

       Сріблясто-чорний дует Speedway Royal GMT 

Кварцові годинники, ускладнені відображенням часу другого часового поясу, незамінні для мандрівників, які часто перескакують з одного часу в інший. Точний хід забезпечує надійний механізм Ronda.

У серії дві моделі - чорно-біла і срібляста. За циферблату курсують чотири стрілки, стандартні - для вказівки годин, хвилин і секунд, і мініатюрна стрілка з трикутним наконечником, що показує, наскільки ви пішли від будинку.

Моделі пропонуються на чорних шкіряних ремінцях різної фактури, з чорною або білою стрічкою.

годинники Atlantic Speedway Royal

      Індивідуальність Speedway Royal Small Second 

Гордо демонструє свою індивідуальність кварцова серія Royal Small Second, оснащена додатковим секундним лічильником, розташованим над шестигодинною відміткою. Мабуть, тут найбільш яскраво виражена індивідуальність кожної моделі за рахунок яскравого - однак при цьому не нав'язливого - зовнішнього вигляду.

Хвилюючий настрій ретро дизайнери вдало підкреслили червоними і помаранчевими акцентами.

Моделі пропонуються з антрацитовим, матовим чорним або сріблястим сатинованим циферблатом на шкіряному ремінці чорного або світло-коричневого кольору з контрастним рядком або на витонченому браслеті міланського плетіння.

Кругле віконце індикації дати - на позиції "3 години".

годинники Atlantic Speedway Royal

годинники Atlantic Speedway Royal

годинники Atlantic Speedway Royal

      Пунктуальність Speedway Royal Chronograph

У серйозних кварцових хронометрах механізм Ronda методично відраховує день за днем, розділяючи години на хвилини, хвилини - на секунди, секунди - на миті. Контрастне поєднання чорного, синього і сріблястого складають гармонійну палітру серії. Червоні акценти відтіняють правильність ліній, виносячи колір за кордони прийнятої було суворої палітри.

годинники Atlantic Speedway Royal

В інтернет-магазині годинників ДЕКА доступні до замовлення наступні моделі на чорних шкіряних ремінцях і mesh-браслетах:

годинники Atlantic Speedway Royal

годинники Atlantic Speedway Royal