годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

Поняття про точність кожної миті, прийняте у нас на землі, приймає зовсім інше значення в небі. Для пілота кожна сота частка секунди розгортається зовсім в інший відрізок часу, розтягуючись і подовжуючись в континуумі. Тому в небі важливий надійний контроль над самим найкоротшим моментом, або абсолютна точність - саме цей показник може коштувати авіатору життя ...

Компанія Hamilton анонсувала новий стильний хронограф, розроблений спеціально для льотчиків - Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono. Як і інші моделі в лінійці Khaki Aviation, присвяченій небу і його жорстким вимогам, новинка створена безпосередньо у співпраці з пілотами. Кому як не їм зрозуміла необхідність вбудованих спеціальних функцій, адже кожна з них відіграє роль незамінного помічника, якщо знаходишся вище хмар.

Так, новий хронограф дозволяє пілоту прорахувати вітер, в буквальному сенсі, за допомогою включеної в конфігурацію функції розрахунку кута зносу. Розрахунок не такий простий, і, щоб обчислити, як саме впливає на курс сила зустрічного або бічного вітру, потрібно скористатися якимось алгоритмом, прочитуючи показники і орієнтуючись по таблиці на кришці.

До речі сказати, хронографи Khaki Aviation - перші в світі годинники, що оснащені функцією обчислення поправки курсу польоту з урахуванням вітру.

Анонсована модель - п'ята в колекції. Попередні хронографи відрізнялися настільки ж зухвалою брутальністю, пафосом, серйозністю і показною складністю, з їх нагромадженням шкал і циферблатів. Всі вони програвали новим годинникам в розмірі - 45 мм проти колишніх 44-х.

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

Форма корпусу, виконаного з нержавіючої сталі, залишилася колишньою - масивне коло з виступами по боках, завдяки яким в обрисах годинників вгадується літера Х.

Значний хронограф виглядає ефектно і одночасно витончено, настільки, наскільки витонченим може виглядати складний обчислювальний прилад, покликаний до того ж підкреслювати стиль його власника.

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

Переважання суворого чорного кольору робить яскравіше сріблясті акценти і помаранчеві вкраплення. Металевий блиск PVD покриття підкреслює незримий зв'язок зі світом авіації, і ще сильніше цей зв'язок робить складний візуальний ряд хронографа - шкали, які нанизуються один на одного, стрілки, окружності цифр, характерні віконця з показниками ...

Чорний шкіряний ремінець гармонійно завершує зовнішній вигляд моделі.

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

В основу механізму H-21 ліг калібр ЕТА 7750, який дуже поважають багато виробників. Для власного механізму інженери Hamilton кілька допрацювали першоджерело, в тому числі збільшивши запас ходу до 60-ї години. Число каменів не змінилося - після удосконалення їх також налічувалося 25.

Прозорість задньої кришки обмежена половиною кола, крізь скло відкривається частина зворотного боку механізму, і він незрівнянно прекрасний. Іншу ж половину займає власне графік розрахунку кута зносу. Наведені фото належать іншій моделі з колекції Khaki Aviation, оскільки вихід новинки тільки анонсований.

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

Характеристики Hamilton Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono:

 • колекція: Khaki Aviation,
 • годинниковий механізм: H-21, автоматичний хронограф, 25 каменів,
 • запас ходу: 60 годин,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • прозора задня кришка,
 • колір циферблата: чорний, PVD покриття,
 • індексація: арабські цифри,
 • заводна головка, яка загвинчується,
 • ремінець: натуральна шкіра, чорний,
 • діаметр корпусу: 45 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

Батьківщина Hamilton - Сполучені Штати. Компанія була заснована в 1892 році в Ланкастері (Пенсільванія). У 2004 році штаб-квартира переїхала в швейцарський Біль. Такий серйозний крок коштував того, щоб кожна нова модель оптимістично заявляла: "SWISS MADE"!

Американські коріння, вплетені в швейцарські технології, стали тією самою відправною точкою, тим набором необхідного і достатнього, для створення грандіозної, небувалою суміші якості, оригінального стилю, впевненості, елегантності.

Характер і філософію компанії в якійсь мірі сформували її старі друзі - світ авіації, з якої Hamilton дружить аж з 1918 року, і світ кіно, який продемонстрував свій близький зв'язок з компанією більше 60-ти років тому. Унікальні годинники засвітилися в таких картинах, як «Міцний горішок», «Одинадцять друзів Оушена», «Люди в чорному», «День незалежності», «Я - легенда», «Вам лист», «Ігри розуму» та інші.

Авіація - особливий світ, і "гамільтони" відчувають себе в ньому як вдома. Вже в 30-х роках минулого століття монстри американських комерційних авіаліній - TWA, Eastern, United, Northwest - заявили про зв'язок з компанією, назвавши годинник Hamilton своїми офіційними годинниками. А United Air Lines, відкриваючи першу трансконтинентальну лінію, і взагалі обрала Hamilton в ролі хронометриста.

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono

Сьогодні компанія з гордістю виконує цю почесну роль, виступаючи хронометрістом на авіашоу міжнародного розмаху. Крім того, про статус пілотських годинників свідчить і тісна співпраця з ескадрильями Південної Африки і Канади, Іспанії та Нідерландів.

І звичайно ж, зовсім не випадково, що офіційним послом компанії є - вгадайте хто? - відомий французький пілот-каскадер і аеро-акробат Ніколя Іванофф, який обожнює небо і польоти так саме, як і Hamilton. Саме він брав участь в розробці колекції Khaki Aviation, інтегруючи в надійний міцний корпус необхідні пілоту функції, ускладнюючи їх розрахунками і обов'язковими численними показниками, зчитування яких здатне зберегти пілоту життя. Особливо якщо той забрався вище хмар ...

годинники Khaki Aviation X-Wind Auto Chrono