часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)

Серія Music Icons від RAYMOND WEIL поповнилася ще однією приголомшливою і вельми харизматичною моделлю. Цього разу люксовую швейцарську мануфактуру надихнув старий добрий рок або, точніше, рок-н-рол. Адже саме як рок-н-рол класифікували свою музику учасники культової групи AC/DC, які вперше зіграли разом як група 45 років тому в сіднейському барі Chequers. Ритм-н-блюз - харАктерний, унікальний, вічний; розцвічений звучанням гітар (ритмічною і соло), - послужив чарівної музою для RAYMOND WEIL, і компанія присвятила групі ефектний годинник, що стали частиною знаменитої серії «Легенди музики».

часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)

У корпус з сатинованної сталі поміщений автоматичний годинниковий механізм власного виробництва RW1212, що порядно нашумів в минулому році. Нагадаємо, це перший механізм, розроблений інженерами компанії. Причому придумали і спроектували його в структурі RAYMOND WEIL, а практичну реалізацію взяла на себе Sellita - компанія-партнер, співпраця з якою триває понад тридцять років.

Чудовою, злагодженою роботою механізму можна помилуватися як з боку циферблата, крізь віконце апертури, так і зі зворотного боку, через сапфірове вікно в завинчивающейся кришці корпусу. Мости мають сріблясте покриття і майстерно декоровані шліфуванням, виконаним в стилі «перлове зернового».

часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)

часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)

Говорячи про биття серця механізму, виникає асоціація з неповторним електричним ритмом AC/DC. Шанувальники групи знають напевно, що тут мається на увазі повна розшифровка англійської абревіатури: alternating current / direct current ( «змінний струм / постійний струм»).

Легко впізнаваний логотип групи - блискавка, що пронизує чотири літери назви в самому центрі, - невід'ємна частина органічного дизайну моделі. Блискавка б'є практично в саме серце циферблата - коло, яке гармонійно повторює плавні лінії окружності, вінчає ім'я AC/DC, яке розміщене в позиції «12 годин». Тиснені літери логотипу - на чорній матовій шкірі ремінця. І прикраса годинника - стильне гильоше в дусі High Voltage - в безлічі зламаних ліній дуже легко вгадується пульсуюча блискавка AC/DC. Весь дизайнерський ансамбль немов попереджає: обережно! Висока напруга!

А напруга і справді висока. Випуск модель Raymond Weil Freelancer AC/DC Limited Edition, як зрозуміло з назви, обмежений: тираж налічує всього три тисячі примірників. Кожна модель має унікальний номер; ексклюзивне походження підтверджує спеціальний сертифікат справжності. Крім того, кожній моделі додається фірмовий футляр.

Бунтарський дух укупі з невгамовною силою року зухвало підкреслюється в кожній деталі дизайнерського рішення. Велика назва на диску циферблата і відбиток на шкіряній гладі ремінця. Рок-н-рольні шестигранні заклепки в якості годинних індексів в восьми симетрично розташованих позиціях. Ефектний рельєф циферблата - промені блискавок, які розходяться від центру... Цьому виклику AC/DC, в стилі електричного ритму, протистоїть елегантність оголеного балансового колеса, що пульсує в серці механізму, який коливається з частотою 4 Гц.

Обриси корпусу не відрізняються химерністю або своєрідним декором. Навпаки, ми спостерігаємо невигадливі звичні лінії Freelancer. Корпус з обох боків оточує сапфірове скло з двостороннім покриттям «антиблик». Чорне гальванічне покриття додає диску циферблата матову глибину, в якій текстура циклічного візерунка з блискавок здається ще більш рельєфною.

часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)

Характеристики Raymond Weil Freelancer AC / DC Limited Edition:

 • колекція: Freelancer, серія Music Icons,
 • механічний годинниковий механізм з автопідзаводом RW1212, власного виробництва, з 27-ю камінням; запас ходу 38 годин, частота коливань балансу - 28 800 пк / год (4 Гц); відкритий баланс,
 • корпус: сатинована нержавіюча сталь 316L,
 • задня кришка: загвинчується, з сапфіровим склом,
 • скло: сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • циферблат з Гільйошування в фірмовому стилі AC/DC (блискавки),
 • годинні індекси зі срібла, в формі шестигранних капелюшків «рок-н-рольних» заклепок,
 • стрілки з нержавіючої сталі з люмінесцентним покриттям білого кольору Super-Luminova®,
 • заводна коронка: сталева, що загвинчується, з логотипом «RW»,
 • ремінець з телячої шкіри чорного кольору з рельєфним логотипом AC/DC,
 • сталева застібка з шпеньком з полірованої сталі,
 • діаметр корпусу: 42 мм,
 • товщина корпусу: 10,6 мм,
 • водозахист: 10 ATM.

Елі Бернхайм, генеральний директор RAYMOND WEIL, зізнався, що співпраця з легендарною культовою групою - велика честь для компанії. «Нехай буде світло, барабани і гітари - нехай буде рок!» - із задоволенням процитував він знамениті слова пісні AC/DC.

Спільною роботою з елітної годинникової компанією більш ніж задоволений і Норман Перрі, який очолює студію Perryscope productions, що виступає міжнародним ліцензійним агентом AC/DC. Він зазначив наскільки здорово приєднатися до «Музичних легенд» і перебувати в компанії Бітлз, Френка Сінатри, Девіда Боуї (присвячені цим музикантам моделі раніше увійшли в серію Music Icons).

Норман Перрі від душі відзначив роботу дизайнерів і інженерів мануфактури, які зуміли передати бурхливу, приголомшливу енергетику AC/DC. Основний акцент слід зробити на балансі естетичної досконалості і бездоганного технічного виконання. На його думку, цей баланс був досягнутий і вельми вдало.

... Кожен новий випуск серії послідовно доводить відданість RAYMOND WEIL власної унікальної філософії. Мистецтво йде під руку з технічною досконалістю. Жива, справжня музика вторить ритму часу. До кожного проекту серії компанія підходить з невдаваної щирістю, педантичністю. Кожна деталь дизайну піддається ретельному аналізу до тих пір, поки творець не повірить готовому вигляду. Немов великий Станіславський дизайнер переносить музику на штрихи естетичного вигляду, і кожній ноті - свою лінію, свій відблиск ... В цьому і полягає унікальність кожного випуску в серії Music Icons.

часы RAYMOND WEIL Freelancer AC/DC (Limited Edition)