Годинники Howard Miller

(29)

Годинники Howard Miller

Компанія ДЕКА є офіційним представником бренду годинників Howard Miller в Україні. У всіх покупців з'явилася можливості купити підлогові, настільні та настінні годинники Howard Miller в інтернет-магазіне, а також в наших відділах.

Незрівнянна майстерність. Неперевершена якість. Невпинний пошук досконалості. Це ті принципи, на яких в 1926 році Ховард Міллер заснував свою компанію.

На момент заснування компанії Міллеру було всього 21 рік, але вже тоді він розумів, як важливо створювати продукцію, бездоганну за якістю. Він добивався лише самого кращого, і лише в цьому випадку дозволяв ставити своє ім'я на годиннику, який виготовлявся на його фабриці в Зіланде, штат Мічіган, США.

Howard Miller освоював годинникову майстерність за допомогою свого батька Германа в Шварцвальде, Німеччина. Інтуїтивна потреба Міллера в інноваціях лягла в основу традиції досконалості, яка залишилася незрівнянною впродовж трьох поколінь.

Протягом перших років компанія зосередилася на виробництві камінних та настінних годинника з боєм. Окрім цього компанія Howard Miller випустила декілька авангардних серій; окремі екземпляри годинників яких збереглися в приватних колекціях до сьогодні.

У 1960 році компанія починає випускати підлогові годинники та опісля декілька років стає найкрупнішим виробником підлогових годинників в Світі. В 1989 році Howard Miller з незмінною майстерністю та увагою до деталей починає виробництво антикварних шаф. Виготовлені з твердих порід дерева та скла ці шафи як не можна краще підходять для зберігання посуду, фамільних цінностей та іншого.

Компанія постійно прагне пропонувати своїм клієнтам лише найкраще, тому недавно Howard Miller придбав три компанії. Одна з них ー меблева фабрика Хекман, яка випускає корпуси годинників з твердих порід дерева. Інша ー компанія Вудмарк, виробник м'яких меблів. І нарешті, компанія Kieninger ー відомий європейський виробник годинників і механізмів високого класу.

Колись продукція Howard Miller вважалась кращим подарунком на весілля або річницю, тепер ж розширений асортимент товарів приваблює все більше і більше покупців, яким потрібні якісні годинники та меблі для будинку і офісу.

Асортимент продукції тягнеться від портативних будильників, настінних та камінних годинників до колекційних буфетів та підлогових годинників. Вибрати та купити годинник Howard Miller тепер можна і в Україні.

Сьогодні корпорація Howard Miller з гордістю несе звання найбільшого виробника годинників в Світі ー «The world’s leading clock company».

читати повністю
Колекції Напольные часов Howard Miller
Ціна
сортувати: