Каталог: Годинники Givenchy
Знайдено 3 годинників
Рейтинг користувачів:
Відгуків: 20

Годинники Givenchy

Бренд Givenchy відомий у всьому світі як компанія, яка проводить розкішний одяг і аксесуари, а також годинник.

Засновник компанії, Юбер де Жіванши, народився в Бове, у Франції, в 1927 році. Вже в ранньому віці Жіванши виявив незаурядний цікавість до світу моди. Коли Юберу було 10 років, він відвідав паризький ярмарок. Найпривабливішим для хлопчика об'єктом виявився павільйон моди. Повернувшись додому Жіванши вирішив стати модельєром. Мрії Юбера де Жіванши стали дійсністю: він переїхав до Парижа і в 1952 році відкрив власний Будинок мод. Перша колекція Жіванши принесла йому гучний успіх.

Характерними особливостями дизайну Givenchy були яскраві кольори, незвичайні текстури і архітектурні форми. Кутюрье ліпив свої творіння з важкого шовку, м'якого оксамиту, легені газа… Моделі Givenchy комбінували в собі елегантність і грайливість з ніжними і химерними деталями і акцентами, такими як пір'я або бахрома. Колекції Givenchy включали також зручний повсякденний одяг, стильний і практичний.

В списку клієнтів Givenchy були такі яскраві і елегантні жінки, як Жаклін Кеннеді Онассис, Уолліс Уорфілд Симпсон, принцеса Монако Грейс; проте, більш всього відомі його стосунки з Одрі Хепберн.

Живанши і Хепберн вперше зустрілися, коли Жіванши працював над створенням її гардероба для фільму Sabrina. Вони тут же стали друзями. Енергія юності, витікаюча від Одрі, стала натхненням для багатьох з проектів Жіванши; вона навіть надихнула його на створення духів L’interdit. Юбер де Жіванши продовжив шити одяг для інших фільмів Хепберн, таких, як «Смешная мордашка» і «Завтрак в Тіффані», на додаток до її особистого гардероба. Модний одяг, розроблена Жіванши і виконана шиком Хепберн, диктує моду 1960-х і визначає новий ідеал жіночої краси.

Сьогодні Givenchy втілює останні модні тенденції в одязі, який не виглядає нарочито модним. Незвичайні кольори і текстури комбінуються з незмінним відчуттям смаку і вишуканістю.

Когда знаменитий будинок моди Givenchy вирішив вийти на ринок годинника, керівники компанії були упевнені, що можуть покластися на роки роботи в класичному і нео-классичеськом стилі: вони знали, чого хочуть їх покупці. Вони вирішили подарувати миру годинник, який би кардинально відрізнявся від «конвейерных». І в цьому вони досягли успіху: годинник Givenchy – не лише необхідний прилад, але, швидше, модний аксесуар, такий же важливий, як будь-який інший предмет гардероба. У цьому сенсі годинник Givenchy – справжня єдність форми і функціональності: краще у французькому дизайні у поєднанні з швейцарською якістю. Всі годинники Givenchy демонструють безприкладну увагу до деталей. Від декорованих заводних голівок, гильошированних циферблатів і геометричного логотипу Givenchy до ретельно відполірованих корпусів і ремінців з кращих матеріалів – годинник Givenchy є втіленням якості і винахідливого дизайну.

Читать полностью...
Вы смотрели Сравнение Фильтрация
Givenchy GV.5200L/21
16 910 грн.
товар є на наявності
Купити
Givenchy GV.5216L/08M
22 370 грн.
товар є на наявності
Купити
Givenchy GV.5213J/05P
30 980 грн.
товар є на наявності
Купити