годинники Rado DiaMaster Diamonds

Ця осліплююча модель - наднова зірка колекції DiaMaster Diamonds, яку RADO оновила до яскравого, наповненого сонцем, літа. Чарівна ніжність рожево-блакитного перламутру, коливаючись в сліпучих променях, плавно переливається в райдужному спектрі. У діамантовому кільці, яким оточений перламутровий диск, немов втілена абсолютна безмежна любов. Ідеальний подарунок...

годинники Rado DiaMaster Diamonds

годинники Rado DiaMaster Diamonds

RADO, як звичайно, грає матеріалами. Високотехнологічна плазмова кераміка, блискучі алмази круглого ограновування та мінливий перламутр, що спалахує то рожевий, то голубим, являють собою дивовижний ансамбль одночасно контрасту та гармонії.

годинники Rado DiaMaster Diamonds

При всьому достатку матеріалів і текстур стиль цієї моделі все ж можна назвати мінімалістичним. Отже, білий циферблат прикрашає диск з натурального перламутру, зміщений по центральній осі вгору. Диск практично примикає до периферії кола так, що навіть не залишається місця для годинних індексів, і позиції «11 годин», «12 годин" та "1 годину" визначаються без маркування, що загалом зовсім не складно. Те, що розміри індексів стають менше при наближенні до позицій «10 годин" і «2 години», надає циферблату якусь пластичність. Власне, ця ж роль нав'язана примхливої палітрі перламутрового диска.

часы Rado DiaMaster Diamonds

годинники Rado DiaMaster Diamonds

За рахунок жонглювання текстурами створюється відчуття, що перламутрове коло злегка втоплене щодо периферії циферблату. Тонкі рівні лінії рифленого візерунка підсилюють це враження, ніби опускаючи площину центрального кола на рівень нижче.

Срібляста поверхня полірованої кераміки дуже гармонійно відбивається в полірованих же гранях накладних індексів, а також в дзеркальній площині стрілок. Рифлена заводна коронка виконана в тому ж м'якому сріблястому світінні. Годинній та хвилинній стрілкам дизайнер надав бочкообразную форму, видовжену і загострену до краю. Секундна стрілка в своїй короткій частині повторює ці обриси, довгий ж її промінь однаково тонкий по всій своїй довжині.

Хтось заперечить, що схожий дизайн ми вже спостерігали в попередніх оновленнях колекції DiaMaster, причому, як в лінійці з діамантами, так і поза нею. Так, якщо розглядати окремі елементи або прийоми, звичайно, ми знайдемо багато спільного. І тим не менше цей випуск неповторний, навіть унікальний, незважаючи на те, що колекція вийшла масовим, а не обмеженим тиражем. Вдивіться в цей красномовне коло алмазів, в кожен діамант, з його танцюючими іскрами, з його прагненням до світла, щоб наздогнати кожен промінь і потім розприскати його на мільйон веселок ...

годинники Rado DiaMaster Diamonds

Шкіряний ремінець гірчично-рудого кольору завершує цей немислимий ансамбль гармонії і контрасту. Зверніть увагу: навіть яскрава біла строчка не стає в протистояння з податливим рудим кольором, а як би відкреслює його невидимі лінії, роблячи ремінець ще витонченіше.

Характеристики Rado DiaMaster Diamonds

  • Колекція: DiaMaster - Diamonds,
  • годинниковий механізм: кварцовий,
  • корпус: високотехнологічна плазмова кераміка,
  • скло: сапфірове, з покриттям антивідблиску,
  • циферблат: білий перламутр, інкрустований діамантами,
  • індексація: накладні індекси,
  • шкіряний ремінець гірчично-рудого кольору з білою строчкою,
  • діаметр корпусу: 33 мм,
  • товщина корпусу: 7,8 мм,
  • водонепроникність: 5 ATM.

Взагалі оновлення колекції складається з трьох моделей. У двох інших місце перламутрового диска зайняло коло, декороване сатинуванням в стилі «сонячні промені». Моделі абсолютно ідентичні, і розрізняються лише кольором циферблата і ремінця. Тим часом схожість не принижує ефектності ні тих, ні інших годинників.

годинники Rado DiaMaster Diamonds

годинники Rado DiaMaster Diamonds

годинники Rado DiaMaster Diamonds

Цікава історія назви колекції. Ще в 1962 році в RADO винайшли оригінальний термін DiaStar. Тоді компанія отримала перемогу в місії зі створення годинників, стійких до подряпин. «Dia» - частина слова діамант, або алмаз, - повинна була вказати на непіддатливість найтвердішого в природі матеріалу. Так зірка RADO намагалася наблизитися до рівних - не без допомоги інновацій.

Подальші перемоги в випробуваннях та використанні технологічних матеріалів зміцнили становище компанії, і тепер колекція не випадково спалахнула зіркою. Тепер по праву вона зветься DiaMaster. До неї увійшли надійні годинники, настільки ж надтверді, наскільки гарні. Моделі колекції - кожна по-своєму - відрізняються ненав'язливим мінімалізмом, не обтяжуючи стильні циферблати зайвими деталями, але в той саме час заповняючи їх необхідною та достатньою кількістю елементів, щоб годинники могли претендувати на роль стильних.