годинники RADO True Shadow

Перед нами - черговий дизайнерський шедевр, частина сміливого експерименту з чудовими годинниками лінійки True.

Нагадаємо про цю приголомшливу авантюру RADO. Компанія запропонувала талановитим дизайнерам, які творять в різних куточках планети, представити власне, унікальне бачення моделі з лінійки True. Як матеріал для цього незвичайного експерименту було надано керамічний моноблок діаметром 40 мм з автоматичним механізмом, оправлений в керамічний ж браслет.

"У чому ж полягає авантюра?" - прозвучить резонне питання. Адже звичайна справа - імениті компанії часто запрошують відомих дизайнерів для створення нових колекцій. Однак найцікавіше якраз в тому, що жоден з залучених творців раніше не займався дизайном годинників. Меблі, інтер'єр і складові, одяг, архітектура - це було. А годинників не було.

Досвід вийде цікавим, причому не менше чудовим він був для самих дизайнерів, які перейнялися завданням і явили світу дуже нестандартні її рішення.

В результаті цього цікавого досвіду лінійка RADO поповнилася колекцією з шести ексклюзивних моделей. Кожна вийшла обмеженим випуском в кількості 1001 екземпляру.

Корпус, над яким працювали творці, досить масивний, проте отримані варіанти позиціонуються як моделі унісекс - своєрідні, не такі вже й громіздкі і неймовірно оригінальні.

Герой цієї публікації - абсолютно приголомшливий скелетон, який придумав японський дизайнер Куніхіко Морінага, реалізувавши фантастичну ідею трансформації кольору, яка народилася в багатій уяві художника.

годинники RADO True Shadow

годинники RADO True Shadow

У розробку дизайну автор проектував свою мрію, яку плекав для інноваційного світу моди: він хотів, щоб годинник був здатні міняти колір, змінювати свій зовнішній вигляд протягом дня. (Погодьтеся, одіж виглядала б дуже ефектно!)

Концепція реалізована якщо не зовсім буквально, то дуже близько до бажаного результату. Автор хотів, щоб колір з'являвся і зникав в залежності від часу доби. Так Куніхіко Морінага спробував відбити властивість, характерну для часу: його, так би мовити, "плинність". Щоб візуально можна було спостерігати, як час в прямому сенсі витікає, випаровується, тане разом з тінню на склі, яка йде слідом за сонцем за горизонт ...

Ви можете порівняти, як виглядаэ годинник з сонцем і без нього.

годинники RADO True Shadow

годинники RADO True Shadow

Використовуючи фотохромними лінзу, дизайнер досяг потрібного ефекту. Коли годинник знаходиться під впливом ультрафіолету, циферблат немов закритий матовою чорної тінню. З приходом темряви тінь тане, циферблат поступово стає з чорного - сірим, потім з сірого - прозорим і з готовністю оголює неймовірно красивий декорований швейцарський годинниковий механізм.

годинники RADO True Shadow

годинники RADO True Shadow

Чорна кераміка виглядає чудово в обох версіях - і підсвічена сонцем, в парі з чорної тінню, і закутана в сутінки з оголеним механізмом, що відверто виставляє напоказ свій витончений декор гильоше і чарівну наготу інженерної досконалості.

Циферблат навантажений по мінімуму: фірмова напис RADO під позицією "12 годин", під тією областю, де належить бути 6-годинний позначці, - пестять погляд слова "SWISS MADE".

Довгі витончені стрілки реалізовані в кольорі родію, на годинному і хвилинному покажчиках нанесений лінійний білий малюнок.

годинники RADO True Shadow

годинники RADO True Shadow

годинники RADO True Shadow

Характеристики Rado True Shadow

 • колекція: True,
 • годинниковий механізм: 11 ½ ETA C07.631, автоматичний, з 25 камінням, запас ходу до 80 годин,
 • корпус: монолітна конструкція з чорної полірованої високотехнологічної кераміки,
 • скло: опукле сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • зворотна сторона корпусу: задня кришка з титану з PVD-покриттям чорного кольору і сапфіровим склом, особлива гравірування: "LIMITED EDITION ONE OUT OF 1001" і "KUNIHIKO MORINAGA",
 • циферблат: скелетонізірованний; прозорий з фотохромним ефектом,
 • індексація: відсутня,
 • браслет: 3-ланки, з полірованої високотехнологічної кераміки,
 • полірована титанова 3-рядна застібка,
 • розміри корпусу: 40,1 x 47,3 мм,
 • товщина корпусу: 10,5 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

годинники RADO True Shadow

Знаменитий модельєр Куніхіко Морінага творить в Японії, він відомий як віртуоз, що айстерно поєднує моду і інновації. Неймовірний фурор викликала свого часу його колекція з фотохромної тканини, що екранує сигнали електронних гаджетів. Журналісти тоді назвали її одягом, який врятує світ від інтернет-залежності.

годинники RADO True Shadow

Покази Куніхіко Морінага - це завжди насамперед технології, потім комфорт і вже потім - власне мода. Він грає з матерією і світлом, він дивно жонглює деталями, роблячи невидиме видимим і навпаки. Його приголомшливий авангардистський погляд на моду - досконале втілення кредо, якому дизайнер слідує у своїй роботі - "Бог в деталях".

годинники RADO True Shadow