годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

Компанія RADO презентувала нові моделі серії TRUE. Кожна лінійка - ексклюзивна і лімітована, і в створенні їх брали участь знамениті дизайнери зі всього світу. 

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

Сьогодні ми розповімо про модель RADO TRUE CYCLO. Співавтор лінійки - французький дизайнер Філіп Нігро. Його візитна картка - мінімалізм, і нова модель - акуратне, чи не досконале тому підтвердження.

У чарівної гармонії зливаються в образі моделі сірий і чорний кольори. М'якість, характерна для матової поверхні, красиво відтінюється сріблястим переливом циферблату.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

Увігнутий циферблат, з його втопленими по колу поділами годин і хвилин, вступає в ефектний контраст з опуклим сапфіровим склом, що м'яким пластичним куполом піднімається над похилими краями.

Спрощена до абсолюту колірна палітра робить акцент на деталях. Закруглене штрихування гожинних і хвилинних відміток. Суворі сірі промені стрілок, навмисно позбавлені граней і витіюватих прикрас. Над 6-годинной відміткою - кругле віконечко індикації дати. Над ним - напис "AUTOMATIC", знову ж таки - без будь-яких хитрощів в зображенні шрифту. Під відміткою "12 годин" - кругле ж віконечко з рухомим якорем, що символізує сталеву міцність. Під якірцем - логотип RADO, втоплений в відшліфовану поверхню.

Логічна завершеність дизайну, красномовного в своєму помітному мінімалізмі, очевидна. Сліпуча стислість фантазійної вишуканості. У цьому - весь Філліп Нігро.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

В елегантному корпусі, виконаному з чорної матовою високотехнологічної кераміки - інноваційного матеріалу RADO, - укладено швейцарський механізм ETA C07.611, настільки ж витончений, як і надійний. Частково його красу і злагодженість можна споглядати через сапфірове скло на зворотному боці корпусу.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

Вибір механізму дизайнер обгрунтував не менше витончено: механіка, мовляв, - це сполучна ланка з нашим величезним гіпертехнологічним світом, який вічно поспішає. Звідси - емоції і прихильність до речей, відчуття близькості. А автоматичне заведення - заспокоює; розмірене пульсація досконалого механізму надійно відміряє кожну мить.

Надійність - вона ж і у виборі матеріалу. Міцність кераміки, її матова, приємна до тактильного контакту, поверхня відповідає пізнаваному стилю Філліпа Нігро. М'який шкіряний ремінець уособлює нарочитий виклик контрасту з високотехнологічної керамікою. Як зізнається дизайнер, він не бажав би повторюватися, використовуючи кераміку і в браслеті, і корпусі. Куди елегантніше виглядає класичний ремінець з податливою шкіри, що слухняно обіймає керамічний корпус.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

Задня кришка годинника виконана з титану з PVD-покриттям чорного кольору. У міцному титановому кільці - сапфіровий екран, що відкриває зворотний бік механізму. Скло декоровано оригінальним металізованим візерунком чорного ж кольору, який асоціюється з колами, що плавно розходяться по воді.

По окружності титанового кільця викарбувано напис, який інформує про те, що модель випущена лімітованою серією та нараховує 1 001 екземпляр. Також повідомляється ім'я дизайнера.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро

     Характеристики Rado True Cyclo

 • колекція: True,
 • годинниковий механізм: ETA C07.611, автоматичний, з 25 камінням, запас ходу до 80 годин,
 • корпус: моноблок з чорної матовою високотехнологічної кераміки,
 • скло: опукле сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • зворотна сторона корпусу: задня кришка з титану з PVD-покриттям чорного кольору і сапфіровим склом,
 • циферблат: увігнута форма, сталевого кольору,
 • індексація: втоплені поділи сірого кольору,
 • ремінець: чорний шкіряний; застібка з чорною матовою високотехнологічної кераміки,
 • розміри корпусу: 40,1 x 47,3 мм,
 • товщина корпусу: 10,5 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

      ***

Талановитий дизайнер Філліп Нігро творить в Парижі та Мілані. У своїх роботах він майстерно переплітає інновації з художнім шиком. Його характерний почерк - тий, що проповідує витончений мінімалізм, цілком пізнаваний в RADO TRUE CYCLO. Продукти його фантазії - в основному меблі, предмети інтер'єру. Також він займається сценографією і оформленням подій. Він проектує лаконічні й витончені дивани та крісла, столики і тумбочки, світильники. Асиметричні, функціональні і дивовижні, вони органічно вписуються в інтер'єрний простір. Його потужна естетика живе своїм життям, втілюючись в численних проектах. У 2014 році на виставці maison & objet Філліпа Нігро визнали дизайнером року.

годинники RADO TRUE CYCLO від Филлипа Нигро