Колекція, що продовжила Тріумфальний хід неординарних годин SevenFriday, позначена буквою S, була представлена ​​цієї весни в Базелі, і тепер доступна до продажу і на нашому сайті.

Моделі лінійки побачили світ одна за одною. Всі три отримали японський автоматичний годинниковий механізм Miyota 82S5, що працює на частоті 3 Гц і має 40-годинний запас ходу. Крізь скелетонізірованний циферблат проглядається баланс. Ми дізнаємося ту ж квадратну форму корпусу з округлённими кутами. Оригінальні циферблати захищає загартоване мінеральне скло. NFS-чіп при сполучення з додатком на смартфоні відображає серійний номер моделі, що підтверджує її достовірність. Так само задня кришка годин містить повну інформацію про модель.

часы SevenFriday серии S

З усієї міні-абетки SevenFriday лінійка S - сама зрозуміла в плані зчитування показань. Вже не потрібно грати зі складанням, щоб дізнатися, котра година. Вперше дизайнери надали можливість визначати час більш звичним способом: за допомогою вартовий і хвилинної стрілок, правда, реалізованих у своєрідній манері.

      Смілива прозорість S1 / 01

Рухоме кільце-протектор виконано з нейлону і може бути піддано вторинній переробці. Так SevenFriday, напевно, хоче показати себе еко-другом планети. Прозорий матеріал відкриває сині болти по кутах корпусу. Гармонія синього і білого виражена також в кольорі годинникової стрілки і секундному покажчику, що позначає хід секунд на відповідному диску.

часы SevenFriday серии S

Обидві родієві стрілки - годинна і хвилинна, а також індекси, що розташувалися на часових значеннях, залиті люмінесцентним покриттям Super-LumiNova®.

Складний малюнок циферблата, наповнений шарами, виглядає об'ємним і унікальним. А втім, так воно і є.

часы SevenFriday серии S

часы SevenFriday серии S

     Характеристики SevenFridayS1 / 01

 • Тип механізму: механіка з автоподзаводом,
 • механізм ходу: Miyota 82S5 (Японія),
 • розмір корпусу (довжина Х ширина): 47 Х 47,6 мм,
 • матеріал корпусу: нержавіюча сталь,
 • скло: мінеральне, з покриттям антивідблиску,
 • чорний ремінець з телячої шкіри, шириною від 28 мм біля основи до 24 мм до кінця,
 • водонепроникність: 3 АТМ

часы SevenFriday серии S

      Червоне і чорне: SevenFriday S3 / 01

Це не помилка: моделі були представлені саме в такому порядку.

Начинка та ж, відмінності відмінно ідентифікуються неозброєним оком. Кільце-протектор з чорного каучуку. Так само голий баланс. Циферблат, як полотно художника, під сміливими розчерками дизайнерів, відчутно змінився. Ті ж шари, але які! Ви тільки подивіться, як елегантно виглядають фрагменти решітки! Малюнок підкреслюється гильошированим сектором.

часы SevenFriday серии S

Кольори цієї моделі: чорний і червоний. Стрілки і індекси на часових значеннях з покриттям Super-LumiNova® дозволяють визначати час у темряві.

На корпусі дуже ефектно поєднані полірована і сатинована сталь - це утворює яскравий контраст.

часы SevenFriday серии S

часы SevenFriday серии S

      Характеристики SevenFriday S3 / 01

 • Тип механізму: механіка з автоподзаводом
 • механізм ходу: Miyota 82S5 (Японія),
 • розмір корпусу (довжина Х ширина): 47 Х 51 (включаючи кільце-протектор)
 • матеріал корпусу: нержавіюча сталь,
 • покриття: PVD, комбіноване з поліруванням,
 • скло: мінеральне, з покриттям антивідблиску,
 • силіконовий чорний ремінець шириною від 28 мм біля основи до 24 мм до кінця,
 • водонепроникність: 3 АТМ.

      Латунь як привіт з минулого: SevenFriday S2 / 01

Гарний відтінок латуні виглядає дуже вишукано з темно-сірим. Тут дизайнери так само трохи потішилися з текстурою, провівши по циферблату нехитрі жолобки, оттенив їх сатинованій шліфуванням. Присутній і решітка з моделі S3 / 01, однак вона не ускладнює загальне нагромадження шарів і виглядає вельми органічно. В цілому ця модель, з її латунними штрихами, передає відвертий привіт з минулого.

часы SevenFriday серии S

Секундний ідентифікатор тут виконано інакше, ніж в інших моделях. Диск із стороннім покажчиком замінений на диск з інтегрованою стрілкою, проте знову вилізла любов SevenFriday до заморочок відображення часу. Добре, що це стосується тільки секунд :)

часы SevenFriday серии S

Взагалі, напевно, ця модель найбільш ефектна з усієї колекції. Паралелепіпед корпусу напханий пластами текстури, малюнка, кольору; родієві стрілки, заповнені світиться складом, переходять від сектора до сектора, описуючи коло над рядами складного візерунка. Сірий тоне в латунном мерехтінні, а над безелем височить ореол полірованого сталевого сяйва ...

часы SevenFriday серии S

часы SevenFriday серии S

       Характеристики SevenFriday S2 / 01

 • Тип механізму: механіка з автоподзаводом,
 • механізм ходу: 3-Герцева Miyota 82S5 (Японія),
 • розмір корпусу (довжина Х ширина): 47 Х 47,6 мм,
 • матеріал корпусу: нержавіюча сталь,
 • скло: мінеральне, з покриттям антивідблиску,
 • чорний шкіряний ремінець, з ефектом зістареної шкіри, шириною від 28 мм біля основи до 24 мм до кінця,
 • водонепроникність: 3 АТМ

      ***

Хтось зауважить: як так вийшло, що компанія швейцарська, а годинниковий механізм у всіх моделях - японський? Парирувати тут нескладно. Ви ж напевно розумієте, що якби компанія захотіла, механізм був би швейцарський - ці хлопці з Цюріха, пам'ятаєте? До речі, якби вона це зробила, годинник коштував би набагато дорожче ...

Справа в тому, що SevenFriday цілиться аж ніяк не в цю мішень. Інтонація, незвична для батьківщини годин. Наголоси розставлені по новій схемі. У SevenFriday свої козирі, і взагалі вона грає абсолютно в іншу гру :)

часы SevenFriday серии S

Всі ставки - на екстер'єр. У компанії власне бачення того, як повинні виглядати. Вона придумала новий, оригінальний стиль, незатасканним в дизайнерських журналах, вона говорить з нами мовою екстравагантності, непересічність, брутальності якщо хочете. Всі ці складнощі зі зчитуванням показників, всі ці математичні вишукування - пам'ятайте, +20, +40? .. Гра з фактурою, матеріалом і з самим часом, витончені, але досить прозорі натяки на причетність до промисловості (одна упаковка годин чого варто, в точності повторює ящик для перевезення обладнання).

часы SevenFriday серии S

SevenFriday - годинник з яскравою індивідуальністю. Самим чарівним чином силу цієї харизми годинник передають власнику. ... Ось різким рухом скидається рука. Піднявшись рукав відкриває циферблат з напівоголеними балансом. Таємниче мерехтить метал. Мимоволі звертає на себе увагу ювелірне нагромадження дисків. Чийсь вражений голос вимовляє: "О, це ж SevenFriday!" Твоя непроникна посмішка лише піднімає куточки губ. Годинники ховаються в рукаві. Десь в іншому вимірі залишається слід від сяйва опуклого квадрата. Харизма ...