годинники Longines Conquest V.H.P.

Подання світу інноваційного оновлення знаменитої колекції Conquest елітна годинникова компанія влаштувала в вкрай незвичайному місці. Вишукані моделі з мегаточним механізмом були виставлені під куполом державної астрономічної обсерваторії Невшатель в однойменному кантоні Швейцарії. Тим часом відсутність логіки тут лише позірна. Тому що для всіх цих витончених ігор з часом, які затіяла Longines, місце якраз дуже навіть підходяще. Ну знаєте, ось ця точність, яка прагне до абсолютної, вічний календар, система корекції положення стрілок ...

годинники Longines Conquest V.H.P.

Однак є ще один момент, чому Невшатель - знакове місце в історії Longines. Справа в тому, що саме ці стіни в далекому 1954 році були неупередженими свідками презентації першого кварцового хронографа, який встановив абсолютні показники точності протягом 24-годинної роботи. Саме його механізм був поміщений в легендарний апарат Chronocinégines, що перевернув можливості спортивного хронометражу, дозволивши фіксувати кожну соту частку секунди.

Нинішня презентація перетворила Невшатель в справжнісінький музей. Віддаючи данину містичної атмосфери - але ж будь-які маніпуляції з часом і є справжнісінька містика! - відвідувачі мали на період дійства відмовитися від гаджетів, сконцентрувавши увагу на дивовижному сьогодні, цікавому вчора і перспективному завтра компанії. Це була вражаюча подорож по віх Longines, від самого началадо позначки Conquest V.H.P. 2017.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

Проводячи паралель з першими "Конквест", представленими в 1984 році, можна стверджувати, що показник V.H.P., що означає Very High Precision (дуже висока точність), зазнав чи не космічні удосконалення. Адже якщо 33 роки тому дуже висока точність обмежувалася розгоном в ± 10 секунд, то тепер ця похибка скоротилася вдвічі, і становить вже п'ять секунд за рік в обидві сторони.

годинники Longines Conquest V.H.P.

Нова лінійка реалізована в двох варіантах: формат хронографа і класичного трёхстрелочніка. Кожна версія включає по чотири моделі, виконані в різних колірних рішеннях і двох розмірах.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

Моделі отримали високоточні кварцові механізми, розроблені ETA спеціально для цієї колекції. Вся лінійка оснащена системою автоматичної корекції положення стрілок GPD (Gear Position Detection) на випадок магнітного впливу або фізичного удару. Батарея забезпечує безперебійну роботу механізму протягом п'яти років. Термін довгий, і, якщо ви будете в ньому дезорієнтовані, про стан заряду нагадає спеціальний індикатор EOL (End of life). Розумна напоміналка врахувала навіть людський фактор - якщо момент заміни батареї все-таки виявиться втраченим, стрілки автоматично переведуться в 12-годинну позицію, а мікрочіп тим часом ще протягом півроку буде відраховувати години, хвилини і секунди до передбаченої точністю.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

Функція індикації дати скрупульозно відраховує день за днем. Віконце індикації у трёхстрелочніка розташоване на звичному місці - на позиції "3 години", у хронографа ж воно зміщене в відрізок між 4-ма і 5-ю годинами. Календар - вічний. Щоб хід днів випадково не збила, скажімо дитина, механізм влаштований таким чином, що через кілька повних кіл переведення стрілок буде заблоковано. Радує і можливість спрощеного переведення часу при зміні поясів. Для цього потрібно витягнути "розумну заводну головку" з вихідного положення і обертати - з різною швидкістю. Завдяки чутливому електронному механізму, на повільних оборотах буде переміщатися хвилинна стрілка, а швидке обертання приведе в рух годинникову стрілку, яка буде перескакувати на годину вперед або назад.

У моделі з хронографом в ролі функціонального прикраси основного поля виступають три додаткових циферблата: півгодинний лічильник в положенні "3 години", інший, що відлічує 12 годин, - в положенні "9 годин» і третій, 60-секундний, - в центрі, над шестигодинний відміткою. Додаткові циферблати трохи підкоригували строгий дизайн: відмітка V.H.P. тут перемістилася вгору, під самий логотип, а напис з характеристикою водонепроникності грайливо округлився, повторивши геометрію шкали хвилинних відміток і центрального хвилинного лічильника.

годинники Longines Conquest V.H.P.

годинники Longines Conquest V.H.P.

Гільйошовані циферблати отримали чотири кольори, і кожен виглядає гармонійно, стильно і по-особливому вдало поєднуючись з полірованим кільцем корпусу і матовою сатинованою сталлю браслета. Кожна модель по-своєму елегантна, витончена, і така різноманітність в варіантах знову ставить перед нелегким естетичним вибором.

Характеристики Longines Conquest V.H.P.

 • колекція: ConquestV.H.P.,
 • годинниковий механізм: ETA, кварцовий високоточний калібр L289.2 на базі ETA E57.211 (хронограф) / L288.2 на базі ETA E56.111;
 • гарантована точність ходу ± 5 секунд / рік,
 • система автоматичної корекції положення стрілок GPD (Gear Position Detection),
 • індикатор розряду батареї - система EOL (End of life),
 • корпус: полірована нержавіюча сталь,
 • скло: сапфірове, з багатошаровим покриттям антивідблиску,
 • колір корпусу: сріблястий,
 • колір циферблата: сріблястий, чорний, синій, карбоновий,
 • індексація: накладні індекси з люмінесцентним покриттям, накладні арабські цифри,
 • браслет: нержавіюча сталь, потрійна складна застібка, натискний механізм,
 • діаметр корпусу: 42/44 мм (хронограф), 41/43 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.