Longines

спеціальна пропозиція
-35%
Часы LONGINES L2.733.4.72.2
103010 грн 66956 грн
-35%
Часы LONGINES L4.513.0.58.2
129110 грн 83922 грн
-35%
Часы LONGINES L2.306.0.57.0
139200 грн 90480 грн
-35%
Часы LONGINES L2.305.4.57.0
52200 грн 33930 грн
модель для тебе
Часы LONGINES L3.660.4.56.0 - Дека
Колекція Conquest
Стать чоловічі
Версія Спорт
Тип механізму кварцевий
Матеріал корпусу сталь
38280 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Longines

Годинники Longines відсвяткували в 2007 році свій 175-річний ювілей. Історія компанії Longines почалася в 1832 році, коли молодий підприємець Auguste Agassiz заснував годинниковий магазин в містечку St. Imier в швейцарських горах. В недалекому майбутньому він викупляє компанію "Agassiz & Compagnie", яка починає поширювати годинники Longines по всьому світу, особлива увага приділяється при цьому ринку північної Америки.

Незмінна елегантність стала символом годинників, які з 1832 року випускає швейцарська компанія Longines.

Засновник годинникового підприємства зі світовим ім'ям Август Агассіз прийняв правильне рішення, коли в 1832 році відкрив перший магазин в горах Швейцарії. Годинники Longines швидко набули популярності далеко за межами Швейцарії, що дозволило магазинчику перетворитися на повноцінну фірму.

Справу продовжив племінник Августа. Він вивів компанію на новий рівень, почавши машинне виробництво. Сміливе нововведення дозволило встановити найбільш прийнятну ціну на годинники Longines для покупців. Таким чином, компанія не тільки значно збільшила масовість виробництва традиційно точних швейцарських годинників, а й придбала ту популярність у всіх країнах світу, яка і понині супроводжує її успіх.

Компанія Longines – лідери ринку

Необхідно відзначити, що корпорація Swatch Group, до складу якої нині входить марка Longines, значну увагу приділяє дизайну всіх моделей наручних годинників Longines. Оригінальний дизайн цих годинників був відзначений нагородою ще на всесвітній годинниковій виставці 1867 року в Парижі. Пізніше на виставці в Базелі вперше з'явилися чоловічі годинники Longines прямокутної форми. Зараз елегантний дизайн годин «Лонжин» в поєднанні з бездоганною якістю годинникового механізму вивів їх на верхні щаблі в ієрархії лідерства на світовому ринку.

Швейцарські годинники Longines є наочним символом успішності свого власника. Цю марку вибрали багато політиків, бізнесмени і знаменитості. Адже носити годинник Longines – значить, підтвердити власний високий статус у суспільстві.

Купити годинник Longines – доторкнутися до справжньої швейцарської якості.

Завдяки торгової мережі ДЕКА годинники «Лонжин» стали доступними і для українців. Не пропустіть можливість купити чоловічі наручні годинники Longines або жіночі моделі з найбільш надійних і престижних швейцарських годинників.

Сьогодні компанія Longines, як вже сказано, входить до складу Swatch Group. У ієрархії брендів вона знаходиться у верхньому сегменті ринку разом з такими марками як Rado та Union або, іншими словами, відразу під елітним сегментом таких марок як Blancpain та Omega. Swatch Group, на жаль, не надає ніякої інформації по долям ринку або маркам, проте можна з упевненістю говорити, що годинники Longines користуються величезною популярністю завдяки великому попиту на швейцарську годинникову продукцію. Згідно докладу керівництво компанії 2005 рік став «відмінним» для Longines. Можна тільки додати, що в подальші роки годинники Longines лише укріпили це твердження. Фахівці в цій області оцінюють оборот компанії в 250 мільйонів франків.

У магазинах Торгової мережі ДЕКА Ви можете купити годинник Longines на будь-який смак.

Причини купити Longines у нас
 • 1Компанія ДЕКА є авторизованим партнером Longines у разних містах України, таких, як, Київ, Донецьк, Харьків, Луганськ, Запоріжжя, Маріуполь та Краматорськ. Підтвердження цьому Ви зможете знайти на  на офіційному сайті Longines. Купуючи годинники у нас, Ви зможете бути абсолютно впевнені у якісті, оригінальності та високому рівні сервісу!
 • 2Марка Longines використовує виключно якісні та натуральні матеріали для виробництва годинників.
 • 3Longines - cамий титулований Швейцарський годинниковий бренд у світі. (10 Гран-прі и 28 золотих медалей).
 • 4Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
 • 5 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
 • 6Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
 • 7Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
 • 8Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
 • 9Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
 • 10Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
 • 11Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!