Годинники Heart Automatic від RADO

Колекція True, чи не найпопулярніша в лінійках RADO, поповнилася трьома новими скелетонізованнимі моделями.

Новинки чудово доповнюють вже присутні в колекції True скелетонізовані моделі. Таким чином, це другий раз, коли True сміливо оголює прекрасний механізм.

Раніше, при першій спробі створити незвичайні годинники з відкритим механізмом RADO використовувала плазмову високотехнологічну кераміку, і всі три браслета кожної з трьох моделей були ідентичними з властивим плазмової кераміці холодним і суворим металевим відтінком. Це при тому, що циферблати були різними: лінійка включила синій, чорний і білий кольори. Біла модель була декорована золотими акцентами (стрілки, індекси, окантовка циферблату, рухомий якірець біля логотипу). Двом іншим, з синім і чорним циферблатами, дістався сріблястий колір. Моделі в обіймах плазмової кераміки виглядали стильно і елегантно.

Годинники Heart Automatic від RADO

Годинники Heart Automatic від RADO

Годинники Heart Automatic від RADO

Цього разу дизайнери вирішили замінити плазмову кераміку на високотехнологічну кераміку. Іншими словами, наповнити нову серію кольором, додавши до сірого металлику ще й гарячий присмак гіркого шоколаду, а також глибину вугільно-чорного глянцю.

З обох сторін корпус оточений сапфіровим склом. Прозорий кристал дає можливість милуватися напівоголеними годинниковим механізмом крізь витончені прорізи, які прийняли геометричні форми: об'єднані кола, трикутники з опуклими сторонами, сегменти кола, абстрактні силуети, що знаходяться поза геометрією ...

Нові True Open Heart Automatic використовують ключові елементи компанії Rado - легку, міцну, стійку до подряпин високотехнологічну кераміку та сапфірове скло. Надійність і сталість цих матеріалів вступає в відчутний контраст з ритмічною музикою руху годинникового механізму. З захопленням спостерігаючи за цим магічним безтурботним танцем коліс та пружини для балансування, відчуваєш, наскільки красивий час. Там, під майстерно декорованими мостами, вершиться вічність ... Вічність довжиною 80 годин – саме стільки становить запас ходу автоматичного механізму ETA C07.631.

Годинники Heart Automatic від RADO

Кожна модель займає своє місце в спокійній, не кричущій палітрі лінійки.

Більш темні варіанти – з чорними і шоколадними відтінками – отримали багате оздоблення золотистого кольору. Золотом тонко окреслені філігранні прорізи в циферблаті, золотом виведений логотип і мініатюрний якірець, золотом обведені накладні індекси і тонкі стрілки, що світяться у темряві. Годинна і хвилинна стрілки також заповнені люмінесцентним складом. Ось цього поєднання – чорний та золотий – в скелетонізірованних годинниках колекції True ще не було. Тоді як в інших колекціях симбіоз чорного і золотого вдавався дуже навіть феєрично. Таке непросте поєднання натякає на статусність, витонченість, причетність до сліпучого світу продуманої не крикливої розкоші.

Модель з наполегливим блиском сірого металіка не менше ефектна, при цьому приглушені сірі тони відразу ж звертають увагу на злагоджену магію механізму, не розставляючи акценти на особливостях дизайну. І лише надивившись на коливання часу, помічаєш і красу геометрії, і плавну сріблясту окантовку, і глянсовий блиск кераміки.

Годинники Heart Automatic від RADO

Годинники Heart Automatic від RADO

Годинники Heart Automatic від RADO

Характеристики RADO True Open Heart Automatic

 • Колекція: True,
 • годинниковий механізм: автоматичний, ETA C07.631, запас ходу до 80 годин,
 • корпус: високотехнологічна кераміка,
 • кришка корпусу з прозорого сапфіра,
 • скло: сапфірове,
 • циферблат: скелетонізованний, з елементами сірого, коричнево-шоколадного або чорного кольору,
 • індексація: накладні індекси, заповнені люмінесцентним складом,
 • браслет з високотехнологічної кераміки шоколадного, темно-сріблястого і чорного кольору,
 • діаметр корпусу: 40 мм,
 • товщина корпусу: 10,4 мм,
 • водозахист: 5 ATM.

Годинники Heart Automatic від RADO