часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

"Якщо ми можемо це уявити - ми можемо це реалізувати", - стверджують в RADO. Цього разу дизайнери компанії надихнулися соковитою зеленню садів Італії. Проект народився в результаті співпраці з компанією "Grandi Giardini Italiani" ("Великі італійські сади"), що об'єднала в єдину мережу близько 120 паркових і садових ансамблів Апеннінського півострова.

У зеленому перламутрі Rado True Thinline - свіжість смарагдовою середземноморської зелені, прозорість Адріатики, золото сліпучого сонця, гламур і недбала неспішність самій Італії. Досконале поєднання сучасних технологій і первозданної краси природи, аж до кожного її листка ...

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Притягальну магію природного чарівності в RADO втілили буквально. Тобто взагалі буквально, точно скопіювавши бездоганний малюнок зворотного боку деревного листка і помістивши його на смарагдово-зелений перламутр циферблата, який переливається. Вигравіруваний візерунок виглядає дуже реалістично, і матеріал для циферблата обраний досить вдало. Мінлива поверхню перламутру, перевтілюючись при найменшому русі, повороті, зміні інтенсивності світла і кута його падіння, то відбиває сонячні відблиски, то з голодної жадібністю зелені поглинає його так само природно, як живий лист, створений природою.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Малюнок на циферблаті дійсно в точності повторює візерунок структури листка, з його нерівностями і ледь відчутною шорсткістю, напівпрозорістю, асиметричністю і ідеальною недосконалістю. Перетікаючи на текстурі перламутру від світла до тіні, листок немов колишеться на вітрі, пульсуючи живою енергією природи, потрапляючи чітко в такт биттю кварцового механізму.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Дуже цікаве рішення - нанести промені індексації, логотип RADO і напис SWISS MADE не на малюнок циферблату, щоб не обтяжувати легкість орнаменту, а на внутрішню сторону сапфірового скла. Подивіться, як цікаво виглядають металізовані букви і лінії при легкому нахилі: створюється явне відчуття, ніби вони парять в повітрі, не торкаючись зелені листки, десь трохи над ним, відкидаючи на смарагдову поверхню ефірні тіні.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Золоті стрілки і заводна головка з нержавіючої сталі з PVD покриттям дуже тонко передає химерний настрій зелені і сонця.

Безперечно, прикраса цієї моделі - чудовий циферблат. Тим часом його чудово доповнює вишуканий трьохрядний браслет з полірованої високотехнологічної кераміки. Темно-зелений глянець браслета і корпусу виглядає вишукано і стильно, і крім того надійно - якщо знаєш про унікальність цього високотехнологічного матеріалу.

Повторюючи слова відомого тренд-аналітика Лі Еделькорт, "земля і сили природи дають нам ідеї до переосмислення свого майбутнього". Уважний спостерігач пізнає справжнє розуміння того, що в житті має значення абсолютно все. Кожен сонячний промінь. Кожен сад. Кожен листок. Це розуміння передає соковитість зелені великих італійських садів, і усвідомлення цього естетичного моменту якнайкраще втілено в досконало Rado True Thinline.

Цей незвичайний гламурний годинник - доповнення до успішної колекції Rado True Thinline, яку компанія оновила в минулому році чотирма яскравими моделями в різних кольорах.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Спочатку колекція була представлена в 2011 році і стала абсолютним технологічним проривом. Моделі були оснащені революційним ультратонким цільним корпусом з високотехнологічної кераміки - вперше, в результаті довгих років досліджень і розробок, монолітна керамічна конструкція корпусу не вимагала сталевої основи. Новітня технологія почала чергову віху в розвитку RADO, як в плані інженерних досягнень, так і естетичних етюдів. Ультратонкі - всього 4,9 мм - Rado True Thinline виглядали на руці дуже вишукано і витончено.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Справа не тільки в монолітної конструкції корпусу. True Thinline стали найтоншим годинником з початку існування RADO. Розміри анітрохи не позначилися на здатності кераміки, яка характеризується твердістю і стійкістю матеріалу, протистояти подряпинам. Товщина прихованого в ультратонкому корпусі кварцового механізму просто неймовірна - всього 1 мм.
Час минав, колекція поповнювалася дивовижними моделями, такими ж разюче ультратонкими і майстерно витриманими в стилі ненав'язливого мінімалізму. Додавалися кольорові відблиски відтінків, іскристе сяйво діамантів, PVD покриття рожевого золота відтіняло чорну або білу поліровану кераміку, індексація приймала всілякі форми. І кожна модель ставала вишуканою досконалістю ...

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр

Характеристики Rado True Thinline

 • колекція: True Thinline,
 • годинниковий механізм: ETA 282.002, кварцовий, з 13 камінням,
 • корпус: монолітна конструкція із зеленої полірованої високотехнологічної кераміки,
 • заводна головка з нержавіючої сталі з PVD покриттям кольору жовтого золота,
 • скло: опукле сапфірове,
 • зворотна сторона корпусу: задня кришка з шліфованого титану,
 • циферблат: зелений перламутр, з надрукованим візерунком структури листка зі зворотного боку,
 • індексація: індекси, нанесені на скло зсередини,
 • браслет: 3-ланка, із зеленої полірованої високотехнологічної кераміки,
 • титанова 3-рядна застібка,
 • розміри корпусу: 39 x 43,3 мм,
 • товщина корпусу: 4,9 мм,
 • водонепроникність: 3 ATM.

часы Rado True Thinline - зелёный перламутр