годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Особлива в своєму роді, амбітна, неперевершена в любові до мистецтва і по-справжньому занурена в його світ Raymond Weil, як водиться, не стала розмінюватися на дрібниці і на цей раз звернула свою увагу на легенду рок-н-рола, кумира мільйонів - The Beatles.

Так само, як годинник елітної швейцарської мануфактури - більше, ніж просто годинник, музика чудовою ліверпульської четвірки - більше, ніж просто музика. Так само, як з одного боку ми отримуємо стильний аксесуар, що відлічує години і секунди, що говорить з власником на мові полувисказанних символів, з іншого боку стоїть незвичайний феномен The Beatles, приголомшливих, неповторних, найбільших в історії музики. Вони, безумовно, знайшли один одного.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Випуск TheBeatles "AbbeyRoad" - це свого роду данина поваги чудовою, неземної, що зводить з розуму сотні мільйонів сердець по всьому світу музики, виключної, проникливою, харизматичною ... І, напевно, спроба висловити ностальгічне жаль: недарма назва моделі вторить назвою останнього, завершального альбому в кар'єрі групи, випущеного в 1965 році.

Зовнішність циферблата повторює зовнішній вигляд вінілової платівки. Чорні доріжки дуже ефектно поєднуються з полірованими індексами і стрілками. Під центральною віссю завдано безсмертний логотип групи, зверху, під позначкою "12 годин" - назва годиникової мануфактури і місце географічної локації. На позначці "3 години" - віконце ідентифікації дати. Під відміткою "6 годин» - напис "Swiss made", як завжди гарантує якість і надійність кожної моделі, випущеної під ім'ям Raymond Weil. На торці рифленою заводний головки вигравіруваний логотип компанії.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Задня загвинчується кришка моделі виконана з затемненого сапфірового скла, що оголює частина годинникового механізму. Скло укладено в сталеве поліроване кільце, на якому викарбувано інформація про моделі, а також серійний порядковий номер.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

На позиції "4 години» - силуети крокує по доріжці вінілу ліверпульської четвірки. Сперечаємося, що ви точно дізналися з цих силуетах знамениту фотографію, що зображає Джона Леннона, Рінго Старра, Пола МакКартні і Джорджа Харрісона, які перетинають пішохідний перехід в північній частині Лондона? Саме це фото, що стало згодом культовим (власне, як і все, до чого прямо або побічно торкалися The Beatles), було поміщено на обкладинку альбому Abbey Road - останнього альбому в історії легендарної групи.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

…Бесконечный ход времени повторяет замкнутый круг виниловых дорожек на чёрном диске циферблата. И в этом тоже есть символ, который читается достаточно ясно: музыка The Beatles не имеет конца, она бессмертна, сколько бы часов не минуло со момента распада группы. И присмотритесь: "битлы" шагают против хода часовой стрелки. Возможно, это означает, что каждый хит, каждый альбом этой прославленной четвёрки - вне времени, что силой своего таланта, своей исключительности каждый из участников способен чуть ли не повернуть время вспять, вновь и вновь натягивая струны души, заставляя трепетать каждую клеточку от причастности к невообразимой мощи этой поистине нереальной музыки.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Характеристики Raymond Weil The Beatles "Abbey Road":

 • колекція: Maestro,
 • годинниковий механізм: механіка з автоподзаводом,
 • запас ходу: 38 годин,
 • висота калібру: 4,6 мм
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • колір циферблата: чорний,
 • індексація: сталь, накладні індекси,
 • браслет: нержавіюча сталь, складна застібка з подвійною системою захисту від натискання,
 • діаметр корпусу: 39,5 мм,
 • товщина корпусу: 9,2 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.
 • Кількість моделей в обмеженому випуску - 3000 примірників.

Нагадаємо, що це не перший раз, коли Raymond Weil звертається до теми The Beatles. Всього рік тому світ побачив перший лімітований випуск, присвячений групі-легендою. Мотиви компанії цілком зрозумілі - якщо вже святкувати сорокаріччя (так-так, RW розміняла в минулому році п'ятий десяток), так з помпою. І гості повинні бути відповідні :) А The Beatles, з їх рок-н-рольним бунтарством, неймовірним магнетизмом, божевільно-сильною музикою, натовпами прихильниць, з їх незаперечним зведенням в культ - підходить ідеально.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Отже, в минулому році компанія представила Beatles Maestro Beatles Limited Edition - лімітований випуск моделі, так само обмежений кількістю в три тисячі примірників. Годинники були вперше продемонстровані на всесвітній виставці-ярмарку Baselworld.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

Начинка у годин та ж, фізичні габарити ті ж, та ж полірована сталь на колу корпусу і п'ятирядні браслеті, та ж загвинчується кришка, що відкриває під затінених сапфіровим склом зворотну сторону годинникового механізму. Той же логотип, вигравіруваний на кришці. Силуети "бітлів" там же, на позначці "4 години»; тоді дизайнери використовували обкладинку до альбому HELP. На гільоширований гальванічному циферблаті, між накладних індексів, виконаних в чорному кольорі, поміщені назви видатних альбомів The Beatles. Хід часу відраховують три чорні ж стрілки. Матовий сріблястий і чорний дуже ефектно відтіняють глянцем полірованої сталі.

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

годинники The Beatles Abbey Road від Raymond Weil

... За визнанням генерального директора RW компанія відчуває неймовірну гордість від того, що може зв'язати своє ім'я з справжньою легендою. І ці слова цілком зрозумілі: вже сама причетність до світу The Beatles окрилює, піднімаючи над буденністю вгору, до безмірних висот вічної музики, яку знають і слухають у всьому світі.