годинники RAYMOND WEIL та фонд Боба Марлі

Абсолютно нове і унікальне партнерство швейцарської мануфактури RAYMOND WEIL з Фондом Боба Марлі (Bob Marley Foundation) стало чудовим продовженням співпраці годинникової компанії з Будинком Марлі.

Як ви пам'ятаєте, почалося це співпраця з лімітованого випуску годинника Tango Bob Marley Limited Edition, про який ми розповідали на початку цього року. Дизайн моделі був розроблений спільно з Будинком Марлі, і якщо сонячні ритми реггі передати складно, то знакові символи RAYMOND WEIL однозначно вдалися. Зелений, жовтий і червоний акценти, що повторюють кольори національного прапора Ефіопії, ненав'язливо змінили вигляд прототипу моделі. Крім того, ім'я ямайської легенди реггі прикрасило задню кришку корпусу. Унікальність лінійки - в досить обмеженому тиражі: кількісний еквівалент випуску моделі складає всього 600 примірників.

годинники RAYMOND WEIL та фонд Боба Марлі


годинники RAYMOND WEIL та фонд Боба Марлі

Отже, в чому ж полягає співпраця з Фондом? Для початку трохи історії. У 1969 році в Ямайці була відкрита Вища школа Хайле Селассіє (Haile Selassie High School). З самого початку ця школа була близька безмірно безкорисливому серцю Боба Марлі і всієї його сім'ї. Фонд Боба Марлі продовжив ці відносини за допомогою ініціативи Marley for Music in Schools.

У рік святкування 73-ої річниці з дня народження культового ямайського виконавця діяльність Фонду зосередилася на реконструкції музичного кабінету школи Haile Selassie High School і модернізації музичного обладнання. Роберт Нестор Марлі, з його безмірним бажанням допомагати, викорінювати зло та досягати гармонії в житті за допомогою музики, напевно підтримав би цю чудову ідею. З точки зору учасників Фонду цей крок допоможе створити простір для творчості та позитивного самовираження для ямайських дітей.

годинники RAYMOND WEIL та фонд Боба Марлі

Зв'язок RAYMOND WEIL з музикою настільки міцний, що, говорячи про нього, майже завжди використовують образ ланцюга ДНК бренду, в структурі якого музика та мистецтво займають одну з ключових позицій.

«Музичні» колекції RAYMOND WEIL одна за одною підтверджують присутність цього незримого, але вельми глибокого зв'язка зі світом мистецтва. Ця пристрасть компанії не тільки читається в іменах колекцій, а й проявляється у підтримці музичних благодійних організацій, спонсоруванні нових талантів і партнерських відносин з відомими персонами в області мистецтва.

Саме тому годинникова мануфактура з радістю прийняла участь в цій ініціативі та піднесла школі в якості подарунка музичні інструменти та супутнє обладнання: барабани, гітари, клавіатури, тамбурини, рекордери, монітори і портативну акустичну PA систему.

За словами Седелли Марлі, генерального директора групи компаній Bob Marley, ентузіазм RAYMOND WEIL, з яким компанія відгукнулася на співпрацю, говорив сам за себе. «Моя сім'я визнає музику потужним агентом змін. Завдяки програмі Marley for Music, Фонд Боба Марлі докладає зусиль щоб створювати та надавати простори, які виховують музичні таланти та заохочують творчість. Саме так ми можемо позитивно впливати на зміни в житті тих людей, які належать до найбільш вразливих верств нашого суспільства, та надихати їх. Ми раді, що RAYMOND WEIL з натхненням погодилася співпрацювати з нами, щоб поліпшити життя студентів в Haile Selassie High School».

***

Фонд Боба Марлі, заснований в 1986 році, бачить своїм покликанням зберегти та просунути духовні, культурні та музичні ідеали, які надихали неповторну легенду реггі протягом усього його життя. Фонд продовжує вдихати життя в пам'ять про співчутливість і щедрість Боба Марлі. Робиться це в рамках проектів соціального втручання, спрямованих на позитивне перетворення найбільш вразливих спільнот і організацій на Ямайці.

годинники RAYMOND WEIL та фонд Боба Марлі