часы Defy Lab от Zenith

І це не просто гучні слова заради ефектної реклами. Даний факт зареєстрований і відзначений в ході Женевської годинникової виставки, де 8 листопада відбулася церемонія вручення Гран-прі. Zenith Defy Lab отримали премію "Інноваційні годинники" (Innovation Watch Prize).

часы Defy Lab от Zenith

Президент годинникового підрозділу холдингу LVMH Жан-Клод Бівер після звитяжних виявів подяки колективу запевнив присутніх, що Zenith сьогодні - це символ майбутнього традиційного годинникового мистецтва. За його словами нинішня нагорода - найбільш значуща з усіх. Тим часом, компанія отримує Гран-прі Женевської часовий виставки вже вп'яте. Ось як звучали колишні номінації:

 • в 2011-му році годинник Academy Christophe Colomb Equation of Time отримав премію «Кращий годинник з ускладненнями» (Best Complicated Watch Prize),
 • в 2012-му годинник Pilot Big Date Special був удостоєний премії «Petite Aiguille»,
 • 2013 і 2014 принесли дві ідентичні премії за кращій спортивний годинник (Sports Watch Prize), такими були визнані Chronomaster El Primero Stratos Flyback Striking 10th і Chronomaster El Primero Lightweight.

часы Defy Lab от Zenith

Defy Lab з усіх боків - революційна модель. Інновації починаються з самого серця, яке б'ється інакше, ніж класичний, старий добрий регулятор спіраль/баланс. Всі необхідні елементи цього вузла - в трансформованому вигляді, а також анкерне вилку включає плоска конструкція з монокристалічного кремнію. Уявіть: одна монолітна одиниця замінила близько 30-ти деталей, при цьому, відповідно, відпала необхідність в мастилі - тертя адже ніякого немає! - і це значно підвищило індекс зносу.

часы Defy Lab от Zenith

Коливальна система калібру ZO 342 - це рухливий кремнієвий ободок зі складною внутрішньою структурою. Філігранні, тонкі, подібно лезу, пружини товщиною близько 20 мікрон (тонше за людську волосину!) складають її основу. Стандартний баланс повертається трохи більше ніж на 300 градусів, в механізмі Defy Lab ми маємо всього 6.

часы Defy Lab от Zenith

Примітно, що амплітуда коливань не залежить від ступеня натягу заводний пружини - годинник відраховує час однаково рівно як при повному заводі, так під кінець запасу ходу. Звичайно, тут не без втрати міцності, однак за 60 годин запасу її величина ледь досягає 5%.

часы Defy Lab от Zenith

Що стосується точності ходу, то, за стандартами COSC, встановлено обмеження похибки від -4 до +6 секунд на день. Так от, Defy Lab цей стандарт впевнено переступила і байдуже залишила позаду: її механізм працює з неперевершеною точністю 0,3 секунди на добу, зі збереженням показника протягом 95% автономної роботи. Більш того, в якості неймовірних достоїнств моделі відзначена також низька чутливість до температурних коливань - від -7 ° C до + 53 ° C, а також висока стійкість до магнітних полів до 1100 гаус. В результаті цих факторів годинник став володарем відразу трьох сертифікатів.

часы Defy Lab от Zenith

Звичайно, при таких інноваціях, Zenith не могла не відзначитися за всіма параметрами і в якості матеріалу для корпусу годинника вибрала найлегший алюмінієвий композитний матеріал у світі - Aeronith. За структурою він нагадує пінопласт, тільки надзвичайно твердий і виготовлений з металу. Високотехнологічна розробка наділила Aeronith немислимими фізичними властивостями, зокрема, щільність матеріалу складає 1,6 кг / дм3, що аж в 2,7 рази легше титану, в 1,7 рази легше алюмінію і на 10% легше вуглецевого волокна.

часы Defy Lab от Zenith

Однак не поспішайте гуглити, де і за якою ціною можна придбати новинку - марна справа! Справа в тому, що випуск моделі лімітований, причому досить жорстко, тому що ліміт цей в кількісному еквіваленті становить всього десять екземплярів. Кожен екземпляр унікальний за рахунок дизайнерської гри з кольором. Всі вони, зрозуміло, вже продані. Кожну з десяти моделей оцінили в 29 тисяч швейцарських франків.

часы Defy Lab от Zenith

Втім, Zenith Defy Lab будуть виробляти і для простих смертних. Припускають, що продажі почнуться вже в майбутньому році. Вартість ординарної моделі називають в районі 8-9 тис. швейцарських франків.

Характеристики Zenith Defy Lab

 • Колекція: Defy,
 • годинниковий механізм: ZenithOscillator (CalibreZO 342), калібр 14¼ (діаметр 32,80 мм) балансова частота 108 тис. п / к в годину (15 Hz); 148 деталей, 18 каменів; запас ходу 60 годин,
 • корпус: Aeronith,
 • скло: опукле сапфірове, з двостороннім покриттям антивідблиску,
 • задня кришка: прозоре сапфірове скло,
 • індексація: родієві грановані індекси, з чорним лаковим покриттям,
 • каучуковий ремінець з покриттям зі шкіри алігатора; колір чорний, коричневий, зелений, синій,
 • титанова розкладна застібка з подвійною фіксацією,
 • діаметр корпусу: 44 мм,
 • товщина корпусу: 14,5 мм,
 • водонепроникність: 50 ATM,
 • лімітована серія: 10 екз.

часы Defy Lab от Zenith

Ця подія дійсно переводить історію швейцарської годинникової індустрії на новий рівень. І користуючись тривіальної ідіомою, можна сміливо стверджувати, що створенням нової осциллирующей системи Zenith вписав нову главу в цю історію. Defy Lab - на даний момент перший і єдиний механічний годинник з удосконаленням принципу балансу пружин, представленого в січні 1675 року. Цей винахід можна порівнювати хіба що з введенням в 1969 році першого в історії автоматизованого хронографа El Primero. Це справжнісінька еволюція, панове!