часы

Отже, українські вікінги повернулися зі Стокгольма додому, з честю подолавши 15 кілометрів перешкод, підготовлених для учасників організаторами всесвітньо відомої гонки Tough Viking спільно з елітним підрозділом морської піхоти Швеції «Kustjägarna». 

Компанія ДЕКА, офіційний дистриб'ютор годин LUMINOX в Україні, з гордістю виступила спонсором української команди.

годинники Luminox

З великим задоволенням представимо вам учасників Luminox Ukraine Team.

Смілива і сильна Анна Валуйська, настільки ж витривала, наскільки і жіночна. Анна - викладач англійської мови, перекладач. Подивіться, як хоробрість буквально бризкає з її очей! За останні три роки Анна взяла участь майже у всіх Гонках Нації, а також брала участь в Спартан Рейс (Чехія) 2017, Козак Челлендж, Cамогонке.

годинники Luminox

годинники Luminox

Постійний учасник Гонки Націй, переможець одеського етапу Гонки Націй Віталій Скоробогатий. Віталій займає пост банківського службовця, в принципі, абсолютно позбавлений жорсткого трешу, де можна було проявити рішучу силу і витривалість. А тому всі ці чудові якості Віталій із задоволенням демонструє на відповідних змаганнях.

годинники Luminox

Дмитро Трошин, поза світом ігор для сильних, також займає цілком собі мирне становище, позбавлене небезпек у вигляді потужних електричних розрядів або розпеченого вугілля. Дмитро - помічник керівника на Таврійських іграх.

годинники Luminox

І нарешті, капітан української команди - Тарас Лемешко, власник і видавець журналу Watches in Ukraine. LuxLife. Він упевнений, що "все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими". У Стокгольмі Тарас гідно підтвердив своє життєве кредо.

годинники Luminox

годинники Luminox

Перед початком змагань на прояв кращих якостей в гонці сучасних вікінгів надихнув сам Rob Roy, відставник військового-морського флоту США і давній друг Tough Viking.

годинники Luminox

годинники Luminox

Ну а далі учасників чекали 15 кілометрів всіляких перешкод. Напори води, колючий лід, дихаючі вогнем сотень жаровень жар, бруд і знову вода, висота і тяжкості, електричні розряди, залізні ланцюги, рови і височини, стіни і численні перешкоди, що вимагають додаткових резервів сили і витривалості, навіть тоді, коли основна сила і витривалість практично під кінець ...

Кожен учасник української команди отримав додаткову підтримку своїх сил у вигляді швейцарських годинників LUMINOX XS.3501.BO.TV.SET. Модель реалізована на базі 3500 серії і випущена спеціально до гонки Tough Viking, як черговий доказ неубіваємості, всюдихідності, загартованості і мощі годин від LUMINOX.
Характеристики LUMINOX XS.3501.BO.TV.SET:

  • годинниковий механізм: кварцовий,
  • матеріал корпусу: полікарбонат, зміцнений карбоном,
  • скло: мінеральне,
  • підсвічування: присутній (гарантія - 25 років без підзарядки),
  • додатково в комплекті: нейлоновий ремінець з нейлону + маніпулятор (для полегшення роботи зі штифтами),
  • розміри корпусу: діаметр - 45 мм, висота - 14 мм,
  • вага - 71 г,
  • водонепроникність - WR200 (20 ATM).

годинники Luminox

годинники Luminox

Вітаємо учасників Ukraine Team і пишаємося, що саме наша компанія виступила спонсором цих сміливих і сильних людей на важкій гонці з перешкодами Tough Viking. Удачі вам, хлопці!

годинники Luminox

... До речі, на цьому переможне хід LUMINOX XS.3501.BO.TV.SET не завершилося: відразу після жорсткого випробування в Стокгольмі годинник вирушили до Києва на Гонку Націй. Але це вже зовсім інша історія :)

годинники Luminox