Jacques Lemans

спеціальна пропозиція
модель для тебе
Часы JACQUES LEMANS 1-1117FN - Дека
Колекція Sports
Стать чоловічі
Версія Класика
Тип механізму кварцевий
Матеріал корпусу сталь
7840 грн
(0)
Історія бренду

Годинники Jacques Lemans

Популярна марка Jacques Lemans відносно молода, проте може конкурувати з відомими брендами у всьому, що стосується дизайну та якості годинників.

Стародавній аристократичний рід Леманів походить з Франції, з містечка Ле-ман. За століття до заснування компанії предки Жака Лемана перебралися до Швейцарії, де і влаштувалися та зайнялися банківською справою та годинниковим виробництвом. Історія замовчує про те, наскільки успішними були Лемани в банківській справі, але відомо, що добитися визнання Леманам-годинникарям довго не вдавалося. Змінити цю тенденцію нарешті зумів Жак Леман (Jacques Lemans). Він захотів створити якісний наручний годинник Jacques Lemans, доступний не лише мільйонерам, але і кожній спроможній людині.

Для початку роботи були потрібні не лише талант і ділова хватка, але і інвестиції. Прихильна доля зводить Жака Лемана з австрійськими бізнесменами Альфредом і Норбертом Рідл. Підприємці по гідності оцінили зразки моделей та креслення, надані Леманом, тому погодилися інвестувати в новий проект. Нарешті ідея втілилася в життя: у 1977 році в невеликому містечку Вальбах (Швейцарія) було налагоджено виробництво перших механічних годинників марки Jacques Lemans.

Перше визнання марки прийшло на батьківщині Рідл – у Австрії. Пізніше з'явилося торгівельне підприємство в Німетчинії. За короткий термін годинники знайшли свого клієнта: сьогодні годинники Jacques Lemans можна купити в Європі, Америці та Азії. Безумовно, такий інтерес до наручних годинників Jacques Lemans в країнах традиційно балуванних увагою швейцарських годинникарів, говорить про правильну стратегію розвитку компанії.

У 2004 році марка вступає в Женевську гільдію годинникарів, в яку входять виробники найпрестижніших годинників. Цю подію можна вважати новою віхою в історії молодої але успішної марки. Окрім цього компанія відкриває нову фабрику і починає виробництво годинників в самому серці Швейцарії, в Женеві. Тому не дивно, що нова колекція чоловічих наручних годинників, випущена тут, була названа Jacques Lemans Geneve.

Сьогодні компанія випускає як кварцові, так і механічні наручні годинники, які укомплектовані механізмами високої якості відомих швейцарських компаній ETA і Ronda. Залежно від типа годинника використовуються відповідні калібри. Для деяких моделей використовуються знамениті калібри Valjoux 7750 та 7751, які вважаються найнадійнішими.

Окрім класичних моделей в асортименті марки Jacques Lemans є популярні серед любителів ускладнень годинники з додатковими функціями, такими як індикатори дати, дня тижня, фази місяця та 24-годинною шкалою. Варто відзначити також часи-регулятори, що нагадують приладову дошку, які забезпечені окремими годинним і секундним циферблатами.

Можна сказати, що годинники Jacques Lemans кращі в своєму ціновому діапазоні. Jacques Lemans – відмінний вибір для тих, хто готовий купити якісний швейцарський годинник, але не хоче переплачувати за розкручений логотип.

Причини купити Jacques Lemans у нас
  • 1Торгова мережа ДЕКА - одна з найбільших відомих і провідних годинникових компаній в Україні. Ми динамічно розвиваємося і успішно працюємо вже більше 25 років, а також є лідерами українського ринку.
  • 2 В нашій мережі понад 40 власних магазинів і величезна дилерська мережа по всій Україні. Ми є ексклюзивними та офіційними представниками понад 50 годинникових брендів в Україні, що підтверджує велику довіру іноземних партнерів до нашої компанії.
  • 3Інтернет-магазин ДЕКА - перший магазин годинників, який почав працювати в Мережі. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників і довгому успішному досвіду, ми вийшли на максимально високий рівень обслуговування.
  • 4Зараз нашому інтернет-магазину вже більше 10 років. У ньому представлений величезний вибір годинників і знаходяться в наявності більше 8000 моделей. Більшість з них перед тим, як потрапити в продаж, проходять передпродажне обслуговування в нашому сервісному центрі, що гарантує високу якість нашої продукції.
  • 5Ціни в магазинах є максимально доступними для наших покупців, так як ми є офіційними представниками тієї чи іншої марки в Україні.
  • 6Наші покупці завжди задоволені ціною і якістю наших годинників, а також високим рівнем обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки про нашу роботу.
  • 7Ми підберемо Вам годинник з огляду на всі переваги і зуміємо задовольнити найвишуканіші Ваші потреби.
  • 8Тільки у нас Ви зможете придбати брендові годинники високої якості за максимально вигідною ціною! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!