Годинники Longines Evidenza

Знайдено 0 годинників

Longines Evidenza — очевидна якість

«Очевидність» - так у перекладі з італійської звучить назва колекції швейцарських годинників Evidenza від Longines, випущена в 2003 р. І це не випадково, адже оцінивши всі достоїнства моделей, представлених в даній колекції, вибір стає очевидним, і цей вибір — Longines Evidenza.

Корпус годинника даної серії має бочкоподібну форму. Циферблат відрізняє велике зображення арабських або римських цифр, завдяки чому час читається без проблем. Елегантність жіночих моделей підкреслює корпус, обрамлений діамантами. Родзинкою годинників Longines Evidenza є гільза з вороненой сталі, яка служить для захисту осі заводної головки.

У колекції представлені як класичні моделі, так і високотехнологічні годинники, здатні показувати не тільки час, але і дату, фази місяця, оснащені календарем і індикатором запасу ходу.

Над створенням годинників Evidenza працювали досвідчені годинні майстри й талановиті дизайнери, тому цілком э очевидним, чому ця колекція набула настільки широку популярність. Завдяки торгівельної мережі «Дека» стати власниками цих чудових зразків швейцарського годинникового мистецтва можуть і жителі Україні.

Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Ничего не найдено
Фільтр по параметрам: