Кожен покупець в літній період c 01.06.11 по 31.08.2011 має можливість накопити певну суму грошей для купівлі годинника з 50%-ою знижкою.

При купівлі годинника на суму від 500 грн. кожен покупець автоматично стає учасником акції. З кожної купівлі він отримує певну суму грошей (далі бонус), яка зараховується на його накопичувальний рахунок. Так, при першій купівлі бонус складає 3% від суми його купівлі, при другій - 4%, потім 5% і так далі до 7%. Після цього кожна наступна купівля додає 7% бонусів на віртуальний рахунок.


Покупцеві, що вчинив купівлю понад 500 грн., видається акційний купон, на якому вказана сума бонуса. Також вказуються номер дисконту і дані про купівлю.
При першій купівлі, якщо у покупця відсутня дисконтна карта, вона йому видається.
Бонуси нараховуються автоматично системою при кожній купівлі понад 500 грн. і відображаються в дисконтній системі в даних покупця. Покупець також може упізнати суму своїх бонусів і розмір наступного нарахування у продавця-консультанта у відділі (за наявності дисконтної карти).
У період з 01.09.11 по 30.09.11 покупець може використовувати накопичені бонуси для купівлі будь-якого годинника в ТС ДЕКА. Єдиною умовою є те, що сума бонусів не перевищуватиме 50% від ціни товару. Іншими словами, бонусами можна сплатити максимум половину вартості годинника. Для оплати приймаються наявні у покупця акційні купони які виписані на одну дисконтну карту.