0 800 211 652 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0

Годинники Jemis

(0)

Японскі годинники Jemis належать всесвітньо відомій компанії Seiko Epson Group. Вона ввібрала в себе кращі традиції і 100-річні досягнення в годинниквому бізнесі фірми Seiko.
Японська марка Jemis з'явилася на Україні порівняно недавно. Але вже зараз можна сказати, що вона упевнено завойовує наш ринок. Адже годинники Jemis поєднують в собі якості, так кохані нашими покупцями - доступність, надійність і актуальність.
Кожен годинник Jemis забезпечений японським механізмом Seiko, а це вже гарантія якості. Над дизайном моделей трудиться більше 30 дизайнерів. Ці годинники визнани на всіх континентах. Модельний ряд дуже різноманітний, і кожен покупець вибере годинник до душі.
Пам'ятаєте: вибираючи годинник Jemis, Ви вибираєте японську якість за доступною ціною.
Вся колекція годинників Jemis ділиться на дві великі группы-Finest Collection і Valued Collection.
Finest Collection включає годинник вищої цінової категорії і ділиться на Jemis Supreme, Trendy Classic, Trendy Casual, Sports, Marine & Land, Timeless.
Відмітною особливістю даної групи є те, що велика частина колекції забезпечена хронографами, будильниками і виконана з неіржавіючої сталі.
Вона ж включає і обширну колекцію жіночіх годинників Ladies, що підрозділяється на Trend, Dress, Cool & Casual.
Друга група - це Valued Collection, нижчій ціновій категорії. Вона ділиться на Trendy Classic, Sporty Basic, Trendy Dress, Casual, Traditional.
Відмітною особливістю даної групи є те, що годинники виконані в класичному стилі з годинникового сплаву з білим або жовтим покриттям.

Jemis Supreme - топова колекція японської торгової марки Jemis. Вона буквально просочена духом Японії. За основу в дизайні Supreme узяті елементи традиційної японської архітектури, а саме - синтоїстській храм.
Розробка стилю належить відомому дизайнерові Tesuya Miyake, який утілив в них всю красу Японії.
Supreme володіє наступними технічними характеристиками:
- 100 м водозахист;
- сталевий корпус не містить нікелю;
- шкіряний ремінець з браслетною пряжкою;
- сапфірове скло;
- механізм СЕЙКО КИНЕТІК.
Механічні або кварцові годинники - це завжди необхідність заводити пружину або міняти батарею. Jemis Supreme, завдяки унікальному механізму, використовуючи рух руки, постійно поповнює запас енергії в елементі живлення. Енергія руху вашої руки трансформується в електричну, тому годинники працюватиме стільки, скільки ви їх носитимете. Тільки дуже дорогі моделі Seiko володіють механізмом Seiko Cinetic.

Trendy Classic - колекція, створена спеціально для людей великого міста.
У 2005г. вона поповнилася моделями, дизайн яких відповідає динамічному стилю сучасної людини.
Вся серія виконана із сталі. Зустрічаються моделі з жовтим покриттям. Любителі спорту можуть вибрати моделі з хронографом. Моделі з будильником не дозволять Вам запізнитися на роботу або важливу зустріч. Оригінальний вигляд японським годинникам Jemis додає винесення секундної стрілки в окреме віконце. Моделі забезпечені водозахистом, що дозволить Вам не турбуватися про збереження механізму.

Finest Collection Ladies
Модельний ряд жіночіх годинників дуже різноманітний: від простого годинника для повсякденного носіння до вишуканих - для романтичної вечері. Фірма Jemis, враховуючи останні модні тенденції, випустила колекцію японських годинників на кольорових ремінцях. Адже кожна жінка сприймає годинники, як стильний аксесуар свого іміджу. У колекції Jemis можна знайти моделі до будь-якої колірної гамми наряду і Вашого настрою.
Особливої уваги заслуговують моделі, прикрашені каменями, адже не щодня Вам хочеться носити класичні японські годинники. Збираючись на романтичну вечерю, одягніть годинник з блиском, що зачаровує.
Кожна модель жіночої серії забезпечена водозахистом.

Valued Collection Trendy Classic
Відмітною особливістю Valued Collection є парні моделі. Тому, купуючи японський годинник собі, не забудьте про свою половину. Асортимент годинників цієї колекції настільки різноманітний, що найвимогливіший покупець обов'язково вибере собі що-небудь для душі.

Valued Collection Traditional
Не дивлячись на доступність цих моделей, їх якість не може подвергатся сумнівам.
Всі моделі відповідають останнім модним тенденціям. Вони виконані зі сплаву нікелю, що не містить, захищені від випадкового попадання води і представлені в різних колірних варіантах.