У Дніпрі пройшов забіг ДЕКА & G-SHOCK на 5 кілометрів в рамках ATB DNIPRO Marathon. Брало участь більше 800 чоловік як початківців спортсменів, так і професійних бігунів з різних куточків України та інших країн. Всіх їх об'єднала любов до одного й того ж виду спорту. Для того, щоб мотивувати учасників, Торгова мережа ДЕКА приготувала подарунки.

Учасники, які першими перетнули фінішну лінію, отримали ультраміцні спортивні годинники CASIO G-SHOCK. Першим дистанцію подолав тренер команди ДЕКА Іван Бабарика з результатом 16 хвилин 40 секунд. Ми вітаємо нашого бігаючого наставника з перемогою!

ДЕКА и ATB DNIPRO Marathon 2019

Вперше на дистанції 5 км Торгова мережа ДЕКА нагородила бігунів, які виграли в вікових категоріях. Учасники корпоративної команди ДЕКА зайняли такі місця: 1. Олег Більдюкевич, 2. Борис Коваленко, 3. Олександр Купо-Ткаченко.

ДЕКА и ATB DNIPRO Marathon 2019

Фінішери отримали унікальні медалі ДЕКА & G-SHOCK. Оригінальний дизайн, що дозволяє надягати медаль не тільки на шию, а й на руку, як справжній годинник CASIO G-SHOCK. На аверсі нагороди можна викарбувати час свого фінішу для того, щоб назавжди зафіксувати цю яскраву та надихаючу спортивну подію.

ДЕКА и ATB DNIPRO Marathon 2019

В цьому році до Марафону приєдналася корпоративна команда Торгової мережі ДЕКА. Учасники наполегливо готувалися до забігу ДЕКА & G-SHOCK протягом двох місяців. Тренування не пройшли даремно. Команда зайняла 2 місце.

Повболівати за учасників команди ДЕКА прийшли понад 40 осіб з різних відділів компанії. Підтримка колег сильно мотивувала спортсменів!

ДЕКА и ATB DNIPRO Marathon 2019