Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

RAYMOND WEIL представляє оновлення колекції Maestro: три дивовижні моделі в сніжно-сріблястому, синьому і графитово-сірому тонах. Дизайнери компанії, як і раніше, вірні властивою їй елегантності і неповторному стилю. Екстер'єр моделей, враховуючи мінімалізм в кольорі, багату текстуру малюнка, витончене накреслення римських цифр на годинних індексах, відрізняється стриманістю, однак незмінно включає ефектні деталі.

Рельєфна текстура циферблата об'єднує в собі два типи орнаменту. З одного боку, це розміщений в центральній частині хвилястий орнамент, що розходиться сонячними променями з геометричного центру. З іншого - часті кола, яке нагадує малюнок вінілового диску та прикоашає периферію окружності. Такий ж малюнок красується на закритій частині апертури, в якій розташований індикатор фаз Місяця. Віконце, крізь яке ми підглядаємо в космос, спостерігаючи чудовий його танець ...

Виникає якесь відчуття циклічності – в розбіжних хвилях, в колах, які уособлюють вібрацію нот в музичній платівці, в оборотах Місяця, що відкриває нам серед сяйва зірок то тонкий півмісяць, то яскраво освітлений Сонцем байдужий диск.

Зв'язок з мистецтвом, який переноситься RAYMOND WEIL на свої моделі, тут набуває космічного характеру – розмірений ритм часу ненав'язливо відбиває такт ніжної поезії зірок, яка потонула в синьому, підсвічується срібним, оповита сірим ...

Лінійка включає три колірні схеми циферблату, а з огляду на варіанти оформлення оновлення складається з п'яти моделей: синій і біло-сріблястий циферблати в поєднанні з синім шкіряним ремінцем або сталевим mesh-браслетом і темно-сірий тільки на браслеті без версії на ремінці.

В сталевий корпус діаметром 40 мм поміщений надійний автоматичний годинниковий механізм RW4280, злагоджену роботу якого можна спостерігати через сапфірове скло в задній кришці корпусу.

Моделі з синіми циферблатами виглядають франтувато і як не можна краще підходять до ідеї відображення місячних фаз - за рахунок інтенсивності кольору, в глибині якого десь високо серед зірок пливе Місяць. Стрілки на синьому циферблаті сталеві без PVD-покриття, годинні індекси - білі. Контраст вийшов дуже яскравим. Кольорову гаму підтримує дизайн шкіряного ремінця - на синій матової поверхні сліпучими штрихами проходить по краях машинна строчка. Ремінець виконаний з імітацією малюнка шкіри алігатора.

Сріблястий циферблат отримав синє покриття на сталевих гранованих стрілках, синє зоряне небо у віконці індикатора і чорні римські цифри в ролі годинних індексів. Модель не менш ошатна і разом з тим витримана в класичному допустимому мінімумі візуальних ефектів.

В позиції «3 години» знаходиться індикатор дати.

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Магія Місяця в нових годинниках від RAYMOND WEIL

Характеристики Raymond Weil Maestro Moon Phase:

 • колекція: Maestro,
 • годинниковий механізм: RW4280, механічний з автопідзаводом, з 26-ю каміннями; c функцією відображення місячних фаз, запас ходу 38 годин,
 • висота калібру: 4,6 мм,
 • корпус: полірована нержавіюча сталь,
 • задня кришка: замикається, з сапфіровим склом,
 • заводна коронка з полірованої сталі з вигравіруваним монограмою RW,
 • скло: сапфірове,
 • циферблат: синій / сріблястий / сірий, з гальванічним покриттям і малюнком у вигляді хвиль, апертура з індикацією місячних фаз – в позиції «6 годин»,
 • годинні індекси: римські цифри білого / чорного кольору,
 • стрілки з нержавіючої сталі, витягнутої бочкообразной форми, синього / сріблястого кольору,
 • заводна коронка: сталева, що загвинчується, з логотипом «RW»,
 • синій шкіряний ремінець / сталевий mesh-браслет,
 • класична застібка, яка розкладається, з нержавіючої сталі з подвійним блокуванням,
 • діаметр корпусу: 40 мм,
 • товщина корпусу: 9,8 мм,
 • водозахист: 5 ATM.