Коллекция механизмов Hamilton

Новаторство - свідомо обраний курс, яким слідує харизматична швейцарська мануфактура Hamilton. Підтримуючи своє незмінне прагнення до прогресивного творення, компанія крок за кроком створювала власну колекцію швейцарських механізмів. Кожен з цих механізмів відраховує секунду за секундою в різних моделях, що представляють різні колекції.

Нові механізми, що увійшли в цю колекцію, не створені компанією з нуля, а доопрацьовані в спільній співпраці зі швейцарським ж виробником годинникових механізмів ETA. Серед результатів цієї роботи можна впевнено перерахувати удосконалення дизайну годиників, а також збільшення їх запасу ходу.

Навіщо треба було збільшувати запас ходу? Нікому не подобається надягати свій годинник після невеликої перерви в носінні і виявляти, що вони зупинилися. Припустимо, ви не одягаєте годинник все вихідні або навіть більше, а потім ставите їх знову на своє зап'ястя - а вони знай собі відраховують секунди, немов весь цей час турботлива невидима рука послужливо носила їх замість вас, сприяючи автоматичним заведенням.

Тим часом, завдяки оптимізації колеса заводного барабана, а також переходу балансової частоти на 3 Гц, запас ходу зріс аж до 80 годин!

Більш того, фахівці компанії змогли зробити хід механізму більш рівномірним, уникнувши при цьому самого мінімального втручання в роботу пружини балансу. Яким чином? Інженери додали на колесо балансу ще один гвинт.

Застосування нових технологій - що стало б неможливим без перманентного прагнення до прогресивного новаторства - дозволили, разом зі збільшенням запасу ходу і поліпшенням дизайну, підвищити точність ходу механізмів. І в результаті складної і тривалої роботи з удосконалення Hamilton знову і знову представляє нові моделі. А шанувальники торгової марки отримують можливість купити надійні високоточні годинники зі збільшеним запасом ходу. Плюс до всього - годинники елегантні, навіть екстравагантні - з огляду на любов компанії до незвичайних дизайнерських вишукувань.

Так, запас ходу в 80 годин отримали трьохстрілочні автоматичні механізми H-10, H-30 і H-40. Ці механізми працюють в моделях Viewmatic Auto колекції Jazzmaster, Day Date Auto (Broadway), Day Date Auto (Jazzmaster).

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton


Коллекция механизмов Hamilton

У цей список також увійшов калібр H-10-S, який можна побачити в скелетонізованному трикутному годиннику Elvis80 Skeleton Auto (Ventura) і годиннику "із залізничною точністю" Railroad Skeleton Auto (American Classic). В даних механізмах - цілісний скелетонізованний Н-образний ротор.

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton

Калібр H-13, з запасом ходу 80 годин, компанія представила в минулому році. Індикатор запасу ходу розташовується в положенні "9 годин» і дає можливість візуально визначити час, що залишився. Такий механізм встановлений в моделі Power Reserve (Jazzmaster).

Коллекция механизмов Hamilton

Дещо менший запас ходу - в 60 годин - отримали калібри H-21 і H-31 з функцією хронографа. Контури моста їх ротора також повторюють обриси літери H. Такі механізми б'ються в корпусах моделей X-Wind Auto Chrono (Khaki Aviation), Intra-matic 68 Autochrono (American Classic).

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton

Механізм Hamilton H-12 відрізняється ускладненим відображенням часу. Тут дизайнери проявили витончену зухвалість по відношенню до годин, хвилин і секунд, розділивши їх за різними циферблатами. Цей оригінальний підхід ви можете побачити в моделях Regulator Auto колекції Jazzmaster.

Коллекция механизмов Hamilton

Механізми H-22 і H-32 отримали покажчик маленької секундної стрілки в положенні «6 годин" або «8 годин». Калібри встановлені в моделях Railroad Small Second Auto (American Classic), Pioneer Small Second (оновлена лінійка колекції Khaki Navy).

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton

Скелетонізованний механізм H-20-S, який характеризує H-образне оформлення окремих деталей, додає естетики відліку часу. Цей калібр можна побачити в автоматичних скелетонах для леді Skeleton Lady Auto, в нових і вже випущених лінійках колекції Jazzmaster.

Коллекция механизмов Hamilton

Автоматичний механізм H-41 поміщений в нову модель Face 2 Face II, що належить колекції Jazzmaster. Це один із прикладів нестандартного дизайну, такого улюбленого компанією Hamilton. Дизайн тут і справді оригінальний - силами інженерів дуалістичний принцип виведений на зовсім інший рівень. Корпус, який перевертається, - прямий тому доказ, а наскрізна стрілка хронографа на зворотному боці корпусу обертається проти загальноприйнятого напрямки ходу годинника.

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton

Нарешті, ще одна технологічна розробка мануфактури - особливий кварцовий механізм H-41e для пілотів, встановлений в моделі Worldtimer Chrono Quartz колекції Khaki Aviation. Цей годинник показує час у всіх 24 часових поясах (всесвітній координований час - UTC). Спеціальний підхід до вимірювання часу пов'язаний, скоріше, з хвилинним, ніж з годинним відліком. Щоб переключити режим досить одного натискання кнопки.

До речі, в розробці цього годинника брав безпосередню участь майстер вищого пілотажу Ніколя Іванофф (Nicolas Ivanoff).

Коллекция механизмов Hamilton

Коллекция механизмов Hamilton