Годинник 3435 Verso от EPOS

Нетривіальна швейцарська мануфактура EPOS, що славиться своїми ручними механізмами, явила світові приголомшливий скелетон. Це один з тих випадків, коли краса "душі" годинникового механізму відкрита навстіж, коли можна дивитися буквально крізь нього і шукати відповіді на запитання, що ж в цій моделі важливіше: сама суть або все-таки форма?

Годинник 3435 Verso от EPOS

У 3435 Verso EPOS зуміла показати, наскільки привабливим може бути саме час, оголивши його настільки, наскільки це можливо. Більш того, вона навіть розгорнула механізм таким чином, що через циферблат ми бачимо не фронтальну його частину, а задню, яка зазвичай прихована деталями, які займають чільне місце.

Власне, в цьому і полягає основна фішка 3435 Verso. Адже зазвичай скелетон показують механізм в тому вигляді, в якому він був би укладений і в непрозорий корпус. Хочете - милуйтеся складної механікою через циферблат, хочете - вивчайте складність пристрою з іншого боку через відполіроване скло, встановлене на кришці. Тут же все інакше. Крізь циферблат ми бачимо не звичну в скелетонізірованних моделях картинку, а саме зворотний частина механізму: ідеальний баланс, барабанне колесо з вишуканим гильошированим покриттям, що розсіює від центру пронизливі сонячні промені; колеса і мости, беззахисні в своїй відкритості ...

Годинник 3435 Verso от EPOS

Філігранна ручне гравіювання надає скелетону таку собі фантазійність, легкість якщо хочете ... Цікавий момент: модель і так дуже складна, за рахунок характеру установки механізму, але, тим не менш, дизайнери не дозволяють механізму цілком брати на себе естетичну сторону справи. Так, оголений механізм прекрасний, проте подивіться, в якій витончений антураж поміщена ця самовпевнена нагота. Плавними лініями стелиться по краю корпусу складний візерунок, а сині гвинти дуже вдало контрастують з сріблястим кольором сталі та рожевим глянцем PVD-покриття, розставляючи в блиску металу життєстверджуючі аквамаринові точки.

Відкриваючи досконалу красу годинникового механізму, дизайнери змістили циферблат до позиції "3 години". Децентралізований, мініатюрний, виконаний в консервативному і до крайності мінімалістичному стилі, циферблат абсолютно не заважає милуватися зухвалої наготою Unitas 6497 з ручним заводом. Циферблат частково декорований Гільйошування в стилі "сонячні промені". Сувора його окружність прикріплена до механізму двома гвинтами, розташованими симетрично, на чотирьох- і десятигодинний відмітках. Діаметр малого циферблата, що проходить через вісь з годинною і хвилинною стрілкою, використовується як інформаційний носій, який вказує на ім'я бренду і відкриває унікальний серійний номер.

Перевернувши 3435 Verso циферблатом вниз, ви виявите ще один сюрприз: малий секундний лічильник з функцією пульсометра, що відкривається під мініатюрним віконцем з мінерального скла. Беручи до уваги, що ми маємо справу з механізмом, встановленим лицьовою стороною вниз, секундна стрілка знаходиться в потрібному місці.

Годинник 3435 Verso от EPOS

Годинник 3435 Verso от EPOS

Модель випущена в лімітованої версії, що нараховує 999 примірників. Корпус виконаний у двох варіантах: блиск нержавіючої сталі і м'який солідний відсвіт PVD-покриття. Полірована поверхня корпусу ефектно компенсує відсутність блиску на сатинованого поверхнях всередині механізму.

Годинник 3435 Verso от EPOS

Годинник 3435 Verso от EPOS

Годинник 3435 Verso от EPOS

... Свою філософію, що відкриває красу годинникового механізму, що оточує його тонким стильним декором, EPOSподтверділа в черговий раз, причому вельми і вельми витончено, показавши абсолютно нетрадиційним способом, наскільки красивим, елегантним може бути час. Абсолютно з усіх боків.

ХарактерістікіEPOS 3435 Verso:

 • колекція: Oeuvre D'Art,
 • годинниковий механізм: Unitas 6497 з ручним заводом,
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, стійке до подряпин,
 • зворотна сторона корпусу: нержавіюча сталь, віконце пульсометра з мінерального скла,
 • колір корпусу: нержавіюча сталь, рожеве PVD-покриття,
 • колір циферблата: сріблястий, чорний,
 • індексація: вигравірувані часові мітки,
 • ремінець: шкіра, колір чорний,
 • діаметр корпусу: 42,5 мм,
 • товщина корпусу: 11 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

 

Годинник 3435 Verso от EPOS