0 800 211 652 Безкоштовна гаряча лінія
ua
0

Годинники Jaguar

(1)
Фільтри
Очистити фільтри
Стать
Цена
Бренд
Версія
Матеріал корпусу
Колір корпусу
Форма корпусу
Водозахист
Колір циферблату
Вид індикації
Браслет / Ремінець
Матеріал
Тип індикації
Тип механізму
Скло
Додаткові функції
Ваше місто
×

Годинникова марка Jaguar до цих пір залишається в деяких країнах Європи невідкритою, як і вважається справжньому хижакові. Звичайно ж в найближче майбутнє все зміниться, оскільки іспанський годинниковий титан Мігель Родрігес хоче привести цю марку до справжнього успіху. Компанія ДЕКА представляє швейцарські годинники Ягуар і запрошує до співпраці в Україні. Тільки в наших магазинах Ви зможете купити годинники Jaguar за найдоступнішими цінами в Україні.

Вже більше 60 років тому в швейцарському містечку La Chaux-de-Fonds, що є одним з центрів традиційної швейцарської годинникової індустрії, була заснована марка Jaguar. Сьогодні вона відноситься до великої сім'ї, якою керує іспанський підприємець Мігель Родрігес, і яка з своїми чудо-детьмі Festina і Lotus вже впродовж багатьох років росте і прогресує швидше чим інші конкуренти в Європі.

Годинники Jaguar можуть похвалитися постійно новими концепціями в розробці нових колекцій і їх дизайну, який би відповідав імені Jaguar. Вже сам факт того, що актуальна колекція не налічує більш, ніж 80 моделей, говорить про те, що маркетингова стратегія компанії направлена перш за все на індивідуальність, а не на масовість.

Навіть побіжно глянувши на годинник Jaguar можна відмітити особливості цього бренду, які символізують спорідненість з таким агресивним хижаком. Елегантні лінії корпусів і браслетів, циферблати під сапфіровим склом роблять з годинника обьект насолоди і задоволення. У нім об'єднані такі типові для ягуара сила і м'якість руху.

Кольори використовуваних матеріалів повністю позаїмствовани у природи. Такий відомий у ягуарів глибокий чорний колір, а також синій можна знайти на циферблатах годинників. У комбінації з до блиску відполірованими сталевими корпусами, позолоченими золотом в 18 карат виходить картина найвищої чіткості і елегантності.

Частина актуальної нової колекції годинників Jaguar, яка носить назву "Friendship" (дружба), повинна не тільки знайти для Jaguar нових друзів, але і одночасно продовжити традицію сімейного годинника, який однаковий для чоловіків і жінок по дизайну, але разниє за розміром. Ті пари, які віддали переваги елітним годинникам Jaguar, одночасно зв'язали себе тим, що виражає смак і стиль життя.

Важке завдання, зробити один загальний дизайн для чоловіків і жінок, Jaguar вирішив легко і досить цікавим способом. Дизайнери компанії умисне відмовилися від ідеї створювати такі відомі унісекс-часи, в яких жіночі годинники лише дрібна мініатюра чоловічих. Дизайнери Jaguar просто небагато збільшили чоловічі елементи, такі як болти на корпусах, головки заводу, а в жіночих навпаки спробували їх зменшити до мінімуму, що додало обом чоловічу силу і жіночу елегантність.

Пожалуй годинник Jaguar неможливо сплутати ні з якою іншою вартовою маркою. Крім елегантності і внутрішньої сили їх відрізняє висока якість і виняткова надійність. Купити годинники Jaguar - це означає стати володарем чогось унікального з ідеальною якістю.

Торгова мережа "Дека" пропонує широкий вибір годинників Jaguar за дуже прийнятними цінами. Відвідавши наші роздрібні торгові точки або проглянувши відповідний розділ на сайті, ви без сумніву виберете модель годинника відомого швейцарського бренду Jaguar яка оволодіє вашим серцем назавжди. Всякий раз, бажаючи упізнати час і дивлячись на свій зап'ясток, ви відчуватимете, що є власником воістину унікального аксесуара, адже кожна модель годинника цієї марки по-своєму неповторювана. Якщо ви хочете мати якісний стильний годинник, тоді вам варто купити Jaguar. Зробити це на найвигідніших умовах допоможе торгова мережа "Дека".