Підлогові годинники

(1)

Час не стоїть на місці. Але саме підлогові годинники демонструють основні риси часу – невблаганність, потужність, вічність.

Підлогові годинники, представлені в торговій мережі «Дека», носять імена, відомі на весь світ. За такими назвами, як Hermle, Howard Miller, Lowell стоять вікові традиції годинникового мистецтва. Завдяки інтернет-магазину «Дека» будь-яка з представлених нижче моделей може стати вашою вже зараз.

Тільки оригінальні настінні годинники

Підлогові годинник символізує справжню цінність часу. Їх призначення зовсім не обмежується обертанням стрілок на циферблаті.

    Підлогові годинники — це:
  • Поєднання елегантного дизайну і бездоганної якості механізмів.
  • Втілення класичної естетики та сучасних методів виробництва.
  • Довговічність і надійність, не підвладні течією часу.

Підлогові годинники можуть рішучим боєм сповіщати про наближення важливої події або тихою мелодією супроводжувати особливі моменти в житті, роблячи їх ще більш приємними.

Виконані, як правило, в класичному стилі, ці вироби здатні надати вишуканості інтер'єру і наповнити його атмосферою стабільності та благополуччя. Широка колірна гамма: від світло-бежевих до насичених коричневих і чорних відтінків дозволяє підібрати годинник, ідеально вписуються в загальний стиль приміщень різного призначення.

Добротні корпусу з цінних порід дерева, таких як дуб, бук, горіх, вишня з різними декоративними елементами сприяють не тільки довговічності виробів, але і надають годинах розкішний зовнішній вигляд, підкреслюючи високий статус їх власників.

Зробіть замовлення в торговій мережі «Дека», і чудові підлогові годинник з маятником будуть чекати вас в потрібний час у потрібному місці.

читати повністю
Ціна
сортувати:
-40%
58 830 грн 35 298 грн

в наявності

(0)