годинники Raymond Weil - новинки

Щедра на розкішні, стильні, часом унікальні моделі, на завершення року Raymond Weil піднесла шанувальникам цілих два подарунки. По-перше, це скелетонізірованний автомат, який органічно вписався в колекцію MAESTRO, до речі сказати, перший скелетон в цій колекції. По-друге - лімітована версія харизматичного кварцового хронографа з колекції TANGO, видана в пам'ять про легендарного ямайському музиканта Боба Марлі.

      Зухвала прямота Maestro Sceleton.

До нинішнього часу найсміливіше, що демонструвала колекція Maestro, був оголений баланс, що відкривається в хитромудрому малюнку циферблата. Однак нова модель, у своїй відвертості, навряд чи менш елегантна.

Кристал сапфіру настільки прозорий, що здається, ніби і немає ніякої перешкоди для споглядання зухвалої пишноти швейцарського автоматичного механізму. Широка апертура відкриває роботу калібру у всій красі. Перед глядачем постає справжній час без усіляких відволікаючих увагу декоративних прикрас. Та й даруйте, що ж тут прикрашати? Адже будь-який елемент декору, навіть найстильніший, померкне в порівнянні з гармонією руху самого часу, безпристрасного ходу годинника, хвилин і секунд, що описує коло за колом над оголеним механізмом.

Підносячись над посрібленою площиною циферблата, сталеві сині стрілки ніби пливуть у паралельній площині, над ним, і з'єднують миті майже видимими нитками від індексу до індексу. Великі, до пари стрільцям і загальному антуражу, індекси синього ж кольору виконують роль годинних міток. Краями лінії індексів дуже ефектно звисають над прірвою циферблата, відкриваючи філігранні фрагменти механізму - колесо балансу і ходову пружину. На позиції "3 години" індекс відсутній, поступившись місцем імені мануфактури. На позиції "12 годин" індекс здвоєний.

Зворотний бік механізму можна розглянути також через сапфірове скло. Прозора кришка відкриває декорований ротор і частково набір з 27 каменів.

Модель пропонується в двох варіантах - з чорним ремінцем з натуральної шкіри, а також з п'ятирядні браслетом з нержавіючої сталі.

годинники Raymond Weil - новинки

годинники Raymond Weil - новинки

Характеристики Raymond Weil Maestro Sceleton:

 • колекція: Maestro,
 • годинниковий механізм: Sellita SW200-1, автоматичний, 27 каменів, запас ходу 38 годин,
 • висота калібру: 4,6 мм
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • задня кришка: сапфір,
 • колір циферблата: сріблястий,
 • індексація: нержавіюча сталь, накладні індекси,
 • шкіряний ремінець або браслет з нержавіючої сталі, сталева складна застібка з подвійною фіксацією,
 • діаметр корпусу: 39,5 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

      Сонячне реггі Tango Bob Marley Limited Edition.

Чудову музику Боба Марлі Raymond Weil вирішила закарбувати в обмеженому тиражі витонченого кварцового хронографа на базі моделі Tango 300. Власне, тут не тільки музика. Тут і неповторна манера виконання, характер самого музиканта, його унікальний вокал, найяскравіший ореол, що відкидається кожною нотою його гітари.

годинники Raymond Weil - новинки

Начинка в годиннику залишилася тією ж, що і в оригінальній моделі. Тут, власне як і в будь-якому іншому "ліміті", в основі лежить ідея, дизайн, унікальність і прихильність до певного моменту в часі, і значимої особистості в багатому світі музики, що творила в цей період.

Сам дизайн зазнав нарочито ненав'язливу трансформацію. Ми спостерігаємо зміни лише в кольорі стрілок міні-циферблатів хронографа і тонкого жала секундної стрілки. Червоний частково поступився місцем жовтому і зеленому. Отримана гамма повторює кольорову палітру національного прапора Ефіопії. Для непосвячених - саме там народився імператор Хайле Селассіє I, що почитався растаманами як втілення Бога.

годинники Raymond Weil - новинки

Кольорів на чорному дуже мало, однак ті їх яскраві плями, які таки потрапили на полотно і виткали готовий ескіз, зіграли дуже ефектну роль у відбитті задуманої ідеї. Власне, це мінімалістське кольорове вкраплення дозволяє додумати красу музики, доспівати її в своєму серці, дограти на уявній гітарі і хоч на секунду відчути себе причетним до вільного ритму сонячного реггі.

Зворотня кришка годинників прикрашена ім'ям Боба Марлі і логотипом, а також написом "One Love". Звичайно, щоб побачити фішку моделі або ж продемонструвати її, годинник доведеться зняти.

годинники Raymond Weil - новинки

В результаті хронограф, що вийшов, дивно органічно поєднує в собі функціональність і ексклюзивність, зручність у використанні та розкіш - за рахунок усвідомлення раритету моделі.

Тим часом це не просто красивий люксовий годинник. І про функціональність ми сказали далеко не заради красного слівця. Аксесуар, крім статусу, підкреслить важливість кожної миті і вміння контролювати їх - своїм розширенням хронографа. Крім того, зверніть увагу на цифру, що позначає рівень водонепроникності. Це не помилка!

годинники Raymond Weil - новинки

Модель, так само, як і прототип, пропонується на чорному каучуковому ремінці. Ця деталь аксесуара передбачає вільні нотки в стилі, злегка розкріпачуючи варіанти зі сталевим браслетом або ремінцем зі шкіри.

Вертикальний рельєф циферблата красиво переходить в лінії на ремінці, імітуючи рух вперед. Свою дещицю легкості і ледве помітного дисонансу додає віконце індикації дати, що зміщене від звичного положення вниз і розташуване між 4-годинній і 5-годинній мітками.

Лімітована версія налічує 600 екземплярів.

Характеристики Raymond Weil Tango 300 Bob Marley Limited Edition: 

 • колекція: Tango,
 • годинниковий механізм: кварцовий хронограф,
 • висота калібру: 4,4 мм
 • корпус: нержавіюча сталь з покриттям PVD чорного кольору,
 • скло: сапфірове,
 • задня кришка: vissé (e),
 • колір циферблата: чорний,
 • індексація: сталь, накладні індекси,
 • ремінець з натурального каучуку, сталева складна застібка з подвійною фіксацією,
 • діаметр корпусу: 43 мм,
 • товщина корпусу: 11,9 мм,
 • водонепроникність: 30 ATM.