Tag Heuer є одним з нечисленних швейцарських марок, для яких натхнення і спорт нероздільні. Загальновідомо, що годинники цієї марки - саме досконалість і престиж. Адже вже скоро 150 років як компанія створює годинники, прагнучи до досконалості, розсовуючи межі точності і надійності. І дуже точно гасло "Швейцарський авангард з 1860 г". виражає філософію компанії.

Є люди, які вважають, що Tag Heuer, - це годинникова марка, більшою мірою, для чоловіків і вони помиляються. Так, дійсно, вибір для чоловіків набагато різноманітніше за вибір годинників для жінок. Проте, варто тільки подивитися і відразу впадає у вічі, наскільки елегантним є жіночий варіант хронометрів цієї марки. З яким бездоганним смаком і оригінальністю вони виконані. Абсолютно кожна модель - це втілення яскравого дизайну і елегантності.

Обличчям цієї жіночої лінії компанії не перший рік залишається Марія Шарапова. Саме їй, так вирішили представники компанії, вдалося передати "суть" годинника цього бренду. Саме їй, успішній жінці, повній чарівності, незмірної грації і елегантності. З цим не посперечаєшся.

При погляді на увесь модельний ряд буде невірним сказати, що ми бачимо класику в звичайному своєму розумінні. Жіночий годинник цієї торгової марки виконаний, швидше, з використанням змішення стилів. Проглядає тут спортивне завзяття, є зворушливі і милі нотки, прослизають суворість і особливий шарм.

Витончені форми, елегантність ліній роблять їх такими бажаними для будь-якої жінки. У цього годинника немає нічого "занадто". Занадто спортивні... Звичайно, немає. Занадто строгі... Теж немає. У них все дуже гармонійно. І саме завдяки цій втіленій гармонії бренд Tag Heuer улюблений жінками всього світу.

Колекція годинників Tag Heuer Formula 1 створювалася для жінок зухвалих, тих, хто не йде на компроміс. Усі лінії чіткі, сталевий браслет або ремінець і в завершенні лаконічний дизайн. Причому, базові моделі хороші будуть і в офісі і будуть до речі для casual, а у разі прикрашених діамантами підійдуть до вечірньої сукні. Можна сміливо сказати, що дизайнери блискуче впоралися з важким завданням, а саме - догодити жінкам.

Якщо помітно, що годинники серії Formula 1 все-таки ближче до спорту, то про моделі в колекціях Aquaracer, Link і Carrera можна сміливо говорити, що вони створені саме у класичному стилі.

Акуратні дивовижні корпуси невеликого розміру з дуже елегантними браслетами. Можна з легкістю представити цей годинник на руці ділової жінки, яка уміє цінувати час.

Вибрали, які з годинників підійдуть саме вам? Можна відразу відповісти: звичайно, кожні...