Німецькі годинники

(461)

Головні секрети німецьких годинників

Сучасні німецькі годинники відомі своєю інноваційною орієнтацією. У багатьох моделях виробники застосовують оригінальні ноу-хау, які можна побачити як всередині, так і на зовнішній частині корпусів. Відомі своєю педантичністю німці докладають максимум зусиль, щоб створювати годинники, які достойно конкурують з відомими швейцарськими та японськими брендами.

Зовні наручні годинники з Німеччини виблискують корпусами переважно з нержавіючої сталі. У деяких моделей є особливе покриття, яке в шість разів міцніше за звичайну сталь (1200 Вікерсів замість стандартних 200-240). Головна перевага унікальної технології — екстремальний захист від корозії та подряпин.

Особливу увагу варто звернути на внутрішній захист корпусів німецьких наручних годинників. Завдяки аргону в середині утворюється більш стабільне середовище для мастил, на яких працює механізм. Для поглинання вологи, яка іноді потрапляє в середину також використовують капсули з сульфатом міді.

Німецькі традиції обробки металу живуть та процвітають завдяки таким виробниками корпусів, як Ickler та Frisker. Вони випускають годинникові корпуси на замовлення як для внутрішніх потреб, так і для міжнародних клієнтів. Годинники користуються високим попитом завдяки довгому строку експлуатації, низькому відсотку недоліків та помилок під час виробництва.

Традиційні особливості німецьких годинників

Видатні годинникарі були сфокусовані на інноваційних досягненнях ще з середини позаминулого століття. Саме вони винайшли годинник з запасом ходу до 30 діб, фузейно-ланцюгову передачу, механічний будильник та інші корисні технології, багатьма з яких люди користуються й досі.

Традиційні німецькі механізми виробляли з таких матеріалів як мідь та нікель. Унікальний сплав отримав назву «німецьке срібло». Міцну опору для коліс зубчастої передачі забезпечували основні пластини на три чверті.

Годинники з колекцій сучасних німецьких брендів також вирізняються цими унікальними характеристиками. Багата історія декорування складних механізмів до сьогодні присутня на калібрах деяких брендів, де сотні деталей гравіровані вручну з обох сторін, а балансир прикрашає вишуканий підпис майстра.

Особливості дизайну годинників з Німеччини

Враховуючи риси характеру, властиві представникам цієї нації, не важко здогадатись, що більшість годинників у німців виходять перш за все функціональними у мінімалістичному стилі. Такий підхід властивий німецькому архітектурному стилю Баухаус, де чисті лінії та форма прямують за функцією. Відсутність зайвих написів на циферблаті, помірне використання кольорів, акцент на зручності також властиві цьому напрямку.

Корпуси виробляють з переважно прямими краями із загнутими кутами та вушками кріплення. Навіть люди, які майже не розбираються у фірмових годинниках, одразу впізнають німецьки аксесуари за їхні природну елегантність та стриману вишуканість.

Якщо вам потрібна консультація, щоб визначитися з вибором німецького годинника або краще розібратися в асортименті, завітайте на сайт інтернет-магазину ДЕКА. Кваліфікована допомога та приємний сервіс вам гарантовані.

читать полностью
ТИП БРЕНДУ : Німецькі годинники
очистить фильтры
Цена
Бренд
Матеріал кріплення
Версія
Тип циферблату
Матеріал корпусу
Колір корпусу
Водозахист
Стать
Додатково
сортировка:
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(2)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
-30%
ХІТ
9970.00 грн 6979 грн

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)
ХІТ

в наличии

(0)