годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Дивно, проте на цей раз за часів швейцарської годинникової еліти - не музика. Вірніше, якщо ми будемо точними, правильніше висловитися, що тут немає музики як такої, виявленої безпосередньо в звукових хвилях. Сьогодні RAYMOND WEIL представляє музику, яка опосередковано НЕ сприйнята на слух, але відчутна та помітна. Нечутну музику, яку відчуваєш ніжною шкірою зап'ястя, коли до неї торкається спочатку холодна сталь браслета. Яку відчуваєш, звичним рухом замакая застібку. Злегка струшуючи рукою, щоб годинник трохи змінив своє положення на руці. Споглядати ж цю музику можна тільки з естетичного боку. Очима.

Колекція кварцових годинників Freelancer Ladies не галаслива і не нав'язлива; в ній немає ось цих от оглушливо-хвалькуватих вигуків: "Подивіться на мене! Скільки діамантів! А тут цілих дванадцять! А тут взагалі і не злічити!" Ні в якому разі. RAYMOND WEIL строго дотримується свого неписаного стилю. Витонченість, шляхетний мінімалізм крізь призму розкоші, тонка гра текстурою, вміння виставити один колір так, що він заграє в багатому оточенні немислимими своїми сторонами; словом, шик, блиск, краса.

У колекції, поряд з гламурними "автоматами" (відкритий баланс, теж діаманти, що таємно виблискують та елегантний чорний колір), представлені сім моделей з кварцовим механізмом. Про них і піде мова.

      Кращі друзі дівчат - годинники або діаманти?

Знаєте, чим можна прикрасити і так чудовий жіночий годинник? Після цього підзаголовка, який багато говорить, ще б вам не знати! RAYMOND WEIL теж в курсі, і тому новинки так і сяють діамантами, сліпучими, казково прекрасними, що невблаганно закликають до безумовного володіння ними;)

Моделі з діамантовими розсипами виконані в єдиному діаметрі корпусу - 29 мм.

В такому розмірі представлені три види моделей:

 • з максимумом діамантів, суворо упорядкованих по колу корпусу, а також на мітках годин,
 • з 12-ю алмазами, розташованими виключно на позначках годин,
 • з накладними індексами.

Кожна з цих моделей прекрасна.

Та, що має найбільшу кількість "діамантів", - в лінійці єдина. Вона відсвічує сріблястим кольором сталі, переливається перлинно білим перламутром на циферблаті і, звичайно, сліпуче сяє магічним світлом алмазів, що розкидують всюди чарівні райдужні іскри. Білий і сріблястий, з усією багатогранністю відтінків, складають багатство кольорової палітри моделі. І як не крути, ця палітра не виглядає ні блідою, ні бідною. Вона байдуже притягує погляди, розпалює бажання, нібито з цікавості, наполегливо обплутуючи нез'ясовним магнетизмом...

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Інша модель дозволила собі діаманти в меншій кількості - їх тут за рахунком міток годин, дванадцять. Проте, модель виглядає так само ефектно, навіть можна сказати - куди більш вишукано. Як справжня леді Freelancer Ladies в даному виконанні воліла мінімум прикрас, і зовсім не прогадала. Подивіться, як бездоганно виглядають ці лаконічні дванадцять точок, що поділили час, з його багатогранністю, пристрастю, зустрічами і розставаннями, на 12 рівних періодів, щоб вимірювати ці зустрічі і розставання, млосно переходячи від діаманта до діаманту ... Кожен камінь оточує надійна корона під колір браслета , і це виглядає дуже стильно.

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Тут кількість коштовностей компенсується кількістю кольорів: дизайнери вирішили включити в граціозний балет білого м'яке, але вперте світіння жовтого золота.

Виробник дає наступні дані на рахунок діамантів:кількість діамантів:

 • 67,діамантові карати: 0.25 К,
 • тип алмазів на полі: кругле огранювання 32/24 - VVS2 по VS1,
 • тип набору діамантів: огранювання single cut 8/8 - SI2 à SI1.

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Розкіш вершиться не тільки дорогоцінними каменями ... У лінійці з діаметром 29 мм присутня стильна і витончена модель, дизайн якої не обтяжений різнобарвним сяйвом алмазів. На мітках годин зазвичай розміщуються накладні індекси. Крім білого і сріблястого, ця модель "розфарбована" також і в рожеве золото, ненав'язливий теплий відтінок пелюстки троянди, збереженного в металі ...

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Нагадаємо, що кварцових моделей в колекції налічується сім. Власне, характеристики цієї вишуканої лінійки відрізняються лише наявністю / відсутністю дорогоцінних каменів, розмірами корпусу і зовнішнім виглядом циферблата.

П'ять з семи моделей мають в діаметрі корпусу 29 мм. Ці моделі прикрашені діамантами, в більшій чи меншій мірі - по всьому колу корпусу і / або 12-ю камінням, які виступають у ролі міток годин.

Моделей з діаметром 26 мм - дві. Акуратні, мінімалістичні в дизайні, мініатюрні ... Сріблястий і жовто-золотий - так побачили дизайнери RAYMOND WEIL ці годинники. На циферблатах цих моделей немає дорогоцінного каміння, а мітки годин реалізовані накладними індексами в колір ансамблю. Корпус не тільки менше в діаметрі, але і тонше - на цілих півтора міліметра.

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL

Окремо потрібно сказати про декоративний малюнок циферблату, який прикрашає всі дев'ять моделей колекції. Поле в центральній частині прикрашено гільйошуванням. Ця віртуозна деталь перетворює годинник, додає йому гідності і в той же час легкості, загадковості і безпристрасної циклічності, за правилами якої витончені стрілки невтомно здійснюють коло за колом ...

      Характеристики RAYMOND WEIL Freelancer Ladies

 • Колекція: Freelancer Ladies,
 • годинниковий механізм: кварцовий (висота механізму 2,5 мм),
 • корпус: нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, з двосторонньою антибликовою обробкою,
 • колір корпусу: сріблястий/комбіновано з покриттям з рожевого або жовтого золота PVD,
 • циферблат: чорний/білий перламутровий, інкрустація діамантами, гільошування по центру,
 • індексація: діаманти/накладні індекси,
 • індикація дати: присутня; в позиції "3 години",
 • браслет: нержавіюча сталь, п'ятирядний, сріблястий (комбіновано з PVD покриттям жовтого або рожевого золота), сталева розкладна застібка з подвійною фіксацією,
 • діаметр корпусу: 29/26 мм,
 • товщина корпусу: 7,65 / 7,5 мм,
 • водонепроникність: 10 ATM.

годинники Freelancer Ladies от RAYMOND WEIL