годинники RADO Centrix

RADO вміє бути елегантною і зухвалою, скромною і ексцентричної, кокетливо-грайливою і холодної в своїй строгості, богатой деталями і суворим мінімалізмом. Сьогодні RADO в іншому настрої - вона то романтична, налаштована згадувати сентиментальні легенди, то витончена і строга.

З огляду на філософію компанії, яка всі свої сили кидає на унікальний інноваційний дизайн і ультрасучасні високотехнологічні матеріали, в який раз RADO показала себе неперевершеною у втіленні кожного зі своїх шедеврів.

      Діаманти і красива легенда для леді.

годинники RADO Centrix

годинники RADO Centrix

І знову знаменита годинникова компанія доводить своє головне гасло: «If we can imagine it, we can make it!" ( "Якщо ми можемо це уявити, ми в змозі це реалізувати!").

Модель, яку ми презентуємо сьогодні, звернена до прекрасної історії про кохання. Легенда розповідає про День Святого Валентина в Китаї, який також називають Ніччю сімок або Фестивалем сорок. У центрі сюжету - незвичайна закохана пара, простолюдин-пастух і фея, дочка Небесної богині. Волею цієї богині пара була розлучена, проте їх чиста любов розтопила лють матері, і вона дала можливість закоханим бачитися, але лише один раз на рік. У сьому ніч сьомого місяця за місячним календарем сороки з усього світу злітаються і утворюють міст, який дозволяє возз'єднатися розлученим коханим, щоб після закінчення цієї чарівної ночі знову розлучитися.

годинники RADO Centrix

Придивіться: ця зворушлива історія відверто розказана на циферблаті жіночого годинника Centrix Open Heart. Перевернутий півмісяць - цей той самий міст з сорок, на якому стоять віддані один одному фея і пастух, а таємнича замкова щілина на позначці "12 годин" уособлює сьомий місяць, на сьому ніч якого припадає свято закоханих.

годинники RADO Centrix

Дуга півмісяця сміливо оголює філігранний узор складного годинникового механізму, настільки ж надійного, як і чудового. В глибині стилізованої замкової щілини ми бачимо пульсуюче серце механізму, загадкове, але відкрите серце Centrix ...

годинники RADO Centrix

Нержавіюча сталь кольору рожевого золота окільцьовує опукле сапфірове скло, а по циферблату, на часових мітках, розсипані сліпучі діаманти, сяючі по краях кола чарівними зірками Чумацького шляху.

годинники RADO Centrix

Рожеве золото в поєднанні з діамантовими іскрами виглядає однаково чудово і з керамічними вставками на браслеті кольору молочного шоколаду або свіжого снігу, і з шкіряним ремінцем коричневого ж кольору. Між 9-годинній і 10-годинній відмітками в мініатюрному віконечку відкривається символ рухомого якоря. Симетрично, на позиціях "9 годин» і «3 години" розташувалися логотип RADO і напис Automatic. Грановані стрілки і рифлена заводна головка також виконані з нержавіючої сталі з PVD покриттям кольору рожевого золота.

Задня кришка з пресованої нержавіючої сталі в сапфіровому вікні відкриває зворотню частину швейцарського механізму.

годинники RADO Centrix

У комплект включений сертифікат на діаманти.

Характеристики Rado Centrix Open Heart (жіноча модель)

 • колекція: Centrix,
 • годинниковий механізм: 11 ½ ETA C07.631 з 25 камінням, автоматичний, запас ходу до 80 годин,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь c PVD покриттям кольору рожевого золота,
 • скло: опукле металізоване сапфірове,
 • зворотна сторона корпусу: пресована нержавіюча сталь, сапфірове скло,
 • колір корпусу: рожеве PVD-покриття,
 • циферблат: перламутровий, коричневий,
 • індексація: діаманти, jubilé, 7 діамантів, 0,95-1,00, TopWesselton, VS-SI, повна ограновування, 0,027 карат + 5 діамантів, 0,75-0,80, Top Wesselton, VS-SI, огранювання 8 / 8, 0,010 карат,
 • браслет/ремінець: нержавіюча сталь c PVD покриттям кольору рожевого золота, проміжні ланки з високотехнологічної кераміки білого або коричневого кольору, потрійна титанова застібка/шкіряний ремінець коричневого кольору, застібка-кліпса з нержавіючої сталі з нарощуваною довжиною,
 • діаметр корпусу: 33 мм,
 • товщина корпусу: 10 мм,
 • водонепроникність: 3 ATM.

      Сувора витонченість для джентльменів.

Чоловіча модель начисто позбавлена сентиментів, властивих жінкам, з їх ніжною чутливістю, однак відсутність сюжету анітрохи не применшує чудового дизайну годингика.

Між чоловічими і жіночими моделями спостерігається схожість, і перш за все вона показана в відкритості механізму, серця годиника, а також - частково - в кольоровій гамі.

годинники RADO Centrix

Асиметрична форма циферблата максимально оголює малюнок автоматичного механізму, показуючи в усій красі його силу, надійність і красу, що запалює.

Так само крізь сапфірове скло, вмонтоване в задню кришку корпусу з пресованої нержавіючої сталі, відкривається пишність годинникового механізму, якому абсолютно нічого приховувати в його бездоганності.

Гарячий шоколадний відтінок тут є сусідом з сріблястим, вибір моделі так само передбачає елегантний шкіряний ремінець або елегантний браслет зі вставками з високотехнологічної кераміки - фірмового матеріалу RADO.

годинники RADO Centrix

Віконечко з крихітним якорем перемістилося на точку між годинними позиціями "2" і "3", немов відбивши в дзеркальному відображенні цю деталь на жіночій моделі.

Більший діаметр циферблата надав місце для хвилинних відміток, які витонченої шкалою розташувалися між накладних індексів.Витонченим, строгим, бездоганним і місцями закритим бачиться тут розкрите серце Centrix...

Характеристики Rado Centrix Open Heart (чоловіча модель)

 • колекція: Centrix,
 • годинниковий механізм: 11 ½ ETA C07.631, автоматичний, з 25 камінням, запас ходу до 80 годин,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь, металізація кольору хрому, PVD покриття кольору рожевого золота,
 • скло: опукле металізоване сапфірове,
 • зворотна сторона корпусу: пресована нержавіюча сталь, сапфірове скло,
 • колір корпусу: металлизация кольору хрому,
 • циферблат: сріблястий, коричневий,
 • індексація: накладні поділу кольору родію або рожевого золота,
 • браслет/ремінець: полірована нержавіюча сталь c полірованими проміжними ланками з високотехнологічної кераміки коричневого кольору, 3-звенная титанова застібка/шкіряний ремінець коричневого кольору, застібка з нержавіючої сталі з нарощуваною довжиною і кришкою із загартованої нержавіючої сталі,
 • діаметр корпусу: 38 мм,
 • товщина корпусу: 10,1 мм,
 • водонепроникність: 3 ATM.