Наручний годинник Maurice Lacroix

Maurice Lacroix

спеціальна пропозиція
-50%
Часы Maurice Lacroix LC6003-PG101-130
216190 грн 108095 грн
-50%
Часы Maurice Lacroix PT6158-SS001-23E
73840 грн 36920 грн
-50%
Часы Maurice Lacroix PT6028-ALB01-331
164230 грн 82115 грн
-50%
Часы Maurice Lacroix PT6028-ALB31-331-1
150640 грн 75320 грн
модель для тебе
Часы Maurice Lacroix LC1087-SS001-821 - Дека
Колекція Les Classiques Chronograph
Стать жіночі
Версія Класика
Тип механізму кварцевий
Матеріал корпусу сталь
26290 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Maurice Lacroix

Компанія Maurice Lacroix поставила перед собою чітку мету: створювати годинники Maurice Lacroix з одного боку, дотримуючись довгих швейцарських годинникових традицій і їх високих стандартів, а з іншого – розвиваючись в області вдосконалення механізмів і дизайну. Для людей, які знаються на такій складній комбінації ручного мистецтва, новітніх розробок і сучасного дизайну, а також для тих, кому потрібне що-небудь особливе, знайдеться достатньо підстав віддати переваги та дорогоцінний час годинникам Maurice Lacroix.

Не дивлячись, що годинники Maurice Lacroix є однією з молодих швейцарських годинникових марок, вони вже можуть вказати на ряд інновацій в своєму розвитку. Починаючи з 1990 року компанія концентрує свою увагу на розвитку всіляких додаткових функцій для своїх механічних годинників. На сьогоднішній день годинники Maurice Lacroix мають достатню компетентність особливо в області хронографій, зворотного відображення та місячного календаря. Особливу увагу Maurice Lacroix хоче повернути на хронографію ML 106, першу, повністю розроблену та проведену безпосередньо на фабриці компанії, представлену на загальний суд в 2006 році після трьох років розробок.

Починаючи з кінця 2006 року Maurice Lacroix виготовляє свої годинники та складні механізми до них на власній фабриці поблизу міста Saignelеgier і успішно входить в ексклюзивний шар швейцарських годинникових фабрик.

Исторія годинників Maurice Lacroix

1961 р. – заснування підприємства по випуску різних приватних марок (Private Labels) в Saignelеgier

1975 р. – випуск першої моделі годинника Maurice Lacroix в Австрії.

1976 р. – поява марки на іспанському ринку.

1980-81 рр. – заснування центру розповсюдження колекцій в Германії. Початок продажів в Австралії.

1989 р. – заснування власної фабрики по випуску корпусів в Saignelеgier. На сьогоднішній день устаткування і верстати цієї фабрики відносяться одним з найсучасніших на всю годинникову індустрію.

1989-90 рр. – реорганізація та збільшення мережі збуту на Далекому Сході: відкриття філіалів в Японії, Гонконзі, Сінгапурі, Малайзії та Таїланду.

1994 р. – інвестиції багатьох мільйонів швейцарських франків в модернізацію фабрики в Saignelеgier.

1995 р. – заснування Maurice Lacroix USA

2002 р. – заснування філіалу у Великобритании

2005 р. – компанія святкує своє 30-ліття і 15-ліття колекцій годинників Maurice Lacroix Masterpriece.

Купити годинники Maurice Lacroix в Україні.

У Україні Ви маєте змогу купити годинники Maurice Lacroix на нашому інтернет-сайті або в мережі наших роздрібних магазинів. Доступна ціна та першокласне обслуговування допоможуть схилити Ваш вибір у бік такої унікальної швейцарської марки як Maurice Lacroix.

Складні високоякісні механізми, елегантний дизайн корпусу, бездоганне виконання ремінців і браслетів – усе це поєднує в собі елітні швейцарські годинники Maurice Lacroix. Вони створені для справжніх цінителів вишуканих аксесуарів. Такий годинник може прикрасити не кожен зап'ясток, адже ціна на них досить висока. І це не дивно – дійсно хороша брендова річ не може коштувати дешево. Годинники Maurice Lacroix відповідають найвищим стандартам швейцарського годинникового виробництва та покликані підкреслити статус свого власника.

 

Причини купити Maurice Lacroix у нас
 • 1Починаючи з 2013 року компанія ДЕКА є ексклюзивним представником годинників Maurice Lacroix в Україні. З цією інформацією Ви зможете офіційно ознайомитись на сайті виробника.
 • 2Ім'я Maurice Lacroix (Моріс Лакруа) відомо виробництвом годинників високої якості, годинники цієї марки збираються тільки вручну.
 • 3На даний момент компанія розробила 14 власних механізмів. Ці механізми є основою подальшого розвитку.
 • 4Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
 • 5Бренд присвячений створенню стилю, який є одночасно і практичним, і сучасним.
 • 6Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
 • 7 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
 • 8Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
 • 9Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
 • 10Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
 • 11Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
 • 12Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!