Підлогові годинники

Знайдено 3 годинників

Час не стоїть на місці. Але саме підлогові годинники демонструють основні риси часу - невблаганність, міць, вічність.

Підлогові годинники, представлені в торгівельній мережі «Дека», носять назви, відомі на весь світ. За такими назвами, як Hermle, Howard Miller, Lowell стоять вікові традиції годинникового мистецтва. Завдяки інтернет-магазину «Дека» будь-яка з представлених нижче моделей може бути вашою вже зараз.

Тільки оригінальні підлогові годинники

    Підлогові годинники - це:
  • Поєднання елегантного дизайну і бездоганної якості механізмів.
  • Втілення класичної естетики та сучасних методів виробництва.
  • Довговічність і надійність, не підвладні плину часу.

Підлогові годинники можуть рішучим боєм сповіщати про наближення важливої ??події або тихою мелодією супроводжувати особливі моменти в житті, роблячи їх ще більш приємними.

Виконані, як зазвичай, в класичному стилі, ці вироби здатні додати вишуканості інтер'єру і наповнити його атмосферою стабільності та благополуччя. Широка колірна гамма: від світло-бежевих до насичених коричневих і чорних відтінків дозволяє підібрати годинник, ідеально вписуються в загальний стиль приміщень різного призначення.

Добротні корпуса з цінних порід дерева, таких як дуб, бук, горіх, вишня з різними декоративними елементами сприяють не тільки довговічності виробів, але і надають годинникам розкішний зовнішній вигляд, підкреслюючи вищий статус їх власників.

Зробіть замовлення в торгівельній мережі «Дека», і чудові підлогові годинники з маятником чекатимуть вас в потрібний час в потрібному місці.

Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Hermle 01231-030451
64 750 грн.
товар є на наявності
Купити
Hermle 01159-000461
151 540 грн.
товар є на наявності
Купити
Hermle 01232-030271
58 830 грн.
товар є на наявності
Купити