годинники RADO True Star Sign

Чудовий подарунок для любительок астрології і послідовниць зодіакальних гороскопів зробила годинникова компанія RADO. А саме, представила ексклюзивну зоряну колекцію RADO True Star Sign з дванадцяти моделей, створених на основі True Diamonds.

Колекція випущена обмеженим тиражем: кожна з дванадцяти моделей налічує 999 екземплярів. Один крок до нескінченності ...

На циферблаті немає стилізованих зображень знаків Зодіаку; немає, художники колекції абсолютно точно скопіювали і перенесли схеми сузір'їв на перламутровий годинний диск саме в тому вигляді, в якому вони відображаються на двомірних зоряних картах.

І в тому, яким чином дизайнери представили зодіакальні сузір'я, очевидно проглядається тонкий маркетинговий хід. Одним пострілом RADO влучно націлилась і в шанувальників астрології, як вона є, і в гороскопоманів. І треба сказати, потрапила в намічену ціль абсолютно точно! Тепер ексклюзивними годинниками милуються і захоплені глядачі сліпучого зоряного неба, які з захватом скалають сяючі точки в сузір'я, і ті, хто налаштований вважати, що зірки з глибокого космосу делікатно керують нашими життями ...

Синій перламутр циферблата, максимально вільний, не обтяжений стандартною індексацією з розподілами або цифрами, - це далекий космос, що переливається там, далеко в висоті, міріадами зоряних скупчень. Деякі з них ми бачимо досить чітко, як, наприклад, великі діаманти на 12-, 3, 6 і 9-годинних відмітках. Або ті, які складають малюнок сузір'їв. Сузір'я складаються з каменів ідентичною величини (0,55-0,60, Top Wesselton, чистота VVS VG, огранювання 8/8) і, крім того, прикрашені мініатюрними накладними зірочками кольору родію.

Хід часу відображають три стрілки кольору родію. На годинну і хвилинну стрілки нанесено чорне покриття і чорне ж люмінесцентне напилення Super-LumiNova®.

Знаки сузір'їв займають простір над 6-годинною відміткою. Сама назва сузір'я зазначено поруч з 9-годинною відміткою. Симетричне положення займає напис AUTOMATIC. Під 12-годинною відміткою - фірмовий якірець RADO і логотип, які виконані в сріблястому кольорі.

Корпус і браслет виконані з фірмового матеріалу RADO - плазмової високотехнологічної кераміки. Чорна кераміка, що відкидає глянцеві відблиски, дуже вдало вписується в ансамбль моделі.

Взагалі палітра, вибрана для колекції, - чорний, сріблястий і синій - ідеально передає асоціацію з космосом. Окремо хочеться відзначити вдалий хід з перламутром - ніжні райдужні відсвіти немов копіюють зоряне небо, що вабить химерною грою срібла і відтінків всіляких фарб.

       Характеристики Rado True Star Sign:

 • колекція: True Diamonds,
 • годинниковий механізм: 7 ¾ ETA 2671, автоматичний, з 25 камінням, запас ходу до 38 годин,
 • корпус: монолітна конструкція з полірованої плазмової високотехнологічної кераміки,
 • зворотна сторона корпусу: кришка з шліфованого титану, особливе гравірування на задній частині корпусу: ЛИМІТОВАНА СЕРІЯ з 999 ЕКЗЕМПЛЯРІВ,
 • заводна головка з полірованої плазмової високотехнологічної кераміки,
 • скло: опукле сапфірове,
 • циферблат: синій перламутр, інкрустація діамантами, 0,55-0,60, Top Wesselton, чистота VVS VG, огранювання 8/8; накладні зірки кольору родію з чорним покриттям Super-LumiNova®, темно-сіра окантовка,
 • індексація: діаманти (чотири часові мітки на позиціях "12 годин", "3 години", "6 годин", "9 годин»), 1,25-1,30, Top Wesselton, чистота VS-SI, повне ограновування, 0,032 карата,
 • браслет: полірована плазмова високотехнологічна кераміка, тризвенний,
 • титанова 3-рядна застібка,
 • розміри корпусу: 30 x 37,4 мм,
 • товщина корпусу: 9,8 мм,
 • водонепроникність: 5 ATM.

Знаки Зодіаку включають різну кількість діамантів, і, відповідно, мають неоднакову каратності. Нижче - докладний перелік кількості і ваги діамантів в кожної моделі.

годинники RADO True Star Sign

Aries (Овен): 2 діаманта, 0,001 карата.

годинники RADO True Star Sign

Taurus (Телець): 7 діамантів, 0,005 карата.

годинники RADO True Star Sign

Gemini (Близнюки): 14 діамантів, 0,011 карата.

годинники RADO True Star Sign

Cancer (Рак): 3 діаманти, 0,002 карата.

годинники RADO True Star Sign

Leo (Лев): 6 діамантів, 0,004 карата.

годинники RADO True Star Sign

Virgo (Діва): 8 діамантів, 0,006 карата.

годинники RADO True Star Sign

Libra (Терези): 3 діаманти, 0,002 карата.

годинники RADO True Star Sign

Scorpio (Скорпіон): 16 діамантів, 0,012 карата.

годинники RADO True Star Sign

Sagittarius (Стрілець): 14 діамантів, 0,011 карата.

годинники RADO True Star Sign

Capricorn (Козеріг): 7 діамантів, 0,005 карата.

годинники RADO True Star Sign

Aquarius (Водолій): 10 діамантів, 0,008 карата.

годинники RADO True Star Sign

Pisces (Риби): 15 діамантів, 0,012 карата.

годинники RADO True Star Sign