годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Вишуканим хронографом Rado HyperChrome Automatic Chronograph Bronze поповнила RADO колекцію автоматичних хронографів з надійними монолітними корпусами з високотехнологічної кераміки.

Це лімітований випуск, про що повідомлено на зворотному боці корпусу - кожна модель є ексклюзивною, однією з 999-ти, що склали унікальну лінійку Bronze.

Вишуканість хронографа - в його органічності. Це дивно, але технології сучасні й античні тут переплелися, утворивши неповторний ансамбль високотехнологічної кераміки і олов'яної бронзи. Для усвідомлення масштабу цієї дивовижної гармонії часів нагадаємо, що високотехнологічну кераміку ще тридцять років тому використовували лише в космічних і медичних розробках, а появу сплаву з міді та олова археологи датують кінцем IV тисячелетія до н.е.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Монолітна конструкція корпусу з синяво-чорної кераміки декорована з боків контрастними бронзовими вставками з гравіруванням CuSn8 (хімічна формула бронзи). Пушери хронографа і заводна коронка також виконані з бронзи.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Згодом бронзові елементи придбають особливий відтінок, покриються так званої патиною - найтоншим матовим нальотом, що утворюється від впливу навколишнього середовища. Годинники знайдуть різних власників, які роз'єднатють колекцію, помістивши кожну модель в неоднакові умови, з урахуванням клімату, способу життя; адже, ймовірно, хтось відвезе HyperChrome Automatic Chronograph Bronze в Лондон, який знемагає від дощів, хтось - в сонячно-томний Лос-Анджелес, а хтось - в субтропічний Токіо. Тому і відтінок патини на кожній моделі не буде ідентичним - власне, в цьому і є унікальність, крім гравіювання і самого факту обмеженого випуску колекції.

Серце хронографа - автоматичний механізм 12 ½ ETA 2894-2 з четирехгерцевим балансом і запасом ходу в 42 години. Його витончений декор можна побачити через прозору кришку корпусу.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Чорна різнорідна текстура циферблата гармонійно поєднує бронзовий і білий, проте бронза тут лише візуальна, тому що точно підібраний відтінок досягнутий за допомогою позолоти.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

У вертикальне сатинування основної частини циферблата дуже цікаво вписуються лічильники хронографа, що знаходяться симетрично щодо центральної осі в позиціях "3 години" і "9 годин". Поверхня лічильників піддана круговому зернения, виглядає дуже цікаво в поєднанні з вертикальним шліфуванням.

На полірованому безеле викарбувана тахиметрична шкала, заповнена білим лаком. Біла ж шкала на циферблаті вступає в ефектний контраст з чорною окружністю і рожевим золотом стрілок і індексації.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Годинникова і хвилинна стрілки, а також годинні поділу покриті білим світловим матеріалом Super-LumiNova®, так що відмінна читаність часу в темряві гарантована.

Віконця ідентифікації дати відведено місце в положенні "4:30", воно витончено порушує строгу симетрію циферблата.

Образ моделі завершує коричневий ремінець з телячої шкіри, зістарений і приведений до вінтажного стилю. Контрастна бежева прострочки на ремінці дуже яскраво підкреслює цю імітацію під старовину.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Рівень водонепроникності хронографа - до 10 бар. До речі, бронза, використана тут, характеризується високою корозійною стійкістю в морській воді, оскільки зазвичай такий матеріал застосовується для морських інструментів. Так що в цьому годиннику можна плавати, однак думаємо, що це закінчиться плачевно для вантажного шкіряного ремінця.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

... Стриманий золотистий відтінок найдавнішого сплаву, взнаного людством, і чорна глибина міцності високотехнологічної кераміки явили дивний симбіоз. Отже, перед нами справді вражаюча комбінація, чудове поєднання авангарду і античності, винтажа і сучасних технологій, неспішного плину часу самої історії та акценту на кожній миті, які відлічуються мегаточним хронографом ...

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

Характеристики Rado HyperChrome Automatic Chronograph Bronze

 • колекція: HyperChrome Chronograph,
 • годинниковий механізм: 12 ½ ETA 2894-2, автоматичний, з 37 камінням, запас ходу 42 години,
 • корпус: монолітна конструкція з чорної матовою високотехнологічної кераміки,
 • безель з полірованої чорної високотехнологічної кераміки з вигравіруваною тахиметрічну шкалою білого кольору, 
  бронзові (CuSn8) бічні вставки з гравіюванням, бронзова (CuSn8) заводна коронка, бронзові (CuSn8) кнопки хронографа, 
  скло: опукле сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • зворотна сторона корпусу: задня кришка з полірованої високотехнологічної кераміки чорного кольору з сапфіровим склом, особливе гравірування: "LIMITED EDITION ONE OUT OF 999",
 • циферблат: чорний, з чорною окантовкою
 • індексація: накладні арабські цифри кольору рожевого золота, накладні поділи кольору рожевого золота з білим люмінесцентним покриттям Super-LumiNova®,
 • ремінець: шкіряний, коричневого кольору, в стилі вінтаж,
 • застібка з нержавіючої сталі з довжиною, що норощується,
 • розміри корпусу: 45 x 50,3 мм,
 • товщина корпусу: 13 мм,
 • водонепроникність: 10 ATM.

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO

годинники HyperChrome Chronograph Bronze від RADO