годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Легендарні Masterpiece, що стали візитною карткою прогресивних інновацій Maurice Lacroix, святкують срібний ювілей. Саме 25 років тому, в 1992 році, компанія представила унікальну модель Cinq Aiguilles. Коаксіально розташовані стрілки були головною особливістю годинника, і не випадково саме ця модель отримала ім'я Masterpiece. З тих пір колекція була приречена на успіх. Ім'я ставало все голосніше, поки нарешті не стало фірмовим визначенням бренду. Власне, саме Masterpiece характеризує мануфактуру одночасно як ту, що шанує виняткове ставлення до історії, та ще і переганяє ультрасучасні тенденції.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Годинники з хитромудрими функціями, типу тієї ж ретроградної індикації, тоді цінувалися надзвичайно, через непоширення подібних наворотів. А Maurice Lacroix пішла ва-банк: компанія продавала неординарні, складні моделі за цілком доступними цінами. Стиль Masterpiece вважався неповторним - шикарна механіка з якісною обробкою.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Кінець 90-х припадає на важливу віху в історії розвитку компанії. Легендарна колекція набирала обертів визнання. Мануфактурні механізми обростали складними функціями власної розробки. Кожен новий модуль оскаржував право на ексклюзивність. Моделі ставали культовими. Кожен крок становлення все більш чітко показував, наскільки унікальний потенціал колекції. Вражаючі ретроградні покажчики, нетривіальне відображення фаз Місяця, які свого часу реально приголомшили публіку, беруть свої витоки саме з того періоду.

У 2006-му на мануфактурі в Сеньлежье Maurice Lacroix проектує і створює перший калібр "Chronograph ML106". Пізніше він послужить основою для 14-ти унікальних автоматичних і ручних калібрів.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Шлях компанії - це, безсумнівно, шлях нестандартних рішень. І кожна модель Masterpiece - тому доказ. Оригінальні способи зчитування годин і хвилин, незвичайна індикація, продумана розстановка елементів на циферблаті, дизайнерські вишукування в обробці перетворили колекцію в ікону стилю. Креативні ж навороти виводили колекцію за рамки загальноприйнятих уявлень. До таких знаковим моментів відноситься, наприклад, система квадратних зубчастих коліс в 2010-му, або складна механічна головоломка Mysterious Seconds в 2013-му, або Gravity, який ламає стереотипи, з його механізмом, перевернутим з ніг на голову.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Однак зупинимося докладніше на новинках 2017 року.

      Досконалий пазл

Колекція Masterpiece - воістину досконале творіння Maurice Lacroix. Немов збираючи дивовижний пазл, фрагмент за фрагментом компанія відкладала найкращі епізоди своєї історії. У підсумку перед нами яскравий символ годинникової майстерності, що втілює складні у своїй функціональності приклади. Тут навіть немає сенсу в довгому перерахування - чого варті лише моделі з ретроградною індикацією, представленої в 1999 році! А вже через чотири роки Maurice Lacroix продемонструвала світові свої перші годинники з функцією Double Retrograde. Такі особливі моделі якраз і пишуть історію елітного бренду.

Сьогодні мануфактура вирішила зробити показову подорож у часі і випустила дві лінії годиників зі старою доброю ретроградної індикацією - Masterpiece Double Retrograde і Masterpiece Moon Retrograde. Колекція майстерно поєднує в представлених моделях класичні дизайнерські нотки і сучасний погляд на годинникову моду.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

      Masterpiece Double Retrograde

Міні-лінійку складають тільки дві моделі, що контрастують в колірних рішеннях. Особливо хочеться відзначити разючу обробку циферблатів. У сріблястому варіанті використаний візерунок з кумедною назвою "Паризькі цвяхи", а також застосована піскоструминна обробка. Чорний циферблат повит брижами візерунка "Côtes de Genève".

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Діаметр корпусу - 43 мм, власне, циферблат вийшов досить містким для того, щоб читаність показань з кожного з чотирьох індикаторів не викликала труднощів.

Індикація годин і хвилин здійснюється двома центральними стрілками. Навколо центру, перпендикулярно відносно один одного, розташовуються малий секундний циферблат (в позиції "9 годин»), навпаки - індикатор запасу ходу, вгорі - ретроградний індикатор, що відображає час другого часового поясу в 24-годинному форматі, а в позиції "6 годин» - ретроградний індикатор дати. Незважаючи на гадану складність і многоступенчатость індикації, використання показників циферблата інтуїтивно просто.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Чудовий мануфактурний механізм проглядається через прозору кришку корпусу.

Класичне виконання обробки - родієве покриття мостів, піскоструминна та алмазна обробка кромок всіх мостів. На скелетонізірованний ротор також нанесено родієве покриття. Використано візерунки "Côtes de Genève" і "Colimaçon".

У сріблястому варіанті логотип компанії, стрілки, годинні мітки і індекси реалізовані в синьому кольорі. Варіант з чорним циферблатом декорований мітками з родієвим покриттям.

Навмисне нагромадження функцій не позбавляє права на існування дивовижного відчуття гармонії. Ніякого дисбалансу - тільки плавні чіткі лінії і акуратні півкола, виписані з усім можливим дотриманням естетичних канонів.

Характеристики Maurice LacroixMasterpiece Double Retrograde (2 моделі)

 • Колекція: Masterpiece,
 • автоматичний мануфактурний годинниковий механізм ML191, частота: 18 000 пк / год (2,5 Гц), запас ходу: 52 години, 74 каменю, регулювання: в 5 положеннях після повного заводу і в 2 положеннях через 24 години,
 • корпус: нержавіюча сталь, матова і полірована обробка,
 • скло: сапфірове, з покриттям антивідблиску,
 • колір циферблата: чорний, сріблястий,
 • ремінець чорного кольору з натуральної крокодилячої шкіри,
 • застібка, що розкладається, з нержавіючої сталі,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • водонепроникність: до 5 ATM.

      Masterpiece Moon Retrograde

Після шаленого успіху годинника, оснащених індикацією фаз Місяця, Maurice Lacroix просто не могла не ускладнити цю функцію ретроградним індикатором.

У лінійці - три моделі, виконані в сріблястому, синьому і чорному кольорах. Кожна по-своєму чудова. Класика сріблястого блиску, строгість і неприступність чорного і непередбачувана глибина синього охоплюють всі спектри естетичних емоцій.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Власне, ці три кольори перегукуються в кожної моделі, хіба що вимогливість чорного не дозволила привнести романтичну непередбачуваність ультрамарину.

Циферблати декоровані різними способами. Срібляста версія прикрашена стильним точковим візерунком "Паризькі цвяхи", по синьому циферблату перекочуються "Женевські хвилі" ("Côtes de Genève"), чорне ж коло отримало вертикальне сатинування.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Корпус в розмірі 43 мм виконаний з нержавіючої сталі. Серце годинника - автоматичний мануфактурний механізм, скелетенований ротор якого проглядається крізь прозору кришку корпусу. Оздоблення механізму, який налічує 344 деталі, включає візерунки "Сôtes de Genève" і "Colimaçon", мости з алмазною і піскоструминною обробкою кромок покриті родієм.

У позиції "10 годин" розташовується ретроградний індикатор дати. Навпаки, в положенні "2 години" - індикатор запасу ходу. І фішка моделі - унікальний індикатор днів тижня і фаз Місяця - розташованний на шестигодинній позначці. Стилізований диск Місяця, оточений сріблястими зірками, подорожуючи по міні-циферблату, відображає на вашому зап'ясті реальний стан небесного тіла.

годинники Maurice Lacroix Masterpiece

Характеристики Masterpiece Moon Retrograde (3 моделі)

 • Колекція: Masterpiece,
 • автоматичний мануфактурний годинниковий механізм ML192, частота: 18 000 пк / год (2,5 Гц), запас ходу: 52 години, 59 каменів, регулювання: в 5 положеннях після повного заводу і в 2 положеннях через 24 години,
 • корпус: нержавіюча сталь, матова і полірована обробка,
 • скло: сапфірове, з покриттям антивідблиску,
 • колір циферблата: чорний, синій, сріблястий,
 • ремінець чорного кольору з натуральної крокодилячої шкіри
 • застібка, що розкладається, з нержавіючої сталі,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • водонепроникність: до 5 ATM.