Каталог: Годинники Howard Miller
Знайдено 0 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 27

Годинники Howard Miller

Компанія ДЕКА є офіційним представником годинника Howard Miller в Україні. У всіх покупців з'явилася можливості купити підлоговий, настільний і настінний годинник Howard Miller в інтернет-магазіне, а також в наших відділах.

Несравненноє майстерність. Непревзойденноє якість. Невпинний пошук досконалості. Це ті принципи, на яких в 1926 році Ховард Міллер заснував свою компанію.

На момент підстави компанії Міллеру було всього 21 рік, але вже тоді він розумів, як поважно створювати продукцію, бездоганну за якістю. Він добивався лише самого кращого, і лише в цьому випадку дозволяв ставити своє ім'я на годиннику, який виготовлявся на його фабриці в Зіланде, штат Мічіган, США.

Howard Miller освоював годинну майстерність за допомогою свого батька, Германа, в Шварцвальде, Німеччина. Інтуїтивна потреба Міллера в інноваціях лягла в основу традиції досконалості, яка залишилася непревзойденной впродовж трьох поколінь.


Протягом перших років компанія зосередилася на виробництві камінного годинника і настінного годинника з боєм. Окрім цього компанія Howard Miller випустила декілька авангардних серій; окремі екземпляри збереглися в приватних колекціях до цих пір.

У 1960 компанія починає випускати підлоговий годинник і опісля декілька років стає найкрупнішим виробником підлогового годинника в світі. У 1989 році Howard Miller з незмінною майстерністю і увагою до деталей починає виробництво антикварних шаф. Виготовлені з твердих порід дерева і скла, ці шафи як не можна краще личать для зберігання посуду, фамільних цінностей і т. д.

Компанія постійно прагне пропонувати своїм клієнтам лише краще, тому недавно Howard Miller придбав три компанії. Одна з них - меблева фабрика Хекман, яка випускає корпуси годинника з твердих порід дерева. Інша - компанія Вудмарк, виробник м'яких меблів. І, нарешті компанія Kieninger – відомий європейський виробник годинника і механізмів високого класу.Колись продукція Howard Miller вважалася кращим дарунком на весілля або річницю, тепер же розширений асортимент товарів приваблює все більше і більше покупців яким потрібні якісний годинник і меблі для будинку і офісу.

Асортимент продукції тягнеться від портативних будильників, настінного і камінного годинника до колекційних буфетів і підлогового годинника. Вибрати і купити годинник Howard Miller тепер можна і в Україні.
Сьогодні корпорація Howard Miller з гордістю несе звання найбільшого виробника годинника в світі - «The world’s leading clock company».

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Ничего не найдено
Фільтр по параметрам: