годинники EPOS Passion 3401

Швейцарська мануфактура EPOS оновила вишукану колекцію Passion, розбавивши безтурботну елегантність лінійки 3401 яскравими спалахами срібного і синього перламутру, мерехтінням зірок в глибокій темної космосу, сміливими розчерками, що склали в дійсності неперевершений Modern Look.

Забігаючи вперед і передбачаючи питання, скажімо: начинка та ж. Це надійний автоматичний механізм ETA 2824 з 25-ю камінням і 42-годинним запасом ходу. Серце годин поміщено в міцний сталевий корпус. Стійке до подряпин сапфірове скло обрамляє блискуча полірована сталь. В задню кришку годин вставлено мінеральне скло, що оголює зворотний бік механізму, прекрасного в своїй завершеності.

годинники EPOS Passion 3401

Сліпучий циферблат однією з новинок буквально притягує погляд, настільки магічним здається це світіння зірок на чорному тлі. Тут справді криється приголомшливий в своїй естетиці ефект. Видається, ніби по циферблату розсипані зірки; його невеликий - в порівнянні з нескінченним простором зоряного неба - коло вміщує глибоке сяйво цілого космосу.

годинники EPOS Passion 3401

Синій циферблат іншої моделі зачаровує своєю глибиною і таємничістю. Диск переливається металевим блиском, якщо міняти кут джерела світла.

годинники EPOS Passion 3401

Сріблясте світіння третьої моделі дивно досконало, спокійним блиском воно контрастно відтіняє ефектне сяйво чорного і бездоганну глибину синього.

годинники EPOS Passion 3401

На шести-, дев'яти- і Дванадцятигодинний відмітках красуються елегантні арабські цифри, виписані плавним округлим шрифтом. Решта часові позиції відзначені накладними індексами, форма яких частково повторює наконечник секундної стрілки.

годинники EPOS Passion 3401

Годинна і хвилинна стрілки протиставлені секундної - вістря перших, потовщених біля основи, вступають в яскравий контраст з довгою тендітної голкою, увінчаною фігурним наконечником. Так само, як і в попередній лінійці Passion 3401, секундна стрілка завершується тонким червоним жалом, яке відлічує секунду за секундою, безжально жалячи час в кожне його мить.

Стрілки і індекси заповнені світиться матеріалом, повертаючи при відсутності видимості накопичений світло.

На торці рифленою заводний головки вигравіруваний логотип годинникової компанії.

У сучасному тлумаченні Passion 3401 також на вибір пропонується браслет з нержавіючої сталі, шкіряний ремінець з телячої шкіри і варіанти з PVD покриттям.

Весь ансамбль моделі, в будь-якому кольорі, виглядає гармонійно. Залежно від кольору корпусу, в цей же колір розфарбовуються окантовки індексів і стрілок, рамка віконечка з ідентифікацією дати, окружність з відмітками хвилин, кожна буква на циферблаті, що сповіщає про ім'я виробника і його географічної приналежності, типі механізму і чисельним еквівалентом водонепроникності.

Від попередньої версії Passion 3401 нинішні новинки відрізняються вдалою спробою перевершити класику: подивіться, наскільки ефектніше виглядають ті ж індекси, що повторюють форму наконечника секундної стрілки! Перші, класичні, годинник мали масивні майже прямокутні індекси, і цей нюанс робить вигляд зовсім іншим. Однак, з огляду на декоративне оформлення окружності циферблата в стилі "женевських смуг" (Côtes De Genève), витіюваті вишукування напевно були б тут тільки зайвимичасы EPOS Passion 3401

Червоні штрихи на циферблатах перших моделей Passion 3401 були повторюваними: червоним була зроблена також зниклий тепер напис DATE над позицією "6 годин» і нульова відмітка "60" на хвилинної шкалою. У новому вигляді дизайнери залишили лише красномовне жало на секундної стрілкою.

годинники EPOS Passion 3401

Версії, які з'явились в колекції, не тільки залишають потенційному користувачеві більше варіантів для безпосередньо вибору, а й значно розширюють коло місць, умов і комбінацій взаємодії моделі з оточуючими факторами. Іншими словами, разом зі строгістю "женевських смуг" опущена якась негласна обов'язковість класичних моделей. Новинки - візуально легше, менш суворі і точно вже більш сучасні.

Характеристики EPOS Passion 3401

 • Колекція: Passion (Modern Look),
 • годинниковий механізм: ETA 2824, автоматичний (25 каменів, частота напівколивань балансу 28800 полуоб./год.),
 • запас ходу: 42г,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, стійке до подряпин,
 • зворотна сторона корпусу: нержавіюча сталь, сапфірове скло,
 • колір корпусу: сріблястий (варіативно в колекції - PVD покриття кольору рожевого або жовтого золота),
 • циферблат: чорний блиск (піскоструминна обробка), синій, сріблястий
 • індексація: арабські цифри, накладні індекси, заповнені світиться матеріалом,
 • ремінець: шкіряний ремінець чорного кольору (варіативно - браслет з нержавіючої сталі),
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • товщина корпусу: 10,7 мм,
 • водонепроникність: 10 ATM.

... Нові зірки Passion 3401 - це можна прочитати і інтерпретувати двояко. З одного боку - цей унікальний сияюще-чорний циферблат, що вміщає в себе мініатюрний космічний острівець неосяжного, мерехтливе, що переливається під різними кутами неземними іскрами вікно в океан космосу. З іншого - оновлена колекція Passion, метаморфоза елегантного пишноти, який змінив незворушний витонченість на бунтарський блиск шику. Моделі, які змушують по-новому прочитати класичну естетику кожної інтерпретації. Напевно, власне вони і є справжні зірки Passion 3401.